pilulky na hubnutí

TOP přípravky na hubnutí za rok 2018

Nejlepší pomocníci na hubnutí

S příchodem konce roku se většinou říká, co bylo během uplynulých dvanácti měsíců nejlepší a nejhorší. Pilulky na hubnutí si rovněž zaslouží konci roku sumarizaci a v tomto článku se podíváme na TOP pilulky na hubnutí podle spotřebitelů. Avšak nejen to, řekneme si i obecně o těchto nenápadných tabletách, jak fungují, jak je používat a jak dosáhnout nejlepší možný efekt.

V některých případech se jedná pouze o doplněk výživy čistě na přírodní bázi, které podporují rychlejší trávení a zabraňují přebytečnému vstřebávání tuků. Nelze však hovořit o zázracích, jak se některé společnosti snaží svůj produkt propagovat.   Ačkoliv u některých tabletách máte pocit, že jsou snad „magické“, hlavní roli hrají vaše stravovací návyky a životní styl. Pilulky na hubnutí však mohou působit jako motivace, která je při hubnutí jednou z nejdůležitějších proměnných.  

Obsah článku

  1. Jak díky nim zhubnout
  2. Kdy začít
  3. Žebříček pilulek na hubnutí
  4. Jak si vybrat správné tabletky
  5. Závěrem

 Jak díky nim zhubnu?

Je těžké házet všechny pilulky na hubnutí do jednoho pytle. Ne všechny fungují na stejném principu. Jak je již výše zmíněno, existují přírodní doplňky výživy , ale i tabletky, které několikrát zvětší svůj objem v žaludku, čímž vyvolají pocit sytosti. Obecně se však dá říci, že působením tablet na hubnutí se zmenšuje chuť k jídlu , takže nehrozí přibírání z přejídání a zabraňuje ukládání tuků v tkáni. Některé dokonce pomáhají při jejich spalování. Pokud jste dosud měli problém při cvičení nebo dietě zhubnout, pilulky by vám mohly pomoci zrychlit metabolismus a kila by měly jít dolů.

Výsledek bývá v různých rozpětích. Některé společnosti slibují díky jejich přípravkům změnu až o 15 kilogramů , což je opravdu hodně. Skutečnost se však od reality může častokrát lišit a výsledky záleží i od životního stylu spotřebitele. Je jasné, že pokud budete denně jíst nezdravé, mastné a přesolené jídla, dvakrát denně si dáte tabletku na hubnutí, nezhubnete.

Pokud se ale požadovaný výsledek podaří a vy skutečně zhubnete ,   třeba se vyvarovat nechtěnému, avšak často přítomnému jojo efektu  . Strašák v podobě vrácených kil se vyskytuje po dokončení užívání pilulek u mnoha lidí. Pokud se mi chcete vyhnout, je důležité dbát na správnou stravu a dopřát si dostatek pohybových aktivit .

 Kdy s nimi začít

Určitě do sebe neházejte jednu tabletu za druhou v mínění, že zázračně zhubnete. Takto to přece nefunguje. Všechno má svá pravidla, včetně bratři tablet na hubnutí. Určené nejsou pro děti a nezletilých . Některé jsou dokonce určeny pro osoby starší 21 let . Diskutabilní je to i pro starší osoby, které by se před zahájením užívání jakýchkoliv prostředků na hubnutí měli poradit se svým lékařem.

Pilulky na hubnutí by měly přijít v úvahu až tehdy, když se vám nedaří zhubnout přirozenou cestou, tedy pokud diety ani cvičení nepomáhá. Tabletky by mohly pomoci „nakopnout“ váš metabolismus a hubnutí by mohlo být mnohem jednodušším a nabraly byste zpět ztracenou motivaci potřebnou na změnu.

Pokud tedy netrpíte žádnými závažnými onemocněními, jako je například cukrovka nebo kardiovaskulární onemocnění , doplňky stravy v podobě tablet na hubnutí by vám ublížit neměli. Pokud toužíte po změně k lepšímu, mohou být vhodnými pomocníky.

 Příklady tablet na hubnutí

Na trhu máte na výběr z množství přípravků a produktů, které slibují zaručené hubnutí. Někdy je složité vybrat si správný typ, protože některé stránky produkt zkrášlují. Velkou roli při rozhodování hraje i cena , která v mnoha případech není nejnižší a stává se i to, že je příliš vysoká. Ne vždy platí, že vše, co je dražší, je i lepší.

Abyste měli lepší přehled, přinášíme vám TOP 6 pilulek na hubnutí za rok 2018, v pořadí od nejhorší hodnocených až po nejlépe hodnocené.

6. Lipoxal Extreme

lipoxal-extreme

Lipoxal Extreme funguje nejen jako prostředek na hubnutí, ale i jako antioxidant , protože v sobě obsahuje výtažek ze zeleného čaje . Kromě něj obsahuje i jiné mnohé  přírodní látky, jako například zázvor lékařský , guaranu, chilli nebo kakaový extrakt Přispívá ke správnému fungování srdce a imunitního systému, zrychluje metabolismus a snižuje chuť k jídlu, hlavně chuť na sladké . Zabraňuje oxidačnímu stresu v buňkách, které nastává hlavně při hubnutí.

Jedno balení obsahuje 180 tablet , což je dávka přibližně na jeden a půl měsíce. Denně by měly brát maximálně 4 tablety , při ideální váze se počet sníží na dvě tablety denně. Jelikož se látky obsažené v Lipoxalu vážou na stravu, nedoporučuje se používat na prázdný žaludek a před spaním, aby se předešlo nežádoucím vedlejším účinkům.

Vedlejší účinky jsou však velkým problémem u mnoha spotřebitelů, což způsobilo, že se ocitl na konci našeho seznamu. Častým je pálení žaludku, křeče a také bolesti hlavy . Pálení v žaludku se dá potlačit jedině tak, že se znovu najíte, čímž se ničí celý proces hubnutí. Zákazníkům se navíc zdá příliš vysoká i cena , která se pohybuje od 800 kč  za jedno balení.

5. OBEZIN

Další přípravek na našem seznamu je doplněk stravy, který má v sobě obsažené mnohé přírodní složky, čímž pozitivně ovlivňuje i na jiné aspekty našeho organizmu. Například  lněná semínka regulující hladinu cukru v krvi, zelená řasa poskytující vitamíny A, E a K a v neposlední řadě vláknina Glukomannan Když se vám tabletka dostane do žaludku, zvětší svůj objem až stonásobně a na to, aby byl člověk sytý, stačí mnohem menší porce.

Denně užívejte tabletky před snídaní, obědem a večeří, pokaždé alespoň dvě (maximálně však čtyři). Třeba počkat alespoň půl hodinu, dokud půjdete jíst. V jednom balení je 90 tablet , což vám postačí na dva týdny. Doporučuje se užívat doplněk maximálně jeden měsíc. Chcete-li pokračovat, je nutné si dát alespoň pět dní přestávku. Cena je různá, pohybuje se od 500 kč až do 1100 kč.

Jedním z vedlejších účinků je průjem, přehánění nebo řídká stolice . To zapříčiňuje vysoký obsah vlákniny. Žádné jiné závažné vedlejší příznaky se však na rozdíl od Lipoxalu neprojevují.

4. Clarinol

clarinol cla

 Clarinol obsahuje velmi zajímavou látku CLA , tedy konjugovanou kyselinu linolovou Ta se nachází zejména v hovězího a telecího masa a zvyšuje efektivitu při odbourávání tuku a tvorbě svalové hmoty. Proto není doporučen pro obézní lidi a lidi, kteří chtějí zhubnout více kilo. Je však ideální například pro sportovce a osoby, které chtějí shodit poslední kila a nabrat svalovou hmotu. Pro výsledky se však nestavte na váhu, ale měřte si obvod, protože kilo tuku má větší velikost než kilo svalů.

CLA tedy pomáhá při zbavování se tuku a tvoření svalové hmoty. Nemyslete si však, že se to děje, aniž jste nepohnuli ani prstem. K tomu, aby CLA zapůsobila, musíte se trošku „zapotit“ – tedy věnovat nějaký čas i cvičení.

Denně byste si měli dát dvě až tři tablety jednou nebo dvakrát denně. Pokud budete užívat dvě tablety dvakrát denně, vydrží vám balení 20 dní. Pokud však budete střídmější, vydrží vám balení po 80 tablet za přibližně 700 kč  i déle.

3. XLS Medical

Přípravek XLS Medical možná znáte z televizních reklam.  Obsahuje patentovanou vlákninu s názvem Litramine získávanou z rostlin.  V žaludku na sebe váže přijaté tuky a vytvoří tukové-vlákninový sloučeninu, která se nedá strávit a tělo ji jednoduše vyloučí. Potlačuje i chuť k jídlu, takže i když něco sníte, přijaté tuky byste neměli absorbovat.

Po každém jídle byste si měli dát 1 až 3 tablety . Denně byste neměly překročit 6 tablet.

Na Českém trhu patří XLS Medical mezi nejprodávanější prostředky na hubnutí. I přes jeho oblíbenosti, jeho účinky jsou stále diskutabilní a projevují se i nějaké vedlejší účinky. Mezi ně patří například nevolnost, průjmy, zácpy, křeče břicha nebo nadýmání.

Cena se pohybuje kolem  550 kč  za 60 tablet.

2. Fykotin

Prostředek, který se umístil druhý je původem z Ameriky a také slibuje viditelné změny, žádný jojo efekt a úbytek pouze tuku a ne svalové hmoty. Jelikož je z Ameriky, je povolen až od 21 let .  Hubnutí je díky automatické stabilizaci glykemického indexu Obsahuje mnoho přírodních výtažků, které našemu organismu prospívají.

Stačí používat jen jednu tabletu denně 30 minut před snídaní. Po měsíci se může dávka zvýšit na dvě tablety denně . Po třech měsících se doporučuje přestávka jeden měsíc.

Za 60 tablet zaplatíte 510 kč, za 120 tablet 800 kč  a za největší balení s obsahem až 180 tablet zaplatíte 1000 kč. Navíc máte příležitost Fykotyn vyzkoušet po dobu 30 dní . Pokud vám nebude vyhovovat, vrátí vám peníze.

1. Reduxs

Reduxs

Za nejlepší přípravek na hubnutí za rok 2017 můžeme považovat Reduxs. Pochází z Německa, z firmy   Bio Expedit GmbH , která má již leté zkušenosti s výživovými doplňky a kolem vývoje jejich produktů se pohybuje mnoho odborníků, kteří dbají o nejvyšší možnou kvalitu  všeho, co vychází pod jejich hlavičkou.

Reduxus se skládá až ze 14 bylinných extraktů. Pomáhá při chudntí a měsíčně se můžete údajně zbavit až 2-6 kilo měsíčně . Redukuje chuť k jídlu, snižuje hladinu cukru v krvi, pomáhá spalovat tuky a navíc dodává tělu energii.

Stačí brát denně jednu tabletu před jídlem a zapít ji dostatkem tekutiny. Jedno balení v sobě má 60 kapslí a stojí 1000 kč . Cena se postupně s výhodnějšími baleními snižuje v poměru za jedno balení. Dvě balení vás vyjdou na 1800 kč  a tři balení zase na 2400 kč.

Mezi nevýhody patří například vyšší cena nebo vedlejší účinky v podobě pocitů chladu, tepla a bolesti hlavy. Ty se však projevují zejména na začátku kúry. Přípravek není vhodný pro diabetiky, lidi s leukémií, chorobami ledvin, kardiovaskulárního systému nebo jater.

 Jak si vybrat správné tabletky?

Určitě to není jednoduché. V první řadě si musíte pořádně prostudovat, co jednotlivé produkty nabízejí, jaké mají hodnocení a z čeho jsou vyrobeny. Pokud si nejste jisti, zda jsou pilulky na hubnutí dobrou volbou pro vaše zdraví, stále se můžete promluvit se svým lékařem a požádat ho o radu.

Pomůže i to, když si stanovíte své cíle a co vlastně chcete dosáhnout. Pokud byste rádi zhubli už jen poslední kilo a nechcete, aby utrpěly vaše svaly, pomoci by mohl Clarinol . Pokud je váš problém opačný a hubnout potřebujete radikální, případně potřebujete zmírnit množství přijaté potravy, Obezin je možná správná volba. Zasytí vás a nebudete mít nutkání jíst takové množství potravy, než jste měli předtím.

Pokud si stále nejste jisti, stále existují internetové fóra , kde máte možnost virtuální hovořit s osobami, které některé z produktů už vyzkoušeli na vlastní kůži a dát vám cenné rady.

 Bez práce nejsou koláče

V tomto případě rozumějte pod slovem „koláče“ spíše hubnutí. Nemůžete očekávat, že budete denně jíst tabletky, nic ve svém životě nezměníte a najednou budete fit a hubení. Realita není taková pěkná, jak se nám snaží někdy namluvit marketingové oddělení jakéhokoliv produktu na hubnutí. Bez vaší snahy to nepůjde. Ideální je zhubnout bez pomoci pilulek na hubnutí, čili sportem a správnou životosprávou . Tabletky neudělají veškerou práci za vás, musíte jim trošku pomoci. Tak, jak vy pomůžete jim, pomohou i ony vám. Kila půjdou dolů rychleji a jednodušeji.

Netřeba však ztrácet naději a motivaci! Pokud se budete opravdu snažit o změnu, ona přijde. Možná ne zítra, ale někde na vás čeká. Nebuďte však velmi naivní a nevěřte reklamním kampaním slibujícím zázračné zhubnutí 10 kilo za jeden týden. Je to podvod a pokud to i opravdu funguje, způsob, jakým o kila přicházíte, určitě nebude zdravý.

Proto si prověřujte, co chcete koupit a myslete v prvé řadě na vaše zdraví. Máte jen jedno, zatímco pilulek na hubnutí je plný trh.

Rate this post

Leave a Reply