Prodetox

Prodetox recenze

Zbavte se 3 kilogramů nebezpečného odpadu ve vašem těle, vyčistěte si trávicí systém a podpořte správné a zdravé trávení. To vše a ještě mnohem více s prodetoxom. Při hubnutí se záměrně zbavujete kilogramů, ale nejen nadbytečných kilogramů, ale i škodlivin, které se do vašeho těla dostali nesprávnou stravou, nesprávným životním stylem. Tělo během jakéhokoliv hubnutí, kromě zbavování se kilogramů i detoxikuje. Při správné detoxikaci bude hubnutí efektivnější a zdravější a lze během 14 dní zjistíte, že 5 kilogramů, které jste chtěli shodit, nebylo tukem, ale odpadem.

Prodetox je komplexní přípravek, který detoxikuje tělo. Obsah prodetoxu sestává z čistě přírodního složení, díky kterému odplaví škodliviny z vašeho těla. Funguje tak, že v těle aktivuje samočiastiace procesy, které odbourávají škodliviny, toxiny a veškerý odpad nacházející se v trávicím systému, čímž vyčistí tlusté střevo, které je odpovědné za imunitu, kterou tak posílí a zajistí pravidelnou a bezbolestnou stolici. Zajišťuje to kombinace sušených bylin, přírodní vláknina, přátelské bakterie, detoxikační látky a antioxidanty. Poměr jednotlivých složek je navržen a sestaven tak, aby zlepšily trávení, pročistili střeva, zajistily zdravou střevní mikroflóru a posílily celkové zdraví člověka.

Charakteristika Prodetoxu

  • produkt založený na rostlinné bázi,
  • urychluje metabolismus,
  • zajišťuje pravidelné vyprazdňování,
  • tělu dodává vlákninu,
  • obsahuje probiotika, které zlepšují trávení,
  • zlepšuje a udržuje střevní mikroflóru,
  • zvyšuje a zlepšuje imunitní systém,
  • tělo detoxikuje již během 14 dní,
  • tělu dodává energii a celkovou vitálnost,
  • dostupný v lékárnách i ZDE

Složení

Sušené bylinky – přípravek obsahuje směs pročišťujících bylinek z listů máty, kořene zázvoru a dalších, díky kterým se upravuje celkové trávení a detoxikace těla.

Vláknina – vláknina podporuje peristaltiku střev, trávení, chrání trávicí soustavu. O nerozpustné vláknině je také známo, že navozuje pocit sytosti, zabraňuje zácpě, změkčuje a zajišťuje stolici a detoxikuje organismus vyplavováním karcinogenních látek z těla. To, jak velký význam má vláknina pro lidský organismus si můžete přečíst zde http://tabletky-na-chudnutie.sk/vlaknina/

Přátelské bakterie, které se nacházejí v prodetoxe komplexně pomáhají trávit potravu. Tou nejznámější je Lactospore, tedy probiotikum nebo mléčné bakterie, které odolávají kyselému prostředí v žaludku a tak zklidňují trávení a obnovují poškozené funkce žaludku a střev. Neutralizuje kyselost v žaludku a pomáhají střevům správně fungovat.

Detoxikační látky – detoxikace probíhá především prostřednictvím přírodního jílu (= montmorillonit), který váže na sebe toxiny a které následně odplavuje z těla ven v podobě stolici. Kromě toho však uklidňuje střeva a podstatně snižuje riziko zánětů.

Antioxidanty – díky karotenoidový směsi zajišťuje ochranu těla ve formě antioxidantů a zajišťuje přirozenou obranyschopnost. Kromě toho působí jako prevence proti rakovině žaludku, tlustého střeva a konečníku, které jsou v současnosti rozšířené.

Další látky, které se v prodetoxe nacházejí doplňují tělu důležité živiny, které se mnohdy při průjmu vyplavují. Také tyto látky jsou získávány z výtažky z bylin.

Prodetox – balení a cena

prodetox-baleni

Jedno balení prodetoxu obsahuje 30 sáčků prášku, které vám vydrží měsíc.

Jelikož se jedná o českého výrobce, cena jednoho balení s 30 sáčky je 899 Kč, což je přibližně 33 euro, avšak výrobce produkt zasílá i na Slovensko, přičemž zaplatíte 99 Kč tedy 3,50 za dopravu, což je běžná částka poštovného i na území Slovenska. Zaplatit za produkt můžete i přes internet i při dobírce a to dokonce eury, dle aktuálního kurzu.

1 balení (30 sáčků) 899 Kč

2 balení (60 sáčků) 1599 Kč = 59,09 euro

3 balení (90 sáčků) 2199 Kč = 81,26 euro

4 balení (1520 sáčků) 2699 Kč = 99,73 euro

Koupit prodetox si můžete ZDE. Jde o českého výrobce který však bezproblémů posílá i na Slovensko!

Dávkování a užívání Prodetoxu

Prodetox se vyrábí v práškové variantě a je balení ve sáčcích. Jeden sáček se užívá denně nalačno, minimálně 1 hodinu před jídlem a to tak, že obsah sáčku nasypte do sklenice a zalijte 250 ml studenou vodou. Promíchejte a okamžitě vypijte. Chuť nápoje je příjemná, připomíná pomerančovou šuměnky. Během následující hodiny od vypití prodetoxu je třeba vypít 250-500 ml vody nebo něčeho jiného. Minimální délka pití tohoto detoxikačního nápoji je 14 dní, ale je možné jej užívat dále. Detoxikační nápoj prodetox je možné užívat is jinými léky.

Přípravek je vhodný i pro děti od 6 let. Ve věku od 6 až 12 let se nápoj připravuje z poloviční dávky.

Hodnocení

Prodetox je nový přípravek na trhu, který se postupně zabydluje iu nás. Díky jedinečnému složení, by mohl opravdu fungovat. Lidé, kteří již mají zkušenosti s produktem jsou mile překvapeni. Ačkoli ne každý zhubl, ve většině případů se lidem upravilo trávení. Lidé, kteří měli problém s pravidelným vyprazdňováním si ho pochvalují. Nevýhodou je užívání prodetoxu pro lidi, který hned po probuzení snídají, protože se doporučuje užít ho minimálně jednu hodinu před prvním jídlem. Výhodou však je, že je určení i pro děti od 6 let, kterým zvyšuje imunitu a odstraňuje problémy s bolavým bříškem. Neobsahuje žádné živočišné složky, proto by pohrdnout neměli ani vegetariáni. V lékárně prodetox sice nekoupíte, ale můžete si ho tam objednat nebo si jej rovnou zakoupit v pohodlí vašeho domova u internetového prodejce. Pokud vás odrazuje cena za poštu a za dopravu, pořiďte si větší balení prodetoxu, které je výhodnější, např. namluvte i vašich známých a jednoduše si poštovné mezi sebou rozpočítáte. Při otevření balíčku vás potěší akciový kupón na další nákup a v případě nespokojenosti, garance vrácení peněz.

Trpíte pomalým metabolizmom, nedostatkom a energie a zároveň naberáte na váhe? Prodetox je detoxikačný nápoj, ktorý tieto problémy eliminuje!

Prodetox – upozornění

Během užívání prodetoxu je nutné dodržovat zvýšený příjem vody během celého dne.

Nežádoucí účinky

Vážné nežádoucí účinky nebyly při užívání prodetoxu projevené. Někteří lidé se však stěžovali na špatnou snášenlivost prodetoxu s mléčnými výrobky. Zkuste tedy během užívání omezit mléko, jogurt a další mléčné výrobky.

Prodetox
4.2 (84%) 10 votes

Zanech nám svůj názor

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *