clarinol-cla

Clarinol

Clarinol 1000 nebo cla či konjugovaná kyselina linolová je  výživový doplněk na odbourávání podkožního tuku  . Za výrobou Clarinolu stojí známá firma Walmark .

Obsah článku

 1. Účinky
 2. Složení
 3. Cena a balení
 4. Hodnocení
 5. Upozornění

Kyselina, která neškodí- Clarinol

Tato nenasycená mastná kyselina se přirozeně nachází v mase, v mléčných výrobcích a olejích , ale samotná potrava ho neposkytuje v požadovaném množství. Ti, kteří popíjejí nízkotučné mléko a konzumují nízkotučné mléčné výrobky, zůstanou asi překvapení, když jim prozradíme, že v těchto výrobcích se cla nenachází . Člověk ale může svou přirozenou dávku clarinolu získanou ve stravě zvýšit, resp. doplnit tabletkami nebo nápojem .

Abyste si vytvořili jako takovou představu kolik Clarinolu asi přijímáte v potravě, poskytujeme pár výrobků s orientačními hodnotami CLA:

 • 150g jogurtu = 1056 mg
 • 28g tvrdého sýru = 108 mg
 • 5g rostlinného oleje = 1 mg
 • 100g hovězího steaku = 730 mg

Jak Clarinol funguje?

Krátké video v angličtině, které přibližuje fungování Clarinolu

Clarinol funguje tak, že zabraňuje hromadění tuku v tukových buňkách . Zpomaluje aktivitu enzymu lipoproteinové lipázy , který přenáší tuky z krevního oběhu do tukových buněk. Díky tomuto přípravku je však činnost enzymu zpomalena. Dokonce se mluví o tom, že Clarinol zabezpečuje rozpad tukových buněk . Zároveň zvyšuje činnost karnitinu , který je přítomen v kosterním svalstvu a zajišťuje přepravu mastných kyselin do mitochondrií, kde probíhá produkce energie.

Charakteristika

 • redukuje podkožní tuk,
 • snižuje hladinu cholesterolu,
 • snižuje chuť k jídlu,
 • podporuje imunitní systém,
 • podporuje růst svalové hmoty,
 • působí antioxidačně,
 • má antikatabolické účinky,
 • podporuje tvorbu L-karnitinu
 • zvyšuje rychlost metabolismu,
 • výživový doplněk na rostlinné bázi.

 Balení a cena Clarinolu

Cena a balení výživového doplňku jsou různé. Cena se pohybuje od 200 -700 kč. Závisí to na velikosti balení, množství Clarinolu v miligramoch.Momentálne byste měli zřejmě problém najít Clarinol v internetových obchodech.

Hodnocení

V kulturistice, fitness a vůbec ve světě sportu se často setkáváme s Clarinolom.  Někteří tvrdí, že to funguje jiní zase ne, jde o běžný problém jakýchkoliv pilulek na hubnutí . Většinou lidé, kteří dosáhnou, co si umínili, se aktivně podílejí na formování své postavy.

Znamená to, že se nedopité jen různými tabletkami na hubnutí a výživovými doplňky, ale aktivně sportují, rozumně se stravují a čím dál a dále se cítí lépe. Pokud jste se již rozhodli změnit své tělo, užívání doplňku doporučujeme kombinovat s rozumnou stravou a cvičením.

Při hubnutí myslete nato, že svaly jsou těžší než tuk, proto se nevažte, ale měřte si jednotlivé partie těla a sledujte se v zrcadle. Od Clarinolu ale nemůže každý očekávat, že zhubne, neboť není vhodný pro lidi s nadváhou . Využívají ho spíše sportovci, kteří se potřebují zbavit posledních gramů tuku. Velmi dobrým řešením ve formě tabletek je určitě FitoSlim nebo Fykotín.

Upozornění

Clarinol (CLA) je velmi diskutabilní doplněk, který má spíše negativní dopady na organismus z dlouhodobého hlediska.

Doporučená denní dávka se pohybuje od 2-3 tabletách denně po dobu 3 měsíců. Užívejte během jídla nebo po jídle.

Clarinol není vhodný pro těhotné a kojící ženy, pro osoby mladší 15 let. Nepřekračujte maximální denní dávku. Clarinol uchovávejte mimo dosah dětí, na suchém místě. Chránit před slunečním zářením a před mrazem. Neužívejte po překročení data minimální trvanlivosti. Jde o výživový doplněk, a tudíž není náhradou pestré stravy.

Užíváte Clarinol? Pomohl Vám nebo ne? Podělte se s námi o Vaše zkušenosti a pomozte tak vytvořit hodnotné fórum i pro ostatní návštěvníky.

5/5 - (1 vote)

Leave a Reply