fykotin

Fykotin – recenze

Fykotín – zhodnocení

Hubnutí a Fykotín . Ta nejjistější a přirozená cesta. Hubnout dnes vůbec není jednoduché. Málokdo chce obětovat čas, neřesti a prakticky pohodlný život k tomu, aby shodil nepotřebné kilogramy. Proč se však radikálně omezovat když je tu způsob námi ověřený a funkční?   Fykotín, který je made in USA, má pozitivní vliv na hubnutí.  

Obsah článku

 1. Charakteristika
 2. Složení
 3. Účinky
 4. Cena a balení
 5. Hodnocení
 6. Upozornění
Tip pre Vás
Hledáte produkt na redukci váhy a udržení štíhlé linie? Fykotín je jeden z nejprodávanějších produktů na hubnutí! Přečíst si o Fykotíne… 

Charakteristické znaky Fykotínu:

 • Rychlé a viditelné hubnutí
 • Nová vylepšená receptura za speciální zaváděcí cenu.
 • Přirozený proces hubnutí bez námahy díky automatické stabilizaci glykemického indexu.
 • Trvalé zbavení se přebytečných tuků bez jojo efektu, aniž by došlo k úbytku svalové hmoty.
 • Bez námahy, bez omezování se v jídle, bez nudného počítání kalorií.
 • Bez pocitu hladu, bez nežádoucích nebo sekundárních účinků, není návykový.
 • Doplněk stravy odpovídající platné legislativě.
 • Rychlé dodání do 48h v diskrétní zabalené zásilce.

Složení

Modré řasy (výtažek) – jsou prakticky průkopníkem života. Objevily se už před 3,8 miliardami lety. Hrají významnou roli při tvorbě kyslíku. Základem tohoto procesu jak všichni víme je fotosyntéza. Jsou významné také z pohledu detoxikace těla. Jedna ze základních složek Fykotínu.

Červené řasy z rodu Gracilanci – nazývané také Ruduchy. Bohatě se vyskytují v klidných vodách. Jejich vliv na lepší okysličování krve byl vědecky prokázán.

jestřábník chlpánik Vytrvalá, 5 až 30 cm vysoká bylina s přízemní listovou růžicí a dlouhými výběžky. Bohatě se vyskytuje na Slovensku iv Čechách. Obsahuje třísloviny, hořčiny, pryskyřice, sliz, kumarin, flavonoidy, albumin, kyselinu tannovou, umbeliferin a další látky. Podporuje chuť k jídlu, užívá se při žaludečních katarech, zevně (čerstvě naklepané listy podávané ve formě kašovitého obkladu) pomáhá při moučnivka (dětské kožní onemocnění), vředech, furunkly a jiných kožních defektech, zastavuje krvácení (např. Při krvácení z nosu lze šňupat usušenou drogu ve formě prášku), působí protizánětlivě, někdy se užívá i při srdečních potížích či poruchách krevního oběhu. Je v nemalé míře obsažena ve Fykotíne.

Jalovec Málokterý jehličnan má tak široké využití jako jalovec. Je to keř nebo strom z čeledi cypřišovitých, často je nízký, ale může dosahovat výšky až 10 metrů. Dnes se v lidovém léčitelství produkty z jalovce aplikují hlavně při potížích pohybového aparátu jako jsou revma a artróza, nejčastěji ve formě lihové tinktury nebo masti. Stimulují totiž místní prokrvení, a tím ulevují od bolesti a zlepšují látkovou výměnu postižených míst.

Jejich další působení je diuretické – pomáhají odvádět nadbytečné tekutiny z těla, užívají se tedy vnitřně při vodnatelnosti a pro detoxikaci organismu a při otocích končetin. Pozitivní vliv mají také na zažívání, a to proti nadýmání a pro zlepšení trávení těžších jídel. Obvykle se jalovec používá vnitřně při zánětu močového měchýře a plynatosti. Jalovec může zesilovat účinek léků snižujících hladinu krevního cukru.

Ginko biloba Ginko biloba patří mezi nejstarší rostliny na naší planetě a obsahuje ji i Fykotín. Tento strom se totiž vyznačuje mimořádnou odolností vůči klimatickým změnám a přírodním živlům, včetně ohně, několik z nich přežilo i nedaleký výbuch atomových bomb v Japonsku.

Ginko obsahuje mj antioxidační enzymy s atomy železa a látky uvolňující a rozšiřující periferní cévy. Vasodilator dokáží udržovat krevní řečiště a to zejména v mozku ve vynikajícím stavu a tímto se vlastně nepřímo podílejí na zvýšeném okysličení krve a stabilizaci hladiny glukózy. Odstraňují pocity lhostejnosti a únavy, zlepšují paměť a dodávají člověku pocit větší pohody. V důsledku perfektního prokrvení a tonizace mozku zvyšuje schopnost soustředit se a snižuje únavu, což se projeví při práci vyžadující soustředění a pozornost. Je vhodný i pro osoby staršího věku, které mají problémy s nedostatečným prokrvováním končetin.


Trpasličí bříza – Tento poměrně běžně se vyskytující keř spadá do čalád břízovitých a je jakýmsi pozůstatkem doby ledové v Evropě. Všechny jeho části (míza, listy, kůra) mají významné diuretické, detoxikační a pročišťující účinky. Příznivě ovlivňuje funkci ledvin a podporuje trávení.


Hořčík- Magnézium se účastní kolem 350 metabolických reakcí v těle. Je partnerem mnoha enzymů podílejících se na metabolismu energie, syntézy proteinů a DNA. Je také nepostradatelný pro metabolismus vápníku a draslíku. Magnézium pomáhá udržovat normální funkčnost svalů a nervů, udržuje stabilní srdeční rytmus, zdravý imunitní systém a v neposlední řadě také zdravé kosti a zuby. Ve Fykotíne nesmí chybět.

Draslík Draslík je nejdůležitější ze všech alkalických prvků těla. Je nezbytný pro přesnou funkci kardiovaskulárního systému, pro svalový tonus, na udržení rovnováhy tekutin v organismu, pro mnoho enzymů, pro přeměnu glukózy v energii – glykogen, na udržování rovnováhy kyselin.

 Funkce Fykotínu

Hlavní a největší plus v rámci Fykotínu vidíme v jeho přirozeném ovlivňování hodnot stravy . Co v praxi znamená- ovlivní způsob, jakým se jakékoliv vámi zkonzumované jídlo vstřebá. Ano – jak se jídlo vstřebá .   A rychlost vstřebání je právě klíčový děj, který vaše hubnutí dokáže nejvíce ovlivnit.   Fykotín totiž ovlivňuje glykemický index každého jednoho zkonzumovaného jídla! Co to znamená v praxi? Je vám určitě jasné, že pokud budete konzumovat pravidelně sladkosti a podobné „jídla“, budete spíše nabírat na váze nezdravě, než když byste konzumovali správnou stravu. Proč je tomu tak? Glykemický index. Glykemický index je metrika, která označuje rychlost zvýšení hladiny cukru v krvi. Čím je glykemický index vyšší- tím se Vám hladina cukru v krvi zvýší radikálnejšei- a čím je hladina cukru v krvi vyšší, tím je tendence ukládání tuku vyšší!

Vliv na glykemický index

Fykotín je pro nás vzácná věc. A to proto, že Fykotín tento glykemický index radikálně snižuje. Výsledkem je to, že můžete klidně konzumovat různé „lechtivé“ potraviny a přitom nepřibírat ani gram tuku! Protože hladina v vašeho krevního cukru zůstane zcela stabilní. A teď si představte ten efekt při zdravé, kvalitní a přirozené stravě. Vaše tělo nemá absolutně žádnou tendenci dostat se do režimu, kdy by začalo nabírat jakýkoliv tuk. Dá vám perfektní možnosti, prakticky se nemusíte omezovat a budete hubnout zároveň.

Přísně kritéria k takovým produktům jsou samozřejmě na místě. Denně se setkáváme i my s produkty, které slibují radikální zhubnutí. Nicméně je rozdíl slibovat a přinášet výsledky. Mojalinia.sk prezentuje nejen výsledky, ale dokonce svědectví mnoha lidí, kteří se rozhodli hubnout s Fykotínom.

Produkty a cena

fykotin-extra

FYKOTÍN
Obsahuje 60 tablet, cena 510 kč.
FYKOTÍN Forte
Obsahuje 120 tablet, cena 1000 kč aktuální 750 kč.

FYKOTÍN Extra Forte
Obsahuje 180 tablet, cena 1600 kč aktuální 1100 kč.Accounts

Free Trial

Projects

SSL

Mojelinie Basic

850 Kč

Fykotín je určen na hubnutí. Prostřednictvím Fykotínu se prodlužuje pocit sytosti a GI index zůstává vyrovnaný

Obsahuje: Fykotin 60 tablet+ Carnidix 60 tablet + kniha o hubnutí

Nejprodávanější balení

Mojelinie Standart

1590 Kč

Fykotín je určen na hubnutí. Prostřednictvím Fykotínu se prodlužuje pocit sytosti a GI index zůstává vyrovnaný

Obsahuje: Fykotin 120 tablet+ Carnidix 120 tablet + kniha o hubnutí

Nejvýhodnější balení

Mojelinie Superior

2290 Kč

Fykotín je určen na hubnutí. Prostřednictvím Fykotínu se prodlužuje pocit sytosti a GI index zůstává vyrovnaný

Obsahuje: Fykotin 180 tablet+ Carnidix 180 tablet + kniha o hubnutí

Největší balení

Další informace můžete Získat TU .

 Náš názor

Fykotín ani není tak o hubnutí, jako o udržování postavy . Samozřejmě, pokud se bude někdo vrcholně nezdravě stravovat, nebude provádět absolutně žádný prospěšný pohyb, tak ani od Fykotínu netřeba očekávat zázraky. Tak to prostě nefunguje.
Naneštěstí zatím nemáme zázračné tabletky, které udělají vše za nás. Pokud však přidáte zdravější stravu, budete se více zdržovat a po večeři přidáte alespoň 20 minutovou procházku, výsledek se postupně dostaví iv podobě hubnutí bez jojo efektu, co je při hubnutí základ. Dokonce při Fykotíne nabízejí i nezávaznou zkoušku s garancí vrácení peněz, tak proč nevyzkoušet?

Trpíte nadváhou, jste často hladový a nevíte zhubnout? Fykotín je skvělé řešení na podporu hubnutí a udržování štíhlé postavy..

Dávkování

Dávkování je nejvhodnější 1 tableta ráno a jedna večer. Nejlepší před jídlem a na lačno. Tablety niajko nežvýkejte a ani nedrťte, spolkněte vcelku a zapijte dostatečným množstvím tekutin.

Vedlejší účinky

Není známo, že by měl Fykotín nějaké vedlejší účinky. Je možná alergická reakce na některou ze složek produktu, pokud jste na ni alergičtí. Pokud se nějaká nepříjemná reakce objeví, měli byste přestat s užíváním výživového doplňku. Existují však různé omezení , které nedovolují Fykotín užívat každému.
Není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Není vhodný jako náhrada pestré stravy. Také je nevhodný pro osoby s vysokým krevním tlakem, onemocněním srdce nebo psychickými poruchami.

Fykotín není lék. Nevyžaduje žádný lékařský předpis . Vyžaduje jen Vaši touhu zhubnout, aniž jste se nějak radikálně omezovaly. Obrovským plusem mojalinia.sk je fakt, že Fykotín k Vám může být doručen již do 48 hodin.

Oficiální prodejce: mojalinia.sk

Otevíráme pro Vás diskusi, kde se můžete o své zkušenosti podělit a budeme rádi pokud zanecháte v komentářích i Váš názor. Pomůžete tak vytvořit hodnotné fórum i pro další návštěvníky.

3/5 - (54 votes)

6 komentárov

 1. Julka 12. augusta 2016
  • Ola 10. septembra 2016
  • ilona 13. marca 2018
 2. Jitka 29. marca 2018
  • idealnivaha 13. júla 2018

Leave a Reply