Ketomix

Ketomix alá bílkovinná dieta

Obsah článku

 1. Co je KetoMIX?
 2. Ketóza
 3. Fáze diety
 4. Balíčky KetoMIX
 5. Hodnocení
 6. Upozornění

Žijeme ve světě, kde chce téměř každý zhubnout. Je úplně jedno, jestli je to žena, muž, nebo dokonce ještě dítě. Chceme vypadat hezky, zdravě a přitažlivě. S dnešními trendy takový výsledek dosáhneme jedině tak, pokud nebudeme mít zbytečné kila navíc. Podstatné je samozřejmě být se svým tělem spokojený, což ale v případě, že nejsme? Tehdy třeba podstoupit změnu . Dosáhnout ji můžeme cvičením nebo dietou . Pokud jste si zvolili jako svou cestu nějakou dietu, možná bude ta pravá právě Ketomix .

Tip pre Vás
Ketomix je domácí produkt, tedy je vyráběn v České republice. Výborná náhrada za všechny Keto diety a různé formy proteinových diet. Reálné hubnutí krok po kroku, díky předpřipraveným jídlům. Konečně vám odpadla starost s přípravou přesně vážených jídel – vše to pro Vás připravil KetoMiX. Přesvědčte se sami na webu prodejce [wp-svg-icons icon=“arrow-up-right-3″ wrap=“i“]

Co je Ketomix?

Ketomix jako pojem vám zřejmě nic neříká, natož, že se jedná o bílkovinnou dietu . Nejedná se však o žádný druh diety, kdy máte napsáno, kdy, co a kolik toho máte sníst. Ketomix je dieta složená přímo z jídel, které byste během jejího trvání sníst. Jejich příprava je jednoduchá a časově nenáročná, takže s ní nezabijete mnoho času, který byste mohli využít úplně jinak.

Pro spotřebitele je připravena přehledná a intuitivní stránka prodejce www.ketomix.cz v češtině, kde se může o jejich produktech dočíst více a také si Ketomix objednat.

Součástí Ketomixovej diety jsou balíčky s predprivpravenými jídly, například smaženice, smoothies, kaše a polévky. Nemusíte se tedy bát, že několik týdnů budete žít jen z nápojů vydělaných z prášku. Trvání diet je různé, záleží, kolik chcete zhubnout.  Existují tři varianty: do 5 kilogramů, 10 kilogramů a až 15 a více kilogramů .   Podle vytouženého výsledku třeba dodržovat určené fáze . Během pozdější fáze můžete přidat ke Ketomixu i vlastní stravu, samozřejmě bohatou na bílkoviny. Během celé diety je povolená ještě i zelenina .

Produkt slibuje rychlý účinek bez námahy , což je určitě lákadlem pro každého, kdo chce zhubnout, aniž se potil v posilovně, nebo aby se trápil neustálým hladem. Jelikož je dieta založena na vysokém obsahu bílkovin a nízkém obsahu sacharidů, tělo by se mělo dostat do stavu takzvané „ketózy“.

Co se týče cvičení a hubnutí s Ketomixom, není zakázáno. Je třeba si však správně vybrat druh sportu . Ideální jsou aerobní cviky , tedy jízda na kole nebo chůze. Silové cvičení se nedoporučuje, protože tělo něj nemá dostatek energie a mohlo by dojít ke zranění.

Fáze diety

Ketogenní dieta sestává z dvou fází . V první se stravujete výlučně Ketomixom. Doplnit jej můžete o zeleninu, ideální jsou saláty a zelená zelenina. Druhá je význačná tím, že Ketomix produkty jíte jen třikrát denně a zbývající dvě doplníte o stravu, kterou si připravíte sami podle návodu, který vám přijde spolu s Ketomixom.

Poslední fází je stabilizační fáze , která zabraňuje tomu, abyste znovu nepřibrala všechny shozené kila, nebo jen část z nich. Délka fází je různá podle dietního plánu a podle toho, kolik se chystáte zhubnout.

Ketóza

Ketóza
Podobně jako název, i proces v našem těle s názvem „ketóza“ vám je zřejmě cizí. Jeho podstatou jsou složité chemické reakce v našem těle. V jednoduchosti je to látková výměna , která se objevuje v období nedostatku (v našem případě nedostatku sacharidů). Spalují se tuky a díky látkám působících na centrální nervovou soustavu nemáme pocit hladu. Někdy se jako vedlejší účinek vyskytne i pocit euforie . Kdo by se přece netěšil ze zdravé stravy a následného hubnutí?

Obsah Ketomixu

Složení je pestré a u každého balíčku rozličné. Jasné je, že doplněk stravy zajistí příjem potravy a může nahradit stravu na krátkou dobu. Obsahuje již zmíněné velké množství bílkovin a nízké množství sacharidů. Díky bílkovinám při hubnutí nebude ubývat svalová hmota a tělo nebude zbytečně chřadnout a brát energii z míst, ze kterých by nemělo. Bílkoviny jsou totiž skvělým zdrojem energie a úžasně zasytí na dlouhou dobu, narozdíl od sacharidů, z nichž máte pocit plnosti jen jistý čas a po chvíli jste opět hladoví, že byste vyjedena celou ledničku.

 Ketomix je založen na sójové a syrovátkové bílkovině a různých vitamínech a tělu prospěšných látek.   Mezi ně patří například vitamín A, B1, B3, B5, B6 a B12, E, a K, železo, hořčík, mangan, selen, chrom, zinek měď, jód a molybden. Obsahuje i probiotické bakterie, které chrání vaši imunitu a pomáhají při optimálním fungování trávení. Součástí je i vláknina . Detailní složení naleznete vždy na konci stránky v dolní části. Podívat můžete zde- Detailné složenií tu

Výrobce uvádí, že jejich produkt obsahuje i „éčka“, ovšem jen ty dobré, takže lidé, kteří z nich mají panický strach by se bát neměli. Dieta je vhodná i pro lidi, kteří mají bezlepkovou dietu , nakolik lepek neobsahuje.

Typ vitamínuRHP na porciTyp mineráluRHP na porci
Vitamín A20%Horčík20%
Vitamín D20%Fosfor20%
Vitamín E20%Jód20%
Vitamín K20%Mangán20%
Vitamín B120%Selén20%
Vitamín B220%Zinok20%
Vitamín B320%Železo20%
Vitamín B520%Meď20%
Vitamín B620%Molybdén20%
Vitamín B1220%Biotín20%
Kyselina listová20%Chróm20%
RHPje podielkterý byste mělidenně přijmout

Galerie Ketomix jídel

Kaše

Omelety

Polévky

Nápoje

Hubnoucí plány s Ketomixom

Při rozhodování, jaký balíček si koupíte byste měli vědět, kolik byste chtěli zhubnout. Záleží na tom, kolik týdnů budete dietu držet. Každý si přijde na své, ne jen díky pozitivním účinkem, ale i rozmanité chuti, na níž si dali výrobci záležet. V jejich e-shopu máte možnost vybrat si různé příchutě nápojů, ale i doobjednat si další jejich produkty. Při výběru produktu tedy na výběr máte až sedm různých příchutí: banán, káva, jahoda, čokoláda, kokos, káva, vanilka.

V balení, které vám přijde, však není jen strava, ale i mnohé praktické věci, například shaker, sáček na cesty nebo knihu , v níž se dočtete například o užitečných informacích o proteinové dietě, popisu redukčních plánů , popisu jednotlivých fází hubnutí, rychlých i složitějších receptech pro 2. fázi hubnutí a součástí je jídelníček pro stabilizační fázi . V stabilizační fázi jde o zamezení jojo efektu.

Vyberte si vhodný balíček
 • Délka hubnutí:
 • Cena:
 • Obsah balíčku:
 • Přehled jídel:
 • Fázy:
 • Dodatečné informace:

Hubnutí do 5 kg

ketomix na 7dni
 • 4 týdny
 • 4580 Kč
 • Obsahuje 105 porcí + 5 zdarma
 • 1.fáze: 7 dní, 5x denně jídlo, zelenina povolená 2.Fáze: 14 dní, 3x denně jídlo, 2x bílkovinné jídlo povoleno
 • Vhodná na vyzkoušení - zjistíte jak funguje a nebudete váhat se pustit do dalšího balíčku

Hubnutí do 10 kg

ketomix na 2 tyzdne
 • 6 týdnů
 • 6016 Kč/143 Kč na den
 • 150 porcí + 10 zdarma
 • 1. Fáze: 14 dní, 5x denně jídlo, zelenina povolená 2. Fáze: 28 dní, 3x denně jídlo, 2x bílkovinné jídlo povoleno
 • Vhodné pro ty, kteří chtějí vidět značné výsledky a po vyzkoušení pokud je nutné přejdou na další balíčky

Hubnutí do 15kg

ketomix na 3 tyzdne
 • 9 týdnů
 • 10 070 Kč/159 Kč na den
 • Obsahuje 245 porcí + 15 zdarma
 • 1. Fáze: 28 dní, 5x denně jídlo, zelenina povolená 2. Fáze: 35 dní, 3x denně jídlo, 2x bílkovinné jídlo povoleno
 • Ideální pro lidi, kteří mají nadváhu 15 a více kilogramů, nevhodné pro štíhlejších lidi

Hubnutí nad 15 kg

ketomix na 4 tyzdne
 • 14 týdnů
 • 13 060Kč/133 Kč na den
 • Obsahuje 395 porcí + 15 zdarma
 • Fáze: 42 dní, 5x denně jídlo, zelenina povolená 2. Fáze: 56 dní, 3x denně jídlo, 2x bílkovinné jídlo povoleno
 • Nejsilnější úbytek na váze, určená pouze pro obézní lidi

Typy na efektivní hubnutí

Hubnoucí proces zahrnuje mnoho faktorů na jeho úspěšné ať zahájení nebo hlavně zakončení – kde výsledkem bude zásadní redukce váhy.

Strava je sice přibližně 60-70% podílem jako hlavní faktor při hubnutí. Jsou však části tohoto procesu, které byste měli dodržovat i během stravování s Ketomixom.

 • Spěte kvalitně – je dokázáno, že nekvalitní spánek narušuje proces hubnutí, hlavně když se tukové zásoby nejlépe spalují v jeho druhé části těsně nad ránem. 6 Hodin spánku by mělo být minimum.
 • Přijímejte dostatek tekutin – platí to obzvláště při hubnutí. Dejte si zásadu že ženy vypijí minimálně 2 litry a muži 3 litry. Častý a čirý moč vám bude evokovat, že pijete dostatečně.
 • Cvičte – je velmi důležité abyste při hubnutí prováděli i kardio i silové cviky a udržovaly svalstvo kompaktní a nechudli z něj.
 • Nestresujte se – víme, že se nám to snadno řekne ale stres je také jeden z faktorů civilizace, díky kterým tloustneme. Aktivní cvičení může být dobrou formou, jak ho eliminovat.

Kvalitní spánek

  Nejezte před spaním min 2 hodiny   a večeře by měly být převážně bílkovinné jídla. Před spaním také nepoužívejte telefon a pokud – mějte vypjatých modrou složku záření, která zásadně narušuje biorytmus a začíná produkovat takový hormon jako když vstáváme.

Voda

Přijímejte pouze čistou vodu popřípadě s citronem, který také podporuje hubnutí. Vítány jsou také minerální vody, které je dobré střídat.   Nebojte se pít i více než 3 litry denně.  

Cvičení

Pro formování postavy a udržení svalstva  je nezbytné cvičení, které zároveň pomáhá spalovat další kalorie.  Běhejte, plavte nebo kráčejte – všechno je to forma kardio cvičení. Co se týče silového, stačí když budete cvičit doma – krátké a intenzivní cvičení vám výborně prospěje a neuchmatne volný čas. Zkuste např. aplikaci 30denní výzva – skvělá věc, která je navržena i pro absolutních začátečníky.

Jednotlivé balíčky na hubnutí

Při chudnutií s Ketomixom máte na výběr i s jednotlivých balíčků. Přestože navrženy hubnoucí plány jsou daleko efektivnější protože jsou navrženy na přesný počet dní (délka je důležitá), is jednotlivými balíčky víte dosáhnout redukci váhy potla potřeby, příkladně pokud chcete shodit řekněme pouze 2 kg, můžete si vybrat například balíček na 7 dní.

Sice zhubnete o něco levnější než při hubnoucích plánech, ale vynecháte jednotlivé fáze diety, které byste měli mít, abyste svou novou váhu věděli udržet.

Proteinová KETO dieta na 7 dní

Nejmenší balíček z nabídky, ideální na zkoušku, pokud si nejste jisti, že keto dieta je ta pravá pro vás. Za sedm dní se již dokážete dostat do ketózy, takže pokud váháte, ideální volba pro vás. Jen za sedm dní je možné zhubnout 2-5 kil . Je však dodržovat dietu poctivě ai tak drobná věc jako cukr v kávě může stav ketózy narušit.

KetoMIX na 7 dní KetoMIX na 7 dní
Se sedmi denní verzí můžete zhubnout až 5 KG!

Balíček na sedm dní obsahuje:

 • jedno balení proteinového koktejlu s obsahem 15 porcí (vybrat si můžete 2 příchutě)
 • jedno balení proteinové polévky s obsahem 10 porcí (zeleninová, gulášová nebo sýrová)
 • jedno balení proteinové kaše s obsahem 10 porcí nebo jedno balení proteinové omelety, která obsahuje rovněž 10 porcí
 • praktický shaker (500 ml)
 • prázdný sáček na cesty

Celkem je to 35 porcí na týden za cenu 1490 kč a za jednu porci zaplatíte v přepočtu 43 kč .

Proteinová KETO dieta na 2 týdny

 Ktomix dieta na 2 a 3 týdny

Druhým balíčkem se posunete ještě o něco dál a můžete pomocí něj zhubnout až 4-8 kil .

KetoMIX na 2 týždne KetoMIX na 2 týždne
Dvou týdenní verze vám pomůže shodit až 8 kg!

Balíček na dva týdny obsahuje:

 • MAXI balení proteinového koktejlu s obsahem 40 porcí a můžete si vybrat 3 druhy příchutí, přičemž 5 balíčků máte zdarma
 • velké balení proteinové polévky zeleninová s obsahem 10 porcí)
 • velké balení proteinové omelety- zeleninová s italským kořením obsahujících 10 porcí)
 • velké balení proteinové kaše – čokoládová s obsahem 10 porcí)
  praktický shaker (500 ml)

Za 70 porcí zaplatíte 2990 kč . Za jednu porci tedy zaplatíte 43 kč .

Proteinová KETO dieta na 3 týdny

Předposledním výhodným balíčkem je Ketomix dieta na tři týdny, která vám pomůže zbavit se 6-10 kilogramů . Obsahuje až 105 porcí a jeden den stravování, tedy 5 porcí dostanete zdarma .

KetoMIX na 3 týždne KetoMIX na 3 týždne
Tří týdenní verze vám pomůže shodit od 6 do 10kg! + 5 porcí zdarma

Balíček na tři týdny obsahuje:

 • MAXI balení proteinového koktejlu s obsahem 40 porcí a můžete si vybrat 3 druhy příchutí, přičemž 5 balíčků máte zdarma
 • velké balení proteinové polievky- sýrová s obsahem 10 porcí
 • velké balení proteinové polévky zeleninová s obsahem 10 porcí
 • velké balení proteinové polievky- gulášová s obsahem 10 porcí
 • velké balení proteinové omelety- sýrová s obsahem 10 porcí
 • velké balení proteinové omelety- zeleninová s italským kořením obsahujících 10 porcí
 • velké balení proteinové kaše – čokoládová s obsahem 10 porcí
 • velké balení proteinové kaše – banánovo-jablečná s obsahem 10 porcí
 • praktický shaker (500 ml)

Balíček stojí 4580 kč . Za jednu porci dáte 42 kč .

Proteinová KETO dieta na 4 týdny

ketomix dieta na 4 týdny

Poslední balíček je nejen největší, ale také nejvýhodnější a můžete pomocí něj zhubnout až 7-12 kilo . To už vůbec není málo, zejména proto, že výsledek je velmi rychlý a dieta trvá jen čtyři týdny. V případě, pokud si přejete zhubnout například 6 kilo, můžete s čistě ketogenní stravou přestat a nastoupit na druhou fázi. O přesném trvání jednotlivých fází se podrobněji dočtete v manuálu k vaší keto dietě.

KetoMIX na 4 týždne KetoMIX na 4 týždne
4 týdenní a nejlepší verze vám pomůže shodit od 7- 12 kg a jedna porce jídla vychází pouze 1,45 eura!

Balíček na čtyři týdny obsahuje:

 • dvakrát MAXI balení proteinového koktejlu s obsahem 80 porcí a na výběr si můžete vybrat až 6 příchutí (10 dostanete zdarma)
 • velké balení proteinové polievky- sýrová s obsahem 10 porcí
 • velké balení proteinové polévky zeleninová s obsahem 10 porcí
 • velké balení proteinové polievky- gulášová s obsahem 10 porcí
 • velké balení proteinové omelety- sýrová s obsahem 10 porcí
 • velké balení proteinové omelety- zeleninová s italským kořením obsahujících 10 porcí
 • velké balení proteinové kaše – čokoládová s obsahem 10 porcí
 • velké balení proteinové kaše – banánovo-jablečná s obsahem 10 porcí
 • praktický shaker (500 ml)

Za 140 porcí zaplatíte 5490 kč , přičemž 10 porcí máte zdarma . Za jednu porci zaplatíte 37 kč .

Zkušenosti lidí

Hubnutí s Ketomixom považuje vysoké procento lidí za velmi přijatelné, bez nějakých drastičtějších omezení . Obvykle pokud dodržují podmínky hubnou opravdu rychle resp. stabilně. Na Slovensku se tato dieta objevila teprve nedávno, proto přikládáme obrázek z české Heureky, kde je již podstatně více názorů . Přečtěte si je sami.

Hodnocení

I když se vám cena za Ketomix může zdát příliš vysoká, pokud se podíváte, kolik stojí jedna porce, není to až tak mnoho – spíše naopak i při srovnání s tím nejlevnějším jídlem. Jelikož během první fáze nahrazuje jakoukoli stravu, nemusíte kupovat žádné potraviny, stačí jen trošku zeleniny. Navíc cena za jednu porci nepřekračuje dvě eura, což jistě není mnoho.

KetoMIX

Ketomix pokud stravovací plán rozhodně patří na špičku mezi obdobnými produkty a celkově je vysoce efektivní v rámci procesu hubnutí. Velkým a již zmíněným benefitem je, že jednotlivá jídla jsou předpřipravené. Šetří to čas a zbytečně na to neplýtváte energii. Jednoduše hubnete.

KetomiX balíčky obsahují:

 • Nápoje
 • Omelety
 • Polévky
 • Kaše

Ketomix zároveň do svých jídel přidává potřebné vitamíny a minerály. To pomáhá snížit zatížení organismu a žádná složka stravy vám nebude chybět.

Velkým plusem je i přehledná stránka a podpora, kterou svým zákazníkům poskytují. Ať už je to na jejich stránce, na telefonní lince nebo na facebookové komunitě, kde kromě poradenství zdarma nabízejí také mnohé rady, tipy a triky, jak si hubnutí ještě zpříjemnit. Ji to i komunita pro osoby, kde mají možnost podělit se o své zážitky a navzájem mezi sebou komunikovat.

Ketomix je dieta, která je vhodná jak pro ženy, tak i pro muže. Hodnocení na stránce www.heureka.cz , největším srovnávači produktů na českém i slovenském trhu jsou velmi pozitivní a produkt se těší velké oblibě, což značí, že opravdu hubnete. Pokud dodržíte vše, co dieta káže, kila půjdou dolů bez trápení a hladovění.

Zákazník hodnotí kaši

 • Velmi dobrá chuť i konzistence, celkově jemná. Mohla by být trochu měněny sladká. Přesto hodnotím velmi pozitivně.
 • Negativa žádná

Upozornění na závěr

Ketomix se nedoporučuje nezletilým a starším osobám. Ty mohou keto dietu podstoupit jen po konzultaci s doktorem, pokud je jejich zdravotní stav v pořádku. Dietu by neměly držet ani lidé s cukrovkou nebo jinými závažnými onemocněními. Není vhodná ani pro lidi, kteří jsou alergičtí na některou z jejích složek.

5/5 - (1 vote)

Leave a Reply