Jak nejrychleji zhubnout?

Jak co nejrychleji zhubnout:

3 jednoduché kroky a rady na hubnutí

Máte pocit že zhubnout rychle není možné? Zde Vám nabízím ověřené způsoby jak zhubnout z vaší váhy v co nejkratším čase.

Snížit příjem cukrů a sacharidů

Nejdůležitější součástí každého hubnutí a části bez které se neobejdeme je omezení příjmu cukrů a sacharidů. Právě potraviny, které obsahují cukry a sacharidy v největší míře stimulují tvorbu inzulínu, který má za následek ukládání tuku v těle. Sacharidy na sebe také vážou vodu, která způsobuje, že se často cítíme nafouknutě. Proto při dodržování tohoto bodu není nic zvláštního, pokud lidé zhubnou v první týden hubnutí 4 (někdy i více) kilogramů

Jezte bílkoviny, zdravé tuky a zeleninu

Každá potravina ve Vašem jídle by měla obsahovat bílkoviny, zdravé tuky a zeleninu.

Pokud si budete sestavovat Váš jídelníček v tomto směru, automaticky se Vám podaří snížit denní příjem sacharidů na doporučenou dávku v rozmezí 20 – 50 gramů denně.

Dokonce bylo vědecky prokázáno že příjem bílkovin v potravě zrychluje náš metabolismus a zvyšuje se nám spalování o 80 – 100 kalorií denně. Dostatečný příjem bílkovin v potravě nám také pomáhá snížit chuť k jídlu o 60%. Potraviny obsahující vyšší podíl bílkovin nám totiž navozují pocit sytosti což má za následek, že se nám sníží příjem potravy, kterou sníme v průměru o 441 kalorií denně. A to jen přidáním bílkovin do našeho jídelníčku si můžete zajistit že se u Vás začne projevovat ideální váha .

Co se týče zeleniny té můžete sníst velké množství, aniž jste přesáhly doporučený denní příjem čistých sacharidů. Strava složená z masa a zeleniny obsahuje obrovské množství vlákniny, široké škály vitamínů a minerálních látek, které člověk potřebuje ke zdravému fungování svého organismu. Proto není nutné, abychom do své stravy zahrnovaly pšenici, obilí a tedy pečivo.

Nezapomínejte a nebojte se jíst tuky !!!! Snažit se o redukci sacharidů i tuků ve stejnou dobu, bude cestou k neúspěchu, protože se budete cítit bez energie, slabě a dříve či později svůj boj s hubnutím vzdáte. Nejlepším zdrojem tuku, který byste měli používat ve své kuchyni je kokosový olej, protože obsahuje druh tuků, které napomáhají ke zrychlení našeho metabolismu.

Cvičte 3 krát týdně

V případě dodržování tohoto plánu není nutné abyste cvičili, samozřejmě jako ve všech případech když se snažíme zhubnout a zároveň změnit náš životní styl je to doporučeno. Zejména pokud chceme kromě zhubnutí naše tělo i pěkně zpevnit a vytvarovat.

Během prvních dnů se možná budete cítit zvláštní, protože Vaše tělo, které dosud spalovali sacharidy, si bude muset uvědomit, že má místo nich spalovat tuky. Tento stav však trvá jen několik dní a pokud si doplníte do Vašeho jídelníčku nějaký zdroj sodíku, pomůže Vám to urychlit a zjednodušit tento stav.

Jakmile však tento stav odezní budete se cítit velmi dobře a pocítíte příliv velké energie. A přesně toto je ta fáze kdy se z Vás stává zvíře spalující tuk.

Rate this post

Leave a Reply