Chilliburner

Přesvědčili jsme se, že jde o zaručený způsob jak zhubnout tou nejpřirozenější cestou. Hubnutí se zařazením některých doplňků může být pro Vás dilematem. Už jen z našeho průzkumu těchto doplňků pro hubnutí jsme byli zaplaveni nabídkami na různé, necertifikované chemikálie, které slibují radikální zhubnutí za krátkou dobu.
Proto je třeba si klást také otázku: “Zhubnu zdravě bez narušení organismu?”
Ve většině případů si nemůžeme být 100% jistý. Naturální cestou je jen velmi málo podobných doplňků. Pro zdravé, přirozené a zaručené hubnutí označujeme za top favorita č.1 právě Chilliburner. A to právem.
Tip pre Vás
Hledáte produkt na redukci váhy a udržení štíhlá linie? Fykotín je jeden z nejprodávanějších produktů na hubnutí! Chci si přečíst o Fykotíne  

Charakteristika Chilliburner

 • podporuje hubnutí
 • pomáhá při kontrole hmotnosti
 • odporuje trávení
 • podporuje pravidelné vyprazdňování
 • pomáhá udržovat zdravou střevní mikroflóru
[Su_youtube_advanced url = “https://www.youtube.com/watch?v=zuIeNA2afh8”]

Složení

 • Chilli papričky – Chili paprička je plod především exotických druhů křovitých paprik, rostoucích v tropech a subtropech Indie, Číny, Japonska, Vietnamu, Afriky, Jižní a Střední Ameriky, zvláště Mexika. Hojně se užívají i na Balkáně. Za svou pálivou chuť vděčí látce kapsaicin, která se dobře rozpouští v tucích, takže pro zahnání akutního pocitu pálení v ústech nejlépe pomůže sklenka mléka. Kdo nemá v oblibě mléko, může si ústa vypláchnout sklenicí silné pálenky, protože kapsaicin je rozpustný i v alkoholu. Mimo dalších látek (vitaminy – C, E a A, hořčík, flavonoidy, betakaroten) obsahuje vitaminy C a karoten B. Podporují chuť k jídlu, ale ve větším množství dráždí pohlavní a močové ústrojí. V přiměřených dávkách působí na žaludek lépe než koření. Má příznivý účinek na zažívání. Je dokázáno, že kultury, zvyklé na ostrá jídla s tímto kořením, snadněji snášejí zamoření pokrmů a prostředí kolem sebe různými bakteriemi, zejména těmi vyvolávajícími průjmy. Chili vyvolává změny v střevní sliznici, která pak leccos snese. (Pozn. Chilliburner není štiplavý!)

 

 • Zelený čaj – Zelený čaj zná lidstvo více než 5 tisíc let a nemůže v Chilliburner chybět. Je považován za pravý, skutečný čaj. Největšími producenty zeleného čaje jsou Čína, Japonsko a další země východní a jihovýchodní Asie. Tam také patří k nejoblíbenějším nápojem. Pomimo množství pozitivních účinků zeleného čaje dokáže pomoci iv boji s nadváhou! Některé složky zeleného čaje totiž nejen dokáží celkově stimulovat metabolismus člověka, ale spolu s tím také působí na nervovou soustavu člověka, kterou dokážou vést k přímému uvolňování tuků do krevního oběhu, kde následně tuky slouží jako palivo, které následně pomáhá intenzivnímu spalování samotného tělesného tuku.

 

 • Inulin z čekanky – Podporuje trávení, prospívá při nemocech jater a žlučníku, při nervové únavě z prepacovanosti, napomáhá látkovou přeměnu. Kořen se uplatňuje při léčení cukrovky. Mladé čerstvé listy lze upotřebit jako salát.
chilliburner-

Chilliburner – princip fungování

Chilliburner a chilli. Každý si při zmínění tohoto jedinečného produktu určitě představí pálení. Ano, pálení. Chilli však nejen pálí, ale i spálí. Chilliburner spálí. Kvalitativní vlastnosti spalování tuků zůstávají a pálení je pryč. Zbývá jen naturální, 100% přírodní extrakt z něčeho, co je tu už léta osvědčené. Další nespornou výhodou Chilliburner je i jeho zdravotní požitek. Pokud si myslíte, že jde jen o striktně účelový spalovač, mýlíte se. Chilliburner nejen, že stimuluje spalování tuku, ale také podporuje trávení a udržuje střevní mikroflóru. A to považujeme za velké plus. Standardní spalovače tuků mohou vyvolat zažívací potíže, ale díky Chilliburner se budete cítit ještě zdravě. Jsme až překvapeni, jakou skvělou kombinaci pozitiv Chilliburner přináší. Ve skutečnosti neznáme takový produkt na podporu hubnutí, který by stimuloval spalování tuků a zároveň i udržoval imunitu na vysoké úrovni.

Lepší možnost

Ideální Fykotín

fykotin baner

Fykotín je přírodní preparát na redukování hmotnosti. Jde o speciální kombinaci přírodních složek, které díky synergickému účinku jednotlivých látek, způsobují snížení glykemického indexu toho, co sníte a tím pádem umožňuje snadnější hubnutí.

Složení:

 • Modré řasy, Červené řasy
 • Jestřábník chlpánik a Jalovec
 • Ginko biloba a Trpasličí bříza

Glykemický index, resp. jeho hodnota patří mezi základní ukazatele kvalitní stravy a její schopnost nepřidávat na váze. Je to termín určen světovou zdravotnickou organizací (WHO).

Jde o výhradně přírodní složení, které pravidelným a dlouhodobým užíváním nezpůsobuje vedlejší účinky kromě snižování váhy.

Produkty

chilliburner gel
Chilliburner 30 pilulek, současná cena není 19,90, ale akciová 13,90 eur.
Chilliburner 60 tabletek, cena je 19,90 eur 29,80.
Chilliburner Gel na celulitidu 200 ml (hodnota 12 eur) Vám přinášíme tentokrát ZDARMA!
Tato cena je uváděna v rámci internetového obchodu, v rámci lékárně může být zákonitě vyšší.
Aktuální nejlevnější cenu v až 30 procentní slevě si můžete prohlédnout ZDE.

Vaše zkušenosti s Chilliburner

Se jednoznačně liší. Odborná veřejnost nadmíru doporučuje tento produkt a dokonce se stal nejoblíbenějším produktem viz statistiku lékárníci doporučují. Co se týče konkrétních uživatelů názory jsou různé, ale prakticky se v jednom se shodují. Většina uvádí zvýšenou chuť k jídlu. Co bere jako jako velké negativum. A právě při tomto vidět, že většina nemá ani základní znalost metabolismu a že právě to je velká výhoda Chilliburner. Jde o to, že pokud máte chuť k jídlu často (řekněme 5-6 krát denně) Váš metabolismus se zrychluje a tělo najednou nemá potřebu si ukládat zásoby na ,, horší časy ,,. V této oblasti převládá názor, že pokud jím 2-3 krát denně, musím hubnout vždyť nejím hodně. Bohužel ale takto to vůbec nefunguje.
[Su_quote] Manuela Lajeune, odbornice v oblasti lidského těla říká: “Chilli je jednou přirozenou cestou a efektivní zároveň. Látky obsažené v chilli patří mezi ty, které dokáží stimulovat rychlost metabolismu, což je pro hubnutí zcela klíčová. “[/ Su_quote]

Co si o něm myslíme

 I přes názorem v diskusích, které jsou tak půl na půl (neznalost ale neomlouvá) se rozhodne ztotožňujeme s odbornou veřejností a tento produkt Chilliburner můžeme jen a jen doporučit. Podporuje zdraví a i samotný proces hubnutí (samozřejmě nejde o zázrak, nikdo ještě nezhubnul sezením u TV s klobásou a pivem v ruce, hubnutí přece jen vyžaduje více), ve velké míře však dokáže napomoci a upravit zdraví hlavně co se týče trávení. Jeho výhodná cena 13,90 také vybízí k výhodnému nákupu, jde o skutečně málo při takovém typu produktů
Trpíte nadváhou, jste často hladový a nevíte zhubnout? Fykotín je skvělé řešení na podporu hubnutí a udržování štíhlé postavy.

Doplňkové informace

Chilliburner není vázán na lékařský předpis.
Užívání a dávkování Chilliburner je doporučeno 1 tableta ráno na lačno.
Složení 1 tablety: účinné látky: Frutafit TM 138,5 mg (inulin 90%, fruktóza, glukóza, sacharóza), Capsimax TM 50 mg (extrakt Capsicum annum L / paprika roční /, sacharóza), extrakt ze zeleného čaje 10 mg, přídavné látky: mikrokrystalická celulóza 100mg, rostlinný stearan hořečnatý 1,5mg (protispékavé látky).
Nežádoucí a vedlejší účinky nejsou známy. U některých jedinců se zpočátku mohou projevit negativní pocity resp. zarudnutí pokožky, bolesti hlavy nebo změny trávení. Nejde však o vedlejší ani nežádoucí účinky. Nedoporučuje se však užívat těhotným a kojícím ženám ani osobám mladším 18 let. Také je nevhodný pro lidi, který mají problémy se štítnou žlázou. Je dobré vždy se informovat u svého lékaře nebo lékárníka.
Oficiální prodejce: chilliburner.cz
V rámci recenze otevíráme i diskusi, ve které můžete anonymně vyjádřit svůj názor a Vaše zkušenosti.
Chilliburner
3.4 (67.5%) 8 votes

Zanech nám svůj názor

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *