super prsa + štihla linie

Super PRSA – zvetšení prsou

Být krásná, štíhlá a mít pevné, velká prsa je snem asi každé ženy. Každá žena, která podstoupila nějaký typ diety a podařilo se jí shodit kilogramy ví, že pokud se ztratí nějaké to kilo a konečně se vám podaří obléknout vaši vysněnou konfekční velikost, s hrůzou zjistíte, že s kily dolů šli dolů i vaše prsa . Většinou ty se ztrácejí jako první. Proč tedy nezkusit něco revoluční, něco, co vám zaručuje obojí? Super PRSA + štíhlá linie je právě to, co chce a hledá každá žena.

Super PRSA + štíhlá linie – klinické studie

Jde o testovaný produkt čistě na rostlinné bázi ,  při kterém studie ukázaly, že až 95% žen již po 60 dnech užívání zaznamenali viditelné změny Tak proč to nevyzkoušet? Na rozdíl od implantátů je tento bezkonkurenční produkt v dostupné cenové relaci a navíc, pokud byste celý proces chtěli urychlit a zefektivnit, výrobci nabízejí kromě tabletek i krém Super PRSA + štíhlá linie pro venkovní použití.

Obsah článku

 1. Charakteristika
 2. Složení
 3. Cena a balení
 4. Hodnocení
 5. Upozornění

 Charakteristika

 • testovány odborníky amerického sdružení,
 • jedná o doplněk pestré stravy čistě na přírodní bázi,
 • obsahuje fytoestrogen,
 • větší a plnější prsa bez chirurgického skalpelu,
 • pevné tělo a pevná prsa,
 • štíhlý pas a sexy tělo,
 • zmírňuje menstruační bolesti,
 • větší sebevědomí,
 • to vše za bezkonkurenční cenu.

Složení

Fytoestrogeny představují látky rostlinného původu. Jejich účinky jsou podobné jako steroidní hormony, estrogeny, které jsou zodpovědné za sekundární pohlavní znaky, vývoj pohlavních orgánů, za sexuální chování a mají pozitivní vliv na zdraví člověka. Člověk je získává především ze stravy.
Palma plazivá (Serenoa repens) je palma s tmavými plody rostoucí na pobřežích Severní Ameriky. V dávných dobách ji pro její léčebné účinky používali indiáni. Momentálně je palma plazivá doporučená jako doplňková terapie při léčbě močopohlavního ústrojí, působí jako antiseptikum proti infekcím močových cest. Má sedativní účinky, tedy zklidňuje a v neposlední řadě jde io velmi účinné afrodisiakum. Reguluje hladinu estrogenu v ženském těle, ovlivňuje tvorbu prolaktinu, který se podílí na množení buněk prsní žlázy a prispeiva ke zvětšení prsů. Její pozitivní účinky byly zaznamenány také v oblasti vypadávání vlasů. & Lt;
Pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graecum) je bylyna bohatá na minerály jako je vápník, draslík, železo. Obsahuje vlákninu a vitamín C. Jde o bohatý zdroj fytoestrogenu. Známá je pro její účinky tvorby mateřského mléka u kojících žen a zvětšení prsou. Zrychluje metabolismus čímž podporuje trávení. Má Antioxidancia účinky.

Smldinec huňatá (Dioscorea villosa) je rostlina se širokým spektrem svých léčebných klíček. Celkově posiluje organismus před negativními vlivy, harmonizuje hormonální žlázy, vyrovnává působení hormonálních přípravků … Je zdrojem fytoestrogenů a ženám napomáhá vyrovnávat se s hormonálními změnami během menopauzy (klimakteria).
Fenykl obecný (foeniculi vulgare) je bylina, která se používá k odstranění nadýmání, povzbuzuje činnost střev, zvyšuje tvorbu mateřského mléka, udržuje v rovnováze ženské hormony. Využívá se při menstruačních potížích, při hormonálních problémech v období menopauzy.

Benedikt lékařský (Cnicus benedictus) zlepšuje trávení, podporuje tvorbu žluče, působí močopudně, zvyšuje vylučování kyseliny močové. Má dezinfekční, antibakteriální a virostaltické účinky. Je zdrojem fytoestrogenů.
L-tyrosin je aminokyselina, která zlepšuje koncentraci při fyzické a psychické námaze a zvyšuje tak celkovou energii. Jde o nezbytnou součást většiny bílkovin v lidském organismu. Produkuje dopamin a snižuje chuť k jídlu. Jako doplněk stravy jej používají i vrcholový sportovci.

Mořské řasy Kelp (Ascophyllum nodosum) je nejbohatší přírodní zdroj jódu, který je nezbytný pro správnou funkci štítné žlázy. Má Příznivý účinky v oblasti trávení, na nervovou soustavu, posiluje vlasy, zpevňuje nehty.
Angelika – ženský ženšen (Angelica sinensis) má blahodárné účinky při odstraňování gynekologických problémech. Používá se na onemocnění s vysokou nebo nízkou hladinou estrogenu, stimuluje metabolismus.
Damiána (Turnera diffusa) reguluje tělesnou hmotnost, stimuluje sexuální stránku mužů a žen. Používá se při léčbě neplodnosti a menopauze. V mexiku se používá jako známé a velmi účinné ženské afrodisiakum.
Srdečník obyčejný (Leonurus cardiac) je zdrojem fytoestrogenů, snižuje klimakterické potíže. Působí sedativně, což může napomoci nespavosti a úzkosti, tlumí srdeční arytmii.

 Super PRSA a balení:

Super prsa + štíhlá linie připravili pro vás speciální akce v podobě startovacího balení jen za 510 kč, pokračovacího balení za 800 kč a balení kompletní péče jen za 1300 kč. Celou dobu užívání tabletek lze podpořit i krémem na zpevnění a zvětšení prsou za 300 kč.

 • startovací balení 1x 30 tablet + 10 zdarma
 • pokračovací balení 1x 90 pilulek
 • kompletní péče 1x 180 tabletek

Dávkování

Užívejte 3 kapsle denně po jídle. Maximální denní dávka jsou 3 tobolky. Pro dosažení vytouženého efektu doporučujeme začít startovacím balíčkem a následně užívat dvě pokračovací balení. Pro udržení efektu využívejte každých 6 měsíců udržovací dávku. Výsledek můžete podpořit i krémem Super PRSA + štíhlá linie, který kromě zvětšení a zpevnění vašich prsou, hydratuje vaši pokožku, dodá její pružnost a mladistvý vzhled. Doporučujeme používat současně s kapslemi Super PRSA + štíhlá linie.

Fotky z recenze

 

Reálné zkušenosti uživatelek.

Zkušenosti s produktem jsou různé. U někoho tabletky účinkují, u někoho ne. Je to tak 50 na 50 , avšak každý člověk i každá žena je jedinečná individualita, u které přípravek může, ale také nemusí zabrat (jako s antikoncepcí – přibližně každé druhé ženě při užívání konkrétního typu antikoncepce se zvětší prsa). Jedné se zvětší, druhá při menstruaci nepociťuje bolesti takového intenzivního charakteru, u další se stimuluje sexuální aktivita, další dosáhne tenčí pás a sexy postavu. Podotýkáme však, že výrobek obsahuje fytoestrogeny , díky kterým jsou ženy ženami.

 Hodnocení

Nechcete utrácet peníze na drahé a bolestivé implantáty? Trávíte hodně času v posilovnách a první centimetry se ztrácejí kolem vašeho hrudníku? Chcete překvapit svého partnera a líbit se vašemu okolí? V tom případě vyzkoušejte produkt Super Prsa + štíhlá linie a možná se i vy stanete sebevědomější ženou. Zda to však funguje na 100% u každé ženy, zaručit bohužel nevíme, ale výhodu tohoto produktu ve srovnání s implantáty, vidíme faktory jako je   nízká cena, bezbolestné zvětšení prsou, produkt je testován a jeho složení je čistě jen na rostlinné bázi.  

Vedlejší účinky

Pokud nejste vyloženě alergická na některou ze složek produktu, ať už krému nebo tabletek, nemusíte se obávat. Se Super prsy nejsou spojovány žádné vedlejší účinky, takže ch můžete užívat bez pocitu, že škodíte sobě a svému tělu. Samozřejmě, existují nějaké omezení, avšak to už patří ke každému doplňku. Více se o omezeních dočtete v dalším odstavci.

 Super PRSA a upozornění


Doplněk stravy Super PRSA + štíhlá linie ne je určen dětem mladším 18 let, těhotným a kojícím ženám. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy Super PRSA + štíhlá linie neužívejte po překročení data minimální trvanlivosti uvedeném na obalu. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Oficiální prodejce: imperialvitamins.sk

Milé čtenářky, pokud máte osobní zkušenosti s přípravkem na zlepšení poprsí a štíhlé linie, budeme rádi, pokud nám zanecháte Váš názor a rozjedete diskusi.

3.2/5 - (76 votes)

Leave a Reply