bellasin

Bellasin

Bellasin 40 +

Přibližně každá druhá žena zažívá po 40 depresi, která je způsobena postupnou ztrátou štíhlé postavy . Být krásnou, atraktivní a štíhlou chce být každá žena bez rozdílu na věk. Bellasin 40 + je přípravek na hubnutí,   který je speciálně zhotoven pro ženy po čtyřicítce .  

Obsah článku

 1. Charakteristika
 2. Složení
 3. Cena a balení
 4. Hodnocení
 5. Upozornění

Je připraven z přírodních složek a je určen především na ztrátu hmotnosti v období menopauzy, tedy klimakteria . Obsahuje fytoestrogeny a adaptogeny , které se nacházejí v červené jeteli, rozchodnice a v sojových izoflavonů v kombinaci s termogenními látkamy z guarany, zeleného čaje a L-karnitinu. Součástí Bellasinu je i vitamin D a vápník pro pevné kosti.

Charakteristika

 • urychluje metabolismus,
 • aktivně pomáhá regulovat hmotnost před a během menopauzy,
 • odbourává tuk i v rizikových partiích,
 • bojuje proti únavě,
 • tělu dodává energii,
 • zajišťuje vydatný spánek bez přerušování,
 • přípravek založený na rostlinné bázi.

Složení Bellasinu

Bellasin 40+ obsahuje rostlinné extrakty (ze zeleného čaje, guarany, zázvoru, olivových listů, kakaa, rozchodnice růžové, jetele červené, sóji), prášek ze semen dýně, L-karnitin tartrát, vitamin D a vápník.

 • Zelený čaj je ze všech čajů nejbohatší na antioxidanty. Denní pití zeleného čaje odplaví z vašeho těla všechny škodlivé látky, díky čemuž zabraňuje stárnutí. Tělu během dne postupně dodává energii, zlepšuje kvalitu pleti a zpomaluje proces tvorby vrásek. Pomáhá i při zavodňování organismu a samozřejmě při hubnutí.
 • Vápník je minerál, který mě v lidském těle nezastupitelné místo. Udržuje zdravé kosti a zuby, působí jako prevence osteoporózy, napomáhá zmírňovat poruchy trávení, chrání před bolestmi kloubů, zklidňuje nervy, bojuje proti nespavosti a v neposlední řadě je nepostradatelným prvkem pro správnou funkci buněk.
 • L-karnitin tartrát představuje nejoblíbenější spalovač tuků, který zároveň zlepšuje výdrž a chrání svaly před poškozením. Studie ukázaly i to, že karnitin snižuje u člověka agresivitu. Tartrát znamená, že l-carnitin v menší míře absorbuje vlhkost a proto vydrží déle, tedy je vhodnější na dlouhodobější skladování.
 • Semena z dýně obyčejné také najdete v Bellasine, neboť obsahují množství vitaminu C a beta-karotenu, který spolu s vitaminem E zabraňuje poškození buněk volnými radikály a tím předchází rakovině . Dýně samotná obsahuje mnoho minerálů, např. draslík, který dokáže z těla vyplavit přebytečnou sůl, čímž zmírňuje revma a dnu.
 • Rozchodnice růžová, nazývaná díky jejího vzhledu i zlatý kořen, dodává tělu fyzickou, ale i psychickou energii. Kdysi ji využívali vrcholoví sportovci na dodávání potřebné energii. Dnes se využívá hlavně proto, že příznivě působí na náladu, duševní rovnováhu a emocionální stabilitu.
 • Guarana nebo Paullinia cupana je vhodná pro všechny lidi díky tomu, že podporuje psychiku člověka, dodává tělu vitálnost. Působí podobně jako káva, ale s tím rozdílem, že energii uvolňuje až po dobu 8 hodin, přičemž káva energii uvolní hned a rychle se vytratí.
 • Jetel luční díky bohatému obsahu rostlinných estrogenů (izoflavonů), zajišťuje u žen jednodušší a lehčí průběh klimakteria. Zmírňuje návaly horka, pocení, upravuje spánek, má antidepresivní účinky.
 • Listy z olivovníku se běžně používají pro přípravu čaje, který urychluje léčbu rýmy, chřipky, kvasinkové infekce apod. Olivovníkové listy mají vysoce Antioxidancia a antibakteriální účinky, dokonce se ukázalo, že extrakt z olivovníku je účinný i při léčbě prostaty či prsu.
 • Sója snižuje hladinu cholesterolu, no v posledních studiích se ukázalo, že sója je spíše pro lidský organismus nevhodná jako vhodná a zdraví prospěšná.
 • Zázvor lékařský působí jako prevence proti chřipce a nachlazení, podporuje trávení čímž odstraňuje některé žaludeční problémy.
 • Vitamin D3 má několikanásobný ochranný účinek proti rakovině, je prevencí proti mnoha nemocem a přirozeně ho získáváme prostřednictvím slunečních paprsků. Jde o důležitou složku Bellasinu.
 • Kakao , které se získává z kakaovníku podporuje imunitní systém, zlepšuje kvalitu buněk krevních cév, snižuje hladinu cholesterolu atd. Norman Hollenberg, profesor z harvardské školy zkoumal účinky kakaa a dospěl k závěru, že kakao obsahuje látku, díky které může mít pro společnost větší význam než penicilin.

Bellasin – balení a cena

Bellasin se prodává pouze ve formě tabletek

Bellasin 40+ 60 kusové balení za 500 kč , které je určeno k jeden měsíc.

Dávkování

Doporučená denní dávka je 1 tableta 2x za den , ráno a v poledne současně s jídlem. Neužívejte před spaním. Optimální doba užívání pro dosažení výsledků je 2-3 měsíce . Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

 Hodnocení

Bellasin je další z řady přípravků na hubnutí, který co-to slibuje.   Zkušenosti mnohých zákaznic však potvrdily, že nefunguje ,   ačkoli na oficiální stránce prodejce najdeme samé pozitivní recenze. Faktem však je, že obsahuje i sóju , která jako jsme se dočetli na Zdraví. sk není pro člověka taková prospěšná jak by se mnozí z nás domnívali. Pravdou je, že s Bellasin nebo bez něj s přibývajícím věkem přibývají i kila a jejich shazování je náročnější než v mládí, ale každá žena bez ohledu na věk chce vypadat úžasně, proto doporučujeme přečíst si článek jak zhubnout po 40.

Vedlejší účinky

Jelikož jde o přírodní doplněk výživy, neobjevilo se mnoho vedlejších účinků. Mohli se nějaké dojít, pokud jste alergičtí na některou z jeho složek. Například na sóju . U některých uživatelek se objevily problémy se žaludkem a sním spojené žaludeční problémy. V případě, že zaznamenáte jakékoli změny ve vašem zdravotním stavu, okamžitě se informujte u svého lékaře. Ten vám poradí, jak postupovat s Bellasin dál.

Bellasin a upozornění

Přípravek Bellasin není náhradou pestré stravy. Nevhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Obsahuje kofein, proto se nedoporučuje užívat ho v pozdních večerních hodinách. Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotě do 25 ° C.

3.2/5 - (29 votes)

Leave a Reply