chilli-burner

Chilliburner

Přesvědčili jsme se, že   jde o zaručený způsob jak zhubnout tou nejpřirozenější cestou.   Hubnutí se zařazením určitých doplňků může být pro Vás dilematem. Už jen z našeho průzkumu těchto doplňků pro hubnutí jsme byli zaplaveni nabídkami na různé, necertifikované chemikálie, které slibují radikální zhubnutí za krátkou dobu.
Proto je třeba si klást také otázku: „Zhubnu zdravě bez narušení organismu?“

Měli byste VĚDĚT
Chilliburner je pouze jeden z řady skvělých produktů na zdraví z eshopu https://dobrapriroda.cz/ ! Pozrieť eshop… [wp-svg-icons icon=“arrow-right-3″ wrap=“i“]…

Obsah článku

   1. Charakteristika
   2. Složení
   3. Účinky
   4. Cena a balení
   5. Hodnocení
   6. Upozornění

Charakteristika Chilliburner

   • podporuje hubnutí
   • pomáhá při kontrole hmotnosti
   • podporuje trávení
   • podporuje pravidelné vyprazdňování
   • pomáhá udržovat zdravou střevní mikroflóru

Složení

   • Chilli papričky – Chili paprička je plod především exotických druhů křovitých paprik, rostoucích v tropech a subtropech Indie, Číny, Japonska, Vietnamu, Afriky, Jižní a Střední Ameriky, zvlášť Mexika. Hojně se užívají i na Balkáně. Za svou pálivou chuť vděčí látce kapsaicin, která se dobře rozpouští v tucích, takže pro zahnání akutního pocitu pálení v ústech nejlépe pomůže skleničku mléka. Kdo nemá v oblibě mléko, může si ústa vypláchnout sklenicí silné pálenky, protože kapsaicin je rozpustný i v alkoholu. Mimo dalších látek (vitamíny – C, E a A, hořčík, flavonoidy, betakaroten) obsahuje vitamíny C a karoten B. Podporují chuť k jídlu, ale ve větším množství dráždí pohlavní a močové ústrojí. V přiměřených dávkách působí na žaludek lépe jako koření. Má příznivý účinek na zažívání. Je dokázáno, že kultury, zvyklé na ostrá jídla s tímto kořením, snadněji snášejí zamoření pokrmů a prostředí kolem sebe různými bakteriemi, zejména těmi vyvolávajícími průjmu. Chili vyvolává změny ve střevní sliznici, která pak leccos snese. ( pozn. Chilliburner není štiplavý! )
   • Zelený čaj – Zelený čaj zná lidstvo více než 5 tisíc let a nemůže v Chilliburner chybět. Je považován za pravý, skutečný čaj. Největšími producenty zeleného čaje jsou Čína, Japonsko a další země východní a jihovýchodní Asie. Tam také patří k nejoblíbenějším nápojem. Pomimo množství pozitivních účinků zeleného čaje dokáže pomoci i v boji s nadváhou! Některé složky zeleného čaje totiž nejen dokáží celkově stimulovat metabolismus člověka, ale spolu s tím také působí na nervovou soustavu člověka, kterou dokážou vést k přímému uvolňování tuků do krevního oběhu, kde následně tuky slouží jako palivo, které následně pomáhá intenzivnímu spalování samotného tělesného tuku.
   • Inulin z čekanky – Podporuje trávení, prospívá při chorobách jater a žlučníku, při nervové únavě z prepacovanosti, napomáhá látkovou přeměnu. Kořen se uplatňuje při léčení cukrovky. Mladé čerstvé listy lze upotřebit jako salát.
chilliburner-

 Chilliburner – princip fungování

Chilliburner a chilli. Každý si při zmínění tohoto jedinečného produktu určitě představí pálení . Ano, pálení. Chilli však nejen pálí, ale i spálí . Chilliburn Kvalitativní vlastnosti spalování tuků zůstávají a pálení je pryč. Zbývá jen naturální, 100% přírodní extrakt z něčeho, co je tu už léta osvědčené.

Další nespornou výhodou Chilliburner je i jeho zdravotní požitek. Pokud si myslíte, že jde jen o striktně účelový spalovač, mýlíte se.  Chilliburner nejen, že stimuluje spalování tuku, ale také podporuje trávení a udržuje střevní mikroflóru .   A to považujeme za velké plus. Standardní spalovače tuků mohou vyvolat zažívací potíže, ale díky Chilliburner se budete cítit ještě zdravě . Jsme až překvapeni, jakou skvělou kombinaci pozitiv Chilliburner přináší. Ve skutečnosti neznáme takový produkt na podporu hubnutí, který by stimuloval spalování tuků a zároveň i udržoval imunitu na vysoké úrovni.

Složení

Složení 1 tablety: účinné látky: Frutafit TM 138,5 mg (inulin 90%, fruktóza, glukóza, sacharóza), Capsimax TM 50 mg (extrakt Capsicum annum L / paprika roční /, sacharóza), extrakt ze zeleného čaje 10 mg, přídavné látky: mikrokrystalická celulóza 100mg, rostlinný stearan hořečnatý 1,5mg (protispékavé látky).

 Produkty a cena

chilliburner gel

Chilliburner 30 pilulek, současná cena není 510, ale akciová 295 kč.

Chilliburner 60 tabletek, cena je 490kč 800 kč.

Chilliburner Gel na celulitidu 200 ml (hodnota 310 kč) Vám přinášíme tentokrát ZDARMA!

Tato cena je uváděna v rámci internetového obchodu, v rámci lékárně může být zákonitě vyšší.

PLAN

Number

minutes

Price

Price for 1 minute

Chilliburner 30 tbl

295 Kč

-upravuje trávení

-podporuje hubnutí

-obsahuje kapsaicin

-nepálí

Chilliburner 60 tbl

490 Kč

-upravuje trávení

-podporuje hubnutí

-obsahuje kapsaicin

-nepálí

Vaše zkušenosti s Chilliburner

Se jednoznačně liší. Odborná veřejnost nadmíru doporučuje tento produkt a dokonce se stal nejoblíbenějším produktům viď statistiku lékárníci doporučují . Co se týče konkrétních uživatelů názory jsou různé, ale prakticky se v jednom se shodují. Většina uvádí zvýšenou chuť k jídlu . Každý to bere jako velké negativum. A právě při tomto vidět, že většina nemá ani základní znalost metabolismu a že právě to je velká výhoda Chilliburner. Jde o to, že pokud máte chuť k jídlu často (řekněme 5-6 krát denně) Váš metabolismus se zrychluje a tělo najednou nemá potřebu si ukládat zásoby na „horší časy“. V této oblasti převládá názor, že pokud jím 2-3 krát denně, musím hubnout vždyť, nejím mnoho. Bohužel ale takto to vůbec nefunguje.

Manuela Lajeune, odbornice v oblasti lidského těla říká: „Chilli je jednou přirozenou cestou a efektivní zároveň. Látky obsažené v chilli patří mezi ty, které dokáží stimulovat rychlost metabolismu, což je pro hubnutí zcela klíčová.“

 Co si o něm myslíme

I přes názorem v diskusích, které jsou tak půl na půl (neznalost ale neomlouvá) se rozhodne ztotožňujeme s odbornou veřejností a tento produkt Chilliburner můžeme jen a jen doporučit.   Podporuje zdraví a i samotný proces hubnutí   (samozřejmě nejde o zázrak, nikdo ještě nezhubnul sezením u TV s klobásou a pivem v ruce, hubnutí přece jen vyžaduje více), ve velké míře však dokáže napomoci a upravit zdraví hlavně co se týká trávení. Jeho výhodná cena 360 kč také vybízí k výhodnému nákupu, jde o skutečně málo při takovém typu produktů.

Oficiální eshop
 • nakupujte pouze u ověřeného prodejce
 • naše odkazy vedou pouze přímo k výrobci
 • dostanete přesně to, co si objednáte
 • rychlé dodání je garantováno

Dávkování

Stačí si dát ráno nalačno jednu tabletu . Zapijte dostatečným množstvím vody. Nijak ji nenarušujte, nekousejte ani nedrťte.

Vedlejší účinky

I Chilliburner má nějaké vedlejší účinky, i když jich není mnoho. U některých jedinců se zpočátku mohou projevit negativní pocity, například zarudnutí pokožky, bolesti hlavy nebo změny trávení .

Nedoporučuje se užívat těhotným a kojícím ženám ani osobám mladším 18 let. Rovněž je nevhodný pro lidi, kteří mají problémy se štítnou žlázou. Je dobré vždy se informovat u svého lékaře nebo lékárníka předtím, než začnete Chilliburner užívat.

Chilliburner není vázán na lékařský předpis.

Oficiální prodejce: chilliburner.cz

V rámci recenze otevíráme i diskusi, ve které můžete anonymně vyjádřit svůj názor a Vaše zkušenosti.

3.9/5 - (27 votes)

Leave a Reply