bioxyn

Bioxyn

Pokud Vás trápí Vaše váha nebo postava, vždy se s tím snažíte něco dělat. Na internetu najdete mnoho výrobků, které Vám slibují efekty hubnutí, ba dokonce i bez cvičení. Obvykle jde o tablety, nebo nápoje, které se užívají více krát do dne. A některé rozhodně nejsou k zahození, hoc vše okolo hubnutí jde zásadně lépe s cvičením.   No a pak jsou na trhu výrobky, které se tváří zázračně, slibují hory doly, ale až tak zázračné v konečném důsledku nejsou. Jeden z takových pseudo zázračných výrobků na trhu je Bioxyn.  

Obsah článku

 1. Charakteristika
 2. Složení
 3. Cena a balení
 4. Hodnocení
 5. Upozornění

 Bioxyn – zaručený prostředek na hubnutí?

Bioxyn se protřepat internetem na Slovensku v roce 2017. Objevil se dokonce i na falešném portálu, který byl nazván zdravotnickyportal.com , asi pro lepší autenticitu. Dnes už se k oficiálním stránkám Bioxyn přípravku ani nedá dopátrat. Ale pojďme se podívat na to, co nám Bioxyn jako výživový doplněk stravy na hubnutí vlastně slibuje.

Prohlášení od výrobce z oficiální stránky:

Zítra budete vážit o 2,5 kilo méně a cholesterol srazíte o 5 bodů! Výsledek zaručen zdravotnickými testy.

No zní to krásné, či ne? Bioxyn nemá pomoci jen Vašemu hubnutí ale má pomoci i zbavit se celulitidy a až 300 krát zrychlit Váš metabolismus. No opravdu, přímo zázračné.

 Složení

Bioxyn je složen z čistě přírodních složek, z čehož všechny jsou zdraví prospěšné. Konkrétně je to těchto sedm:

 • šafránové extrakt – užitečný prostředek na snížení tělesné hmotnosti, zklidňuje pocit hladu
 • Zázvorový extrakt – zázvor je známý svými obecně léčivými efekty. Zvyšuje rychlost metabolismu a při hubnutí je důležité abyste urychlily metabolismus kvůli ztrátě tuků, což se ukáže na úbytku hmotnosti
 • Extrakt ze zeleného čaje – zelený čaj se na hubnutí sám o sobě zmiňuje ve hodně dietách či článcích o zdravém stravování. Snižuje cholesterol a podporuje úbytek hmotnosti.
 • Kaktusový extrakt – snižuje hladinu cukru v krvi a podporuje menší chuť k jídlu
 • morušového výtěžek – pomáhá spalovat tuky, umožňuje lepší růst svalů
 • Pomerančový extrakt – snižuje chuť k jídlu a proto uživatel pojme méně stravy, což vede k hubnutí. Zároveň zvyšuje produkci tepla v těle a tak umožňuje spalovat více kalorií
 • L-tyrosin – tato látka se také přirozeně nachází v lidském těle, ale nedá se produkovat vícenásobně, a při větším množství látky v těle pomáhá při hubnoucím procesu

Účinky Bioxynu

 • Snižuje pocit hladu a chuti k jídlu
 • Stimuluje metabolismus
 • Pozitivně ovlivňuje hladiny cukru v krvi
 • Pozitivně ovlivňuje hladinu cholesterolu
 • Zvyšuje teplo těla, čímž zlepšuje spalování tuků těle
 • Zpevňuje kůži
 • Zvyšuje aktivitu metabolismu

Dávkování

Byoxin je nabízen ve formě měkkých tobolek. Jsou vhodné velikosti na bezproblémové polykání a jednoduše se přenášejí v šikovném balení.

Dávkování se bohužel ale nikde nedozvíte, protože přesná dávka na stránce výrobce jednoduše není uvedena , a údajně je uváděna v informacích přímo v balení výrobku. Ale většinou se takové výrobky užívají jeden nebo třikrát denně, spolu s jídlem a zapíjejí se dostatečným množstvím tekutin.

 Cena a balení:

bioxyn baleniK ceně výrobku se bohužel už těžko dostanete, protože jsme ho nenašli dostupný na koupení na žádném známém českém portálu. Samozřejmě, dal se zakoupit pouze přes oficiální stránku s platbou předem, rozhodně ne někde v lékárnách.

Kdo objednával výrobek poprvé, měl mít neuvěřitelnou slevu na jedno balení, které stálo 3500 kč

Výrobce údajně často poskytoval velmi výhodné akce , například na pár hodin nebo dní, kdy byl výrobek i o polovinu levnější.

 Vedlejší účinky a upozornění:

 • Přípravek není vhodný pro děti a mladistvé, doporučuje se užívat pouze dospělým osobám.
 • Nepoužívejte tento přípravek pokud jste přecitlivělý nebo alergický na léčivou látku, případně jiné položky ze složení.
 • Bioxyn nemá žádný vliv na schopnost řídit nebo obsluhovat stroje.
 • Nejsou prokázány negativní účinky užívání jiných léčit a Byoxin přípravku, ale pokud si nejste jisti, zkonzultujte to se svým lékařem nebo lékárníkem

Proč velmi pravděpodobně jde o podvrh?

 • Bioxyn údajně doporučuje několik známých lékařů, jejichž jména se ale samozřejmě uživatel nikdy nedočte, jen jejich údajné tváře se na Vás usmívají ze stránky.
 • Pokud ho najdete někde k zakoupení, pravděpodobně na Vás vyskočí akce typu: „Už jen dvě hodiny za cenu ..“ „Kupte dnes a ušetříte …“
 • Prodejce neustále zmiňuje „zázračný“ nově objevený způsob hubnutí, ale nikde ho blíže nespecifikuje
 • Na stránce je množství neuvěřitelně znějících příbězích o lidech co zhubli 20 kilo za 2 týdny a podobně, zatímco ten příběh doprovázejí fotky lidí byla příliš oblečení
 • Stránka se v současné době ani nedá najít
 • Stránky které uvádějí pdorobnosti o Bioxyne jsou psány lámavou češtinou, pravděpodobně z překladače

 Závěr

Vždy si dejte pozor na to jaký produkt kupujete a nevěřte jen prvním pěkným úvodním slovům . Pokud jde o řádný produkt, většinou k němu najdete recenze od uživatelů na různých fórech, nejen přímo na stránce o něm. Stejně pod recenzemi můžete najít například i celkové hodnocení tabletek , kde bývá uveden názor nějaké povolanější osoby.

Na výrobku určeném na hubnutí se hodnotí čtyři hlavnejšie aspekty a to:   efekt při hubnutí, cena, velikost balení a složení.   To znamená, že ne všechno levné bude dobré, ale stejně drahé léky bez řádně uvedeného složení nemá cenu kupovat.

Dejte si pozor i na velikost kupovaného balení, protože pokud se necháte oklamat kvazi pěknou cenou, ale nakonec Vám přijde výrobek, který stačí sotva na dva týdny, asi nebudete spokojen. Některé léky vám přijdou mnohem levnější než ty druhé, ale spotřebujete jejich mnohem rychleji, takže v konečném výsledku se vyplatilo spíše investovat.

A pokud jde o účinek na hubnutí, je třeba, jak jsme výše zmínili číst řádně uživatelské recenze . Nejlepší pokud má někdo koho znáte zkušenost, neboť o pravdomluvnosti lidí na sítích se dá vždy pochybovat, zvláště pokud jde o placené blogy.

3.5/5 - (12 votes)

Leave a Reply