Reduxs

Reduxs

Reduxs – jiskřička naděje v světě doplňků na hubnutí

Po dlouhé době nebudeme začínat a ani končit recenzi na výživový doplněk na pomoc při snižování tělesné hmotnosti skepticky a negativní. Reduxs je totiž jeden z mála statečných, kteří fungují.

Obsah článku

 1. Složení
 2. Účinky
 3. Cena a balení
 4. Tipy na hubnutí
 5. Hodnocení
 6. Upozornění

V případě těchto tablet, které se skládají z velkého množství bylin a látek, které si rozebereme v následující sekcí složení se Vám může podařit opravdu zhubnout. Samozřejmě, že nemůžete očekávat že se budete přejídat a myslet si, že pár kapslí denně za Vás spálí všechny kalorie. Reduxs je však výborný doplněk ke zdravému životnímu stylu ke kterému neodmyslitelně patří cvičení a upravená strava.

Složení je opravdu velmi pestré

V skratke

 • Zelený čaj
 • Kaktus
 • Šalvej
 • Pampeliška
 • Brusinky
 • Borovice
Jak jsme zmínili v úvodu, složení je opravdu velmi různorodé. Skládá se z několika přírodních bylin, různých výtažků a látek. Rozebereme si však jen byliny, protože další složku je opravdu hodně. My se povenujeme jen rostlinám známým obecné veřejnosti.

 •   Zelený čaj (Cameliasinensis)

Díky svým blahodárným účinkem je znám široké veřejnosti již velmi dlouho. Je skvělý pomocník při budování dobré a odolné imunity. Třešničkou na dortu je fakt, že nám může pomáhat i při hubnutí. Příznivě působí na metabolismus, podporuje spalování tuků a výrazně snižuje chuť na sladké. Kofein, který je také jeho součástí, vám dodá potřebnou energii a pomůže při spalování tuků.

 • Kaktus (Opuntiaficusindica)

Pichľavý květ je kromě svých pověstných bodáků známý zejména svými specifickými vlastnostmi, které jsou velmi nápomocné během hubnutí. Účinné látky kaktusu se váží na tuk v trávicím traktu a zabraňují jeho vstřebávání v organismu.

 • Šalvěj lékařská (Salviaofficinalis)

Další z řady bylinek, o kterých pozitivních účincích by nám věděli vyprávět zejména naše babičky, které je využívaly již od nepaměti. Šalvěj je nápomocná dokonce i při hubnutí, a to tak, že podporuje trávení, zajišťuje dobré fungování jater a pomáhá při trávicích obtížích. Kromě toho podporuje imunitní systém a dodává tělu energii.

 • Pampeliška lékařská (Taraxacummongolicum)

Pampeliška našemu tělu a organismu pomůže zejména dokonalým pročištěním, neboť podporuje tvorbu žaludečních šťáv a odbourává z těla toxiny pro naše tělo nepříznivé a také cholesterol Pomáhá i při překyselení žaludku, střev a také ledvin. Podporuje tvorbu žaludečních šťáv, odbourává z těla cholesterol a toxiny, pomáhá při překyselení žaludku, střev a ledvin. Pomůže nám i v případě že propadneme chronické únavě.

 • Brusinky (Vaccinium vitis idaea)

Jsou plné antioxidantů a proto jsou výbornou detoxikační a antistresové složkou Reduxsu. Jsou také výbornou blokádou proti volným radikálům. Mají i protizánětlivě účinky a působí močobudne, což zabezpečuje vyplavování nepříznivých látek a bakterií. Největším benefitem je snižování hladiny cukru v krvi.

 • Borovice přímořská

Její pozitivní zdravotní účinky jsou známé již od 16 století. Borovice roste v zemích v okolí středozemního moře jako je Portugalsko, Itálie či Francie. Stejně ji můžeme najít iv severní africe. V lesích platí přísná ochranná pravidla, kde nelze použít pesticidy či hnojiva, aby se ochránila vzácná složka pycnogenolu, který se nachází v její kůře. Je chráněn americkými i francouzskými patenty. Mezi její hlavní benefity patří ochrana zdravé rovnováhy cholesterolu, reguluje hladinu cukru, zlepšuje krevní oběh a ovlivňuje zlepšenou výkonnost.

Doplňkové složky

 • L-theanin – tvoří asi 2 procenta zeleného čaje. Působí antistresově a paradoxně podporuje kvalitní spánek, což je velmi důležitá substance při hubnutí,
 • Fosfatidylserin – díky této látce dokážeme lépe a rychleji zpracovat glukózu. Nachází se v každé buňce lidského těla,
 • Betasitosterol – snižuje negativní cholesterol a to takovým způsobem, že se na něj podobá a tím váže jeho transportéry na sebe. Vše se to děje ve stěnách střev.
Mali by ste vedieť!
Hubnutí je komplikovaný proces, ve kterém je třeba za všech okolností dodržovat alespoň mírný kalorický deficit + několik dalších zásad a pak spolu s ReduXS-em můžete dosáhnout opravdu zajímavé výsledky.

Účinky, které reduxs poskytuje


 • zlepšuje spalování tuků
 • potlačuje chuť k jídlu
 • podporuje odbourávání tuku, který je uložen v tukových buňkách
 • snižuje hladinu lipidů a cholesterolu
 • upravuje hladinu cukru v krvi
 • zvyšuje energii a reguluje metabolismus
 • sníží vaši hmotnost 2 až 6 kg za jeden měsíc
 • viditelné výsledky se projeví již o jeden měsíc

Propagační video

https://www.youtube.com/watch?v=uNQVsMc-pM8

 

Cena a balení – jeden z mála, který se vyplatíAccounts

Free Trial

Projects

SSL

Storage

ReduXS 1

1249 Kč

ReduXS umožnuje hubnutí díky jedinečnému německému složení.

60 kapsíl

2 měsíční kúra

*Bežná cena je 1490 Kč

ReduXS 2

2248 Kč

ReduXS umožnuje hubnutí díky jedinečnému německému složení.

120 kapslí

4 měsíční kúra

*Nyní ve slevě 10 procent

ReduXS 3

2998 Kč

ReduXS umožnuje hubnutí díky jedinečnému německému složení.

180 kapslí

6 měsíční kúra

*Nyní ve slevě 20 procent

S velkým nadšením píšeme úvodní řádky zhodnocení, protože konečně nemusíme psát o tom, že jde jen o další marketingový klam, který Vás jen obere o peníze. V tomto případě si zaplatíte konkrétně balení 60 kapslí, které Vám vystačí na kúru trvající 2 měsíce, 1000 kč.

Není to cenovka, která by byla do značné míry radikální a protože víme, že nám s velkou pravděpodobností přípravek pomůže, za pokus to rozhodně stojí.

Kúra na 4 měsíce obsahuje 120 tablet a stojí 1800 kč. Nejdelší, až půl letá kúra stojí 2400 kč a obsahuje 180 tablet.

Dávkování

Stačí si dát jen jednu tabletku denně. Ideálně před jídlem a zapít dostatečným množstvím tekutin. Tabletku byste neměli drtit ani žvýkat, pokud máte problémy s polykáním tablet, měli byste si zvykat, čím dříve, tím lépe.

Výsledky vůbec nejsou k zahození

Zkušeností lidí hovoří většinou o pozitivních účincích a o tom, že se jim s Reduxsom podařilo zhubnout. Zpočátku se projevily nepatrné vedlejší účinky jako bolesti hlavy, pocity nevolnosti a průjem. Tyto nepříznivé projevy po několika dnech však definitivně zmizely a nenastal ani jejich návrat.

Výsledky udávané výrobcem jsou o něco zkreslené. Reálně se Vám však s Reduxsom může podařit zhubnout až 2-6 kilo za měsíc. Samozřejmě za předpokladu, že budete žít zdravým životním stylem a nepřejídat se nezdravými věcmi plnými nezdravých tuků a sacharidů. V tomto případě Vám nepomůže ani ta nejúčinnější tabletka na hubnutí pod sluncem.

Tipy na efektivní hubnutí

Hubnoucí proces zahrnuje mnoho faktorů na jeho úspěšné ať zahájení nebo hlavně zakončení – kde výsledkem bude zásadní redukce váhy.

Strava je sice přibližně 60-70% podílem jako hlavní faktor při hubnutí. Jsou však části tohoto procesu, které byste měli dodržovat i během užívání ReduXS.

 • Spěte kvalitně – je dokázáno, že nekvalitní spánek narušuje proces hubnutí, hlavně když se tukové zásoby nejlépe spalují v jeho druhé části těsně nad ránem. 6 Hodin spánku by mělo být minimum.
 • Přijímejte dostatek tekutin – platí to obzvláště při hubnutí. Dejte si zásadu že ženy vypijí minimálně 2 litry a muži 3 litry. Častý a čirý moč vám bude evokovat, že pijete dostatečně.
 • Cvičte – je velmi důležité abyste při hubnutí prováděli i kardio i silové cviky a udržovaly svalstvo kompaktní a nechudli z něj.
 • Nestresujte se – víme, že se nám to snadno řekne ale stres je také jeden z faktorů civilizace, díky kterým tloustneme. Aktivní cvičení může být dobrou formou, jak ho eliminovat.

Kvalitní spánek

Nejezte   před spaním min 2 hodiny   a večeře by měly být převážně bílkovinné jídla. Před spaním také nepoužívejte telefon a pokud – mějte vypjatých modrou složku záření, která zásadně narušuje biorytmus a začíná produkovat takový hormon jako když vstáváme.

Voda

Přijímejte pouze čistou vodu popřípadě s citronem, který také podporuje hubnutí. Vítány jsou také minerální vody, které je dobré střídat.   Nebojte se pít i více než 3 litry denně.  

Cvičení

Pro formování postavy a udržení svalstva je nezbytné cvičení, které zároveň pomáhá spalovat další kalorie.  Běhejte, plavte nebo kráčejte – všechno je to forma kardio cvičení.   Co se týče silového, stačí když budete cvičit doma – krátké a intenzivní cvičení vám výborně prospěje a neuchmatne volný čas. Zkuste např. aplikaci 30denní výzva – skvělá věc, která je navržena i pro absolutní začátečníky.

Hodnocení Reduxsu

ReduXS patří aktuálně mezi nejlepší pilulky na redukci váhy, které v Česku můžete najít. Obsahuje ověřené přírodní složky, u nichž je prokázán významný vliv na snížení váhy. V minulosti jsme ve velkém doporučovali hlavně Formoline, se kterým jste měli výborné výsledky. Naneštěstí jeho prodej skončil ale ReduXS je jeho výborným náhradníkem. Stejně je vyroben v Německu, což je záruka nejlepších evropských výrobních procesů a zároveň výsledků.

ReduXs

Reduxs

Zahraniční novinka ReduXs prodávaná hlavně na anglickém a německém trhu je skvělým pomocníkem při hubnutí. Mohli jste o něm často slyšet i ze českého rádia.

Prodává se za dostupnou cenu 49 eur, přičemž balení máte na celé 2 měsíce a přesně tolik stačí, abyste začali vidět výsledky ve vašem hubnutí.

Dávkování je je intuitivní a jednoduché – stačí jedna tableta denně, nejlépe před jídlem + voda.

Složení:

 • Zelený čaj, kaktus, šalvěj
 • pampeliška, brusinka a jiné …
 • látky podobné tukem – eliminující cholesterol, cukr a tuk.

Skutečně bohaté a zajímavé je přírodní složení ReduXs, které plošně bojuje proti nadváze zároveň na několika frontách, přičemž dodává prospěšný tuk a snižuje cholesterol.

Upozornění

Dalším upozorněním jsou vedlejší účinky v počátcích užívání. Někteří uživatelé evidovali mírné bolesti hlavy, nevolnosti a také průjmy v úvodu kúry. Výrobce na plakátech uvádí, že žádné vedlejší účinky nehrozí a tvrdí, že tyto průjmu a nevolnosti jsou jen důsledek detoxikace, která v úvodních dnech aplikace tablet probíhá. Nemusíte se tedy bát a tyto účinky po pár dnech projdou a můžete znovu najet na normální režim. Pokud jste se tedy pro Reduxs rozhodli, neuděláte krok vedle a může Vám pomoci zhubnout několik (při dlouhodobém cvičení a užívání až desítek) kilogramů.

2.7/5 - (20 votes)

One Response

 1. roder 13. júla 2018

Leave a Reply