XLS Medical

Zbavte se kilogramů a dejte sbohem jojo efektu! Česká firma Omega Alterned Corporation uvádí na trh produkt s názvem XL-S Medical, známý také pod názvem Xl to S nebo XL> S. Evropská jednotka v hubnutí snižuje nadváhu, řeší problém obezity, kontroluje metabolismus tuku, cukru i chuť k jídlu. Důležitým a neodmyslitelným článkem celého programu je správné a zdravé stravování doplněno pravidelnou fyzickou aktivitou Přibližně takto propaguje společnost tento produkt, uvidíme v naší recenzi jestli to s MEDICALE tak opravdu je.

Obsah článku

 1. Účinky
 2. Složení
 3. Cena a balení
 4. Hodnocení
 5. Upozornění

Trio na podporu hubnutí od Medicalu

Jde o klinicky ověřený program tří produktů podporujících hubnutí. Prvním je XL-S vázání kalorií z tuků s vitaminy ve formě tabletek. Obsahuje komplex vláknin z organického rostlinného zdroje Opuncie Mexické. Druhým výrobkem z řady Xl-S je redukování chuti k jídlu s bohatým obsahem vlákniny a třetím je blokování kalorií ze sacharidů, který umožňuje až o 66% snížení absorbovaných sacharidů. Medical Direct v podobě prášku, který váže tuk z přijaté potravy, snižuje chuť k jídlu a zlepšuje trávení, představuje novinku z přípravků XL-S Medical.

 • XL-S Medical Direct NOVINKA

Přípravek ve formě prášku, balený v sáčcích. Umožňuje snadné užívání bez nutnosti zapití vodou.
Obsahuje Litramine – rostlinný komplex vláknin složený z Opuncie Mexické zvané také jako Nopál. Snižuje hladinu cholesterolu, používá si při léčbě žaludečních vředů, nadýmání, plynatosti a celé řady trávicích obtíží. Díky svým účinným léčivým látkám se používá i při léčbě cukrovky, protože snižuje hladinu cukru v krvi. Pozitivní vliv má také na naši nervovou soustavu, odstraňuje aterosklerotické pláty v cévách, které způsobují mrtvici, infarkt apod. Obsahuje vitamíny jako je vitamín A, B1, B2, B3, C.
Váže tuky z konzumované potravy, které přirozenou cestou z organismu odvádí.

Dávkování

Denně si dejte tři sáčky, vždy po jídle. Obsah balení nemíchejte s žádným nápojem, stačí, když si ho vysypete do úst. Můžete ho zapít čistou vodou.

 • XL-S Medical redukování chuti k jídlu

Jde o přípravek ve formě tablet a je složen z Redusure. Je to komplex vlákniny s velkou schopností bobtnání. Jde o bohaté množství vlákniny, která je snadno rozpustná ve vodě. Tento proces reguluje chuť k jídlu a vyvolává pocit nasycenosti.
Kombinuje se se zdravou stravou a fyzickou aktivitou.

Dávkování

Zapijte dostatečným množstvím tekutiny 2-3 krát denně jednu tabletu 30 minut po každém hlavním jídle.

Příbalové informace naleznete ZDE.

 • XL-S Medical vázání kalorií z tuků

Opět se jedná o přípravek ve formě tablet. Obsahuje Litramine a vitamíny A, E, D. Díky svému složení váže až 27% přijatých tuků.

Dávkování

Okamžitě po každém jídle, důležité je tabletku zapít dostatečným množstvím vody. Maximální povolená dávka 6 tablet za den.

 • XL-S Medical Blokování kalorií ze sacharidů

Přípravek, který zabraňuje vstřebávání uhlohydrátů, které se nacházejí v běžných potravinách jako jsou brambory, rýže a jiné.
Obsahuje glykoproteinový komplex, je vyroben z geneticky neupravené zeleniny.

Dávkování

Okamžitě po každém jídle, důležité je tabletku zapít dostatečným množstvím vody. Maximální povolená dávka 6 tablet za den.

Další užitečné informace jako je příbalový leták naleznete ZDE.

Studie Omega Alterned Corporation

XL-S Medical je klinicky ověřen program, který vám pomůže zbavit se nadbytečných kilogramů. Na otestování produktu se zavázalo 10 žen, které za dobu 55 dní dosáhly vynikající výsledky. Jelikož jde o produkt, který váže kalorie z tuků, ženy nezhubli od MEDICALE ze svalové hmoty.

Charakteristika XL-S Medical

Charakteristika XL-S Medical

 • výživový doplněk na podporu hubnutí,
 • klinicky otestován,
 • váže kalorie z tuku - znamená to, že hubnete výlučně z tuku, ne ze svalové hmoty,
 • snižuje chuť na sladké,
 • redukje chuť k jídlu,
 • nehrozí vám při něm jojo efekt,
 • produkt, jehož složení je založeno na rostlinné bázi,
 • redukuje energetický příjem do organismu,
 • blokuje kalorie ze sacharidů,
 • zlepšuje funkci trávicí soustavy,
 • snižuje hladinu cholesterolu v krvi,
 • u některých uživatelů se objevily nežádoucí účinky jako průjem, nadýmání ...

Kolik stojí

XLS Medical Direct, 90 sáčků si můžete zakoupit od 1100 kč na internetovém e-shope.
XL-S Medical Vázání kalorií z tuků, 120 tabletek stojí 800 kč.
XL-S Medical Redukování chuti k jídlu, 3x60 tabletek koupíte již od 600 kč.
XL-S Medical Blokování kalorií ze sacharidů, 60 tabletek koupíte za 600 kč.

Zkušenosti

Názory od skutečných uživatelů jsou různé. Mnozí z nich tvrdí, že s XL-S MEDICALE nezhubli. Je však důležité si uvědomit, že užívání tabletek je jen jedním z kroků za vaší vytouženou postavou. Tím dalším je úprava stravovacích návyků a pravidelná fyzická aktivita. Přiznejme, že pokud by vědci vynalezli 100% pilulky na cokoliv, při užívání penicilinu na chřipku, bychom nemuseli ležet a odpočívat, a podobně je tomu i při chudnutí.

Kdyby existovala tabletka na hubnutí, kterou stačí zapít vodou a zaručí vám úbytek hmotnosti, na světě by neexistovaly lidé s nadváhou. Jsou zde i další lidé, kteří tvrdí, že vedle užívání produktu se u nich objevily průjmy, nadýmání atd., Ačkoliv výrobce tvrdí, že nezpůsobuje žádné vedlejší účinky. Může, ale také nemusí, není to pravidlem. Na druhé straně je zde potenciální skupina lidí, kteří si výrobek nevědí vynachválit. Stal se součástí jejich každodenního tréninku a konec konců i života. Znamená to pouze tolik, že je jen a jen na vás po jaké cestě se rozhodnete jít.

Hodnoceni

XL-S Medical sestává ze tří produktů, nejnovější ze čtyř, při čemž každý z nich specificky zaměřen na jinou stránku procesu hubnutí, co pokládáme za nevýhodu. Cena jednotlivých výrobků je přijatelná, avšak při koupi všech tří se pohybujeme už ve vyšší cenové relaci. U některých lidí se objevily nežádoucí účinky, ale u dalších pozitivní výsledky. Pozitivní přínos pokládáme vázání kalorií z tuku, což zabraňuje hubnutí ze svalové hmoty, nehrozí vám jojo efekt a nakonec, možná opravdu dosáhnete kýžené výsledky. Umístěte na misky vah vaše pro a proti, koneckonců rozhodnutí je jen a jen na vás. Podobným a kvalitným přípravkem je ReduXS, který váže na sebe tuky.

Upozornění

Produkt nevhodný pro těhotné a kojící ženy, nevhodný pro děti do 12 let a osobám, jejichž BMI je nižší než 18,5.
Nepřekračujte maximální povolenou dávku užívání. Diabetici, lidé užívající léky na snížení hladiny cholesterolu v krvi a lidé trpící vážným onemocněním, před užíváním XLtoS by se měli poradit se svým lekárom.
Iné léky užívejte hodinu před nebo čtyři po užití prípravku.
Není náhradou pestré stravy.

Vyjadrite v komentářích svůj názor a vytvořme spolu tak hodnotné fórum i pro další uživatele.

2.9/5 - (14 votes)

Leave a Reply