Piperine-forte-logo

Piperine Forte

Piperine – pepř za 900 korun?

Po Piperine Forte , který blokuje gen obezity a má jedinečnou schopnost   likvidovat nadváhu už během 40 dní, bez hladovění a bez cvičení či jojo efektu ,   přichází na scénu ještě silnější Piperine Extreme , který obsahuje až 285 mg piperínu.

Obsah článku

 1. Složení
 2. Účinky
 3. Cena a balení
 4. Hodnocení
 5. Upozornění

Piperine – co to je?

Video je v anglickém jazyce a vysvětluje, co je piperin a jak jej získat.

Piperin je látka, která se přirozeně nachází v pepři , které se běžně používalo a dodnes i používá při vaření. Kromě toho se používá také v lidovém léčitelství při léčbě trávicích obtíží. Pepř   působí jako antidepresivum, stimuluje nervový systém a obsahuje vitamin C  . Vraťme se však ke piperínu a jeho vlastnostem odbourávat tuk. Piperin má schopnost podporovat trávení a celkovou látkovou výměnu tak, že zvyšuje produkci trávicích šťáv , díky kterým se potrava rychleji stráví, živiny se rychleji absorbují a tělo hubne.

Charakteristika

 • zvyšuje sekreci žaludečních šťáv,
 • zablokuje geny, které produkují tukové buňky,
 • urychluje metabolismus,
 • stimuluje spalování kalorií,
 • v jedné tobolky se nachází až 285 mg piperínu,
 • Piperine forte podporuje léčbu zažívacích potíží.

Slibované účinky

Piperin Forte nebo Extreme skáče velmi vysoko. Slibuje ohromné výsledky, přičemž vy se nemusíte vůbec snažit. Nemusíte cvičit, zdravě se stravovat, nenastane jojo efekt, stačí jen hltat tabletky a hotovo, během několika dní zhubnete tolik kilo, o kolika se vám ani nesnilo. Zní to lákavě. Až příliš, aby to byla pravda. Jednoduše řečeno, když někdo slibuje odstranění nadváhy za 40 dní, vaše nadváha by musela být minimální.

Složení Piperinu forte

Extrakt z pepře je v poslední době velmi populární díky jeho prokázaným schopnostem zrychlit metabolismus, zabraňovat růstu tukových buněk a potlačovat jejich ukládání. Pepř působí jako přírodní antidepresivum, podporuje nervový systém a má antioxidační účinky.

Extrakt z guarany je známý převážně mezi studenty, kteří jej užívají hlavně pro jeho podpůrné účinky v oblasti paměti. Extrakt je oblíbený i jako surovina, která se využívá na výrobu energetických doplňků stravy na hubnutí.

Extrakt ze zeleného čaje má pozitivní vliv na celkový zdravotní stav. Kromě toho, že zelený čaj je vynikající náhradou kávy, je také prostředkem zlepšení stravovacích návyků a to především, pokud je vaším cílem zhubnout. Jeho antioxidační účinky jsou několikanásobně silnější než u vitamínu C nebo E. Jde o základní složku Piperine forte / extreme.

Mezi další složky, které Piperine extreme obsahuje patří želatina, mikrokrystalická celulóza, silikon, dioxid, magnézium stearát, oxid titaničitý.

Cena a balení produktu Piperine forte

Piperine Forte / extreme 300 mg 60 tabletek 460 kč

Piperine Forte / extreme 300 mg 120 tabletek 900 kč

Dávkování

Piperine extreme užívejte 1 až 2 tablety denně přibližně 30-60 minut před konzumací jídla.

 Hodnocení

Piperene Forte / Extreme a výrobci tohoto produktu slibují klientům vzrušující výsledky, které jsou však s reálnými odběratelé v rozporu.   Mnoho lidí si stěžuje, že jde o podfuk t  . Tvrdí, že se pokoušeli napsat komentář na oficiální stránku prodejce, ale nebylo to možné. Na další stránce, která tento produkt nabízela jsme si všimli, že všechny komentáře, které jsou na stránce přiloženy, jsou psány v ten samý den. Zda opravdu jde jen o shodu náhod nebo lež, s jistotou říci neumíme.

Nicméně, na stránce Mozolani jsme se dočetli, že extrakt ze zeleného čaje, který Piperin Extreme obsahuje v množství 30 mg, na hubnutí ani zdaleka nestačí, podobně je to možná i z ostatními látkami, které Piperine Extreme obsahuje. Pokud chcete začít efektivně hubnout, vyzkoušejte například Fykotín.

Upozornění při Piperine

Nedopátrali jsme se k žádným negativním a vedlejším účinkem při užívání Piperinu forte. To však neznamená že nejsou. Minimálně by neměl být užíván jako náhrada pestré stravy a také by se měli mít na pozoru těhotné a kojící ženy.

Ostatní rizika musí brát každý na vlastní odpovědnost.

Pokud máte zkušenosti s produktem Piperine forte / extreme, podělte s námi o ně v komentářích a pomozte tak vytvořit hodnotné fórum i pro další uživatele.

2.4/5 - (21 votes)

2 komentáre

 1. Karolina 18. augusta 2016
  • LuckyLuke 4. januára 2017

Leave a Reply