obezin-logo

Obezin – vhodné řešení

OBEZIN – Hubnutí bez pocitu hladu

Doplněk stravy rostlinného původu, který pomáhá vašemu tělu hubnout, posiluje vaše zdraví a navíc zvyšuje sebevědomí. Tyto charakteristiky jsou připisovány i Obezinu, který kromě zmíněných účinků, má i detoxikační vliv. Výrobek pochází od české společnosti Danare. Pojďme se tedy podívat jak funguje a zda je tomu opravdu tak.

OBEZIN – jak pracuje?

Funguje opravdu jednoduše. Půl hodiny od užití Obezinu se v žaludku rozpustí a několikanásobně zvětší svůj objem. Vytvoří se gelová substance, která se smísí s jídlem a tak naplní žaludek, čímž vyvolá pocit nasycení a vy sníte poměrně menší množství jídla. OBEZIN spolu s jídlem váš trávicí trakt snadněji a pomaleji stráví, čímž se nebudete cítit hned hladoví.

Obsah článku

 1. Účinky
 2. Složení
 3. Cena a balení
 4. Hodnocení
 5. Upozornění

Můžete tak zhubnout bez drastických diet, které kromě hmotnosti redukují i ​​psychickou pohodu a motivaci pokračovat.

Charakteritstika a účinky

Zbavovat se kil není jediné, co OBEZIN dokáže. Správným užíváním můžete docílit mnoho pozitivních změn ve vašem životě. Všimne si jich nejen vaše okolí, ale především vy.

 • udržuje hladinu cholesterolu v normě,
 • udržuje a reguluje hladinu cukru v krvi,
 • napomáhá nežádoucímu přejídání, čímž podporuje hubnutí,
 • přípravek neobsahuje alergeny,
 • posiluje imunitní systém,
 • tělo zbavuje nečistot,
 • snižuje chuť k jídlu,
 • zpomaluje trávení,
 • snižuje energetický příjem,
 • jde o přírodní rostlinný produkt, jehož prodej se realizuje iv lékárně.

Složení Obezinu

Obsahuje přírodní polysacharidový komplex PSC, glukomannan, který reguluje hladinu cholesterolu a přispívá ke snižování hmotnosti. Zlatý len a spirulinu, tedy antioxidant, který reguluje hladinu cukru v krvi, napomáhá přirozené obranyschopnosti a napomáhá hubnutí.

Přidané látky: klouzavá látka stearan hořečnatý, obal tobolky je tvořen želatinou a oxidem titaničitým (barvivo).

Balení a cena

Na trhu je několik provedení Obezinu, přičemž jedno balení je určeno na jeden měsíc.

OBEZIN 90 tobolek naleznete na srovnávači cen heureka.cz už od 210 kč. OBEZIN AFTER DIET je na tom cenově a množstvím podobně, koupit si jej můžete už od 210 kč. Je ideální po redukčních dietách a zabraňuje takzvanému JOJO efektu. Pokud jste v nejlepších letech života a vaším cílem je shodit nějaké ty kila, ideální volbou z řady OBEZIN bude OBEZIN 45+, určený pro věkovou kategorii 45 a více. Cena je opět stejná jako u ostatních výrobcích.

Poměrnou novinkou jsou OBEZIN zdravé snídaně, Existuje mnoho možností, přičemž jednu porci si můžete zakoupit už od 20 kč. Základem je ovesná kaše a různé druhy ovoce. Stačí si jen vybrat svého favorita a popřát dobrou chuť.

OBEZIN a jeho dávkování

Výrobci doporučují užívat přípravek 3x denně 1-2 tablety, maximálně 4 tablety zapijte sklenicí vody, půl hodinu před jídlem. Doporučenou dávku lze postupně zvyšovat každých 5 dnů o jednu tabletku na jedno jídlo. OBEZIN užívejte maximálně 30 dní, po kterých si dejte 5 denní pauzu a pokud chcete, opět jej můžete užívat. Kapsli před užitím neotvírejte a za každým užitím zapijte potřebným množstvím vody (2-3 dcl vody).

Hodnocení

Reálné zkušenosti lidí říkají, že hubnutí s OBEZIN opravdu funguje.   Některým se podaří shodit více, jiným méně.   Některým se podaří shodit více, jiným méně. Pokud užívání přípravku správně nakombinujete se zdravou stravou a pohybem, možná opravdu budete žít vitální život, v novém štíhlejším těle. Výhodou je také několik var iant Obezinu, které jsou na trhu dostupné. Navíc cena přípravku je stejně přijatelná. Adekvátní kvalitním přípravkem je také např. Fykotín.

Upozornění

Nepoužívajte přípravek jako náhradu za pestrou stravu, jde jen o doplněk pestré a zdravé stravy. Nevhodný pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy, při gastrointestinálních onemocněních, při stenóze jícnu nebo při střevních potížích. Neužívejte pokud jste přecitlivělý na jednu nebo více složek.

Neužívajte ani v případě, že si nejste jisti zda můžete přípravek užívat samostatně nebo v kombinaci s jiným lékem, před užíváním se poraďte se svým lékařem či lékárníkem. Uchovávejte při teplotě 15 – 25 ° C. Neužívejte po překročení data minimální trvanlivosti uvedeném na obale.

Nežádoucí účinky

Začátky užívání mohou být doprovázeny s mírnými žaludečními či střevními potížemi (průjem, říhání, nadýmání, zácpa). Problémy ustoupí až úplně zmizí do 2-3 dní. Pokud se některý projev z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře nebo pokud se při užívání vyskytne jiný nežádoucí účinek, který není uveden v příbalovém letáku, přestaňte užívat přípravek a konzultujte užívání Obezinu se svým lékařem či lékárníkem.

3.4/5 - (8 votes)

Leave a Reply