Clarinol

Clarinol 1000 nebo cla či konjugovaná kyselina linolová je výživový doplněk na odbourávání podkožního tuku. Za výrobou Clarinolu stojí známá firma Walmark.

Tato nenasycená mastná kyselina se přirozeně nachází v mase, v mléčných výrobcích a olejích, ale samotná potrava ho neposkytuje v požadovaném množství. Ti kteří popíjejí nízkotučné mléko a konzumují nízkotučné mléčné výrobky, zůstanou asi překvapeni, když jim prozradíme, že v těchto výrobcích se cla nenachází. Člověk, ale může svou přirozenou dávku clarinolu získanou ve stravě zvýšit resp. doplnit tabletami nebo nápojem.

Tip pre Vás
Hledáte produkt na redukci váhy a udržení štíhlá linie? Fykotín je jeden z nejprodávanějších produktů na hubnutí! Chci si přečíst o Fykotíne  

Abyste si vytvořili jako takovou představu kolik Clarinolu asi přijímáte v potravě, poskytujeme pár výrobků s orientačními hodnotami CLA.

 • 150g jogurtu = 1056 mg
 • 28g tvrdého sýru = 108 mg
 • 5g rostlinného oleje = 1 mg
 • 100g hovězího steaku = 730 mg

Jak to funguje Clarinol?

[Su_youtube_advanced url = “https://www.youtube.com/watch?v=geh0-YlIgfs”]

Krátké video v angličtině, které přibližuje fungování Clarinolu

Clarinol funguje tak, že zabraňuje hromadění tuku v tukových buňkách. Zpomaluje aktivitu enzymu lipoproteinové lipázy, který přenáší tuky z krevního oběhu do tukových buněk. Díky tomuto přípravku je však činnost enzymu zpomalena. Dokonce se hovoří o tom, že Clarinol zajišťuje rozpad tukových buněk. Zároveň zvyšuje činnost karnitinu, který je přítomen v kosterním svalstvu a zajišťuje přepravu mastných kyselin do mitochondrií, kde probíhá produkce energie.

Charakteristika

 • redukuje podkožní tuk,
 • snižuje hladinu cholesterolu,
 • snižuje chuť k jídlu,
 • podporuje imunitní systém,
 • podporuje růst svalové hmoty,
 • působí antioxidačně,
 • má antikatabolické účinky,
 • podporuje tvorbu L-karnitinu
 • zvyšuje rychlost metabolismu,
 • výživový doplněk na rostlinné bázi.

Alternativa

Ideální Fykotín

fykotin baner

Fykotín je přírodní preparát na redukování hmotnosti. Jde o speciální kombinaci přírodních složek, které díky synergickému účinku jednotlivých látek, způsobují snížení glykemického indexu toho, co sníte a tím pádem umožňuje snadnější hubnutí.

Složení:

 • Modré řasy, Červené řasy
 • Jestřábník chlpánik a Jalovec
 • Ginko biloba a Trpasličí bříza

Glykemický index, resp. jeho hodnota patří mezi základní ukazatele kvalitní stravy a její schopnost nepřidávat na váze. Je to termín určen světovou zdravotnickou organizací (WHO).

Jde o výhradně přírodní složení, které pravidelným a dlouhodobým užíváním nezpůsobuje vedlejší účinky kromě snižování váhy.

Balení a cena Clarinolu

clarinol

Cena a balení výživového doplňku jsou různé. Cena se pohybuje od 7,90 – 25,00 euro. Závisí to na velikosti balení, od množství Clarinolu v miligramech.

Hodnocení

V kulturistice, fitness a vůbec ve světě sportu se často setkáváme s Clarinolom. Někteří tvrdí, že to funguje jiní zase ne, jde o běžný problém jakýchkoli pilulek na hubnutí. Většinou ti kteří dosáhnou to co si předsevzali se aktivně podílejí na formování své postavy.

Znamená to, že se nedopít jen různými tabletkami na hubnutí a výživovými doplňky, ale aktivně sportují, rozumně se stravují a čím dál a dál se cítí lépe. Pokud jste se již rozhodli změnit své tělo, užívání doplňku doporučujeme kombinovat s rozumnou stravou a cvičením.

Při hubnutí myslete nato, že svaly jsou těžší než tuk, proto se nevažte, ale měřte si jednotlivé partie těla a sledujte se v zrcadle. Od Clarinolu ale nemůže každý očekávat, že zhubne, protože není vhodný pro lidi s nadváhou.

Trpíte nadváhou, jste často hladový a nevíte zhubnout? Fykotín je skvělé řešení na podporu hubnutí a udržování štíhlé postavy.

Upozornění

Clarinol (CLA) je velmi diskutabilní doplněk, který má spíše negativní dopady na organismus z dlouhodobého hlediska. Vyjádřili se k tomu už i odpovědné instituce, info zde.

Doporučená denní dávka se pohybuje od 2-3 tabletách denně po dobu 3 měsíců. Užívejte v průběhu jídla nebo po jídle.

Clarinol není vhodný pro těhotné a kojící ženy, pro osoby mladší 15 let. Nepřekračujte maximální denní dávku. Clarinol uchovávejte mimo dosah dětí, na suchém místě. Chraňte před slunečním zářením a před mrazem. Neužívejte po překročení data minimální trvanlivosti. Jde o výživový doplněk, a tedy není náhradou pestré stravy.

Užíváte Clarinol? Pomohl Vám nebo ne? Podělte se s námi o Vaše zkušenosti a pomozte tak vytvořit hodnotné fórum i pro ostatní návštěvníky.

Clarinol
5 (100%) 1 vote

Zanech nám svůj názor

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *