prodetox

Prodetox

Prodetox recenze

Zbavte se 3 kilogramů škodlivého odpadu ve vašem těle, vyčistěte si trávicí systém a podpořte správné a zdravé trávení . To vše a ještě mnohem více s Prodetoxom . Při hubnutí se záměrně zbavujete kilogramů, ale nejen nadbytečných kilogramů, ale i škodlivin, které se do vašeho těla dostali nesprávnou stravou, nesprávným životním stylem. Tělo během jakéhokoliv hubnutí, kromě zbavování se kilogramů i detoxikuje .Při správné detoxikaci bude hubnutí efektivnější a zdravější a možná během   14 dní zjistíte, že 5 kilogramů , které jste chtěli shodit, nebylo tukem, ale odpadem   .

Naneštěstí, prodetox navzdory výborným detoxikačním účinkem sestahuje z našeho trhu a tedy ho už nekoupíte!

Obsah článku

 1. Charakteristika
 2. Složení
 3. Cena a balení
 4. Hodnocení
 5. Upozornění

Prodetox je komplexní přípravek, který detoxikuje tělo. Obsah Prodetoxu sestává z čistě přírodního složení, díky kterému odplaví škodliviny z vašeho těla. Funguje tak, že v těle aktivuje samočiastiace procesy , které odbourávají škodliviny, toxiny a veškerý odpad nacházející se v trávicím systému, čímž vyčistí tlusté střevo, které je zodpovědné za imunitu , kterou tak posílí a zajistí pravidelnou a bezbolestnou stolici. Zabezpečuje to kombinace sušených bylin, přírodní vláknina, přátelské bakterie, detoxikační látky a antioxidanty. Poměr jednotlivých složek je navržen a sestaven tak, aby zlepšily trávení, pročistili střeva, zajistily zdravou střevní mikroflóru a posílily celkové zdraví člověka.

Charakteristika Prodetoxu

 • produkt založený na rostlinné bázi,
 • urychluje metabolismus,
 • zajišťuje pravidelné vyprazdňování,
 • tělu dodává vlákninu,
 • obsahuje probiotika, které zlepšují trávení,
 • zlepšuje a udržuje střevní mikroflóru,
 • zvyšuje a zlepšuje imunitní systém,
 • tělo detoxikuje již během 14 dní,
 • tělu dodává energii a celkovou vitálnost,
 • dostupný v lékárnách

Co je detoxikace?

Je velmi nepravděpodobné, že jste se s tímto pojmem ještě nesetkali, Když i nevíte, o co jde, určitě jste to slovo už slyšeli. V poslední době je totiž velmi populární a oblíbené. Třeba si však dávat pozor, jak vážně detox těla budeme brát. Někteří odborníci totiž varují, že pokud se budete detoxikovat příliš často a intenzivně, dříve si ublížíte .

Jde o to, že v našem těle jsou škodlivé látky, kterých bychom se nejraději zbavili. Detox nám pomáhá zbavit se nechtěných látek. Ukládají se v krvi, ale zejména v trávicím traktu . Když budete detoxikovat, nezapomínejte, že v těle jsou i dobré látky , kterých se zbavit nechceme. Detox však nerozlišuje, které látky jsou dobré a které špatné. Proto čistěte zodpovědně a naslouchejte svému tělu!

Složení

Sušené bylinky – přípravek obsahuje směs pročišťujících bylinek z listů máty, kořene zázvoru a dalších, díky kterým se upravuje celkové trávení a detoxikace těla.

Vláknina – vláknina podporuje peristaltiku střev, trávení, chrání trávicí soustavu. O nerozpustné vláknině je také známo, že navozuje pocit sytosti, zabraňuje zácpě, změkčuje a zajišťuje stolici a detoxikuje organismus vyplavováním karcinogenních látek z těla. To, jak velký význam má vláknina pro lidský organizmus si můžete přečíst zde http://tabletky-na-chudnutie.sk/vlaknina/

Přátelské bakterie , které se nacházejí v prodetoxe komplexně pomáhají trávit potravu. Tou nejznámější je Lactospore, tedy probiotikum nebo mléčné bakterie, které odolávají kyselému prostředí v žaludku a tak zklidňují trávení a obnovují poškozené funkce žaludku a střev. Neutralizuje kyselost v žaludku a pomáhají střevům správně fungovat.

Detoxikační látky – detoxikace probíhá především prostřednictvím přírodního jílu (= montmorillonit), který váže na sebe toxiny a které následně odplavuje z těla ven v podobě stolici. Kromě toho však zklidňuje střeva a podstatně snižuje riziko zánětů.

Antioxidanty – díky karotenoidních směsi zajišťuje ochranu těla ve formě antioxidantů a zabezpečuje přirozenou obranyschopnost. Kromě toho působí jako prevence proti rakovině žaludku, tlustého střeva a konečníku, které jsou v současnosti rozšířené.

Další látky, které se v prodetoxe nacházejí doplňují tělu důležité živiny, které se častokrát při průjmu vyplavují. Také tyto látky jsou získávány z výtažky z bylin.

Prodetox – balení a cena

prodetox-baleni

Jedno balení Prodetoxu obsahuje 30 sáčků prášku, které vám vydrží měsíc.

Jelikož se jedná o českého výrobce, cena jednoho balení s 30 sáčky je 899 Kč, což je přibližně 33 euro, avšak výrobce produkt zasílá i na Slovensko, přičemž zaplatíte 99 Kč tedy 3,50 za dopravu, což je běžná částka poštovného i na území Slovenska. Zaplatit za produkt můžete i přes internet i při dobírce a to dokonce eury, dle aktuálního kurzu.

1 balení (30 sáčků) 899 Kč

2 balení (60 sáčků) 1599 Kč

3 balení (90 sáčků) 2199 Kč

4 balení (1520 sáčků) 2699 Kč

Mini galerie z recenze

Dávkování a užívání Prodetoxu

Prodetox se vyrábí v práškové variantě a je balení v sáčcích. Jedno sáček se užívá denně nalačno, minimálně 1 hodinu před jídlem a to tak, že obsah sáčku nasypte do sklenice a zalijte 250 ml studenou vodou. Promíchejte a okamžitě vypijte . Chuť nápoje je příjemná, připomíná pomerančovou šumienky. Během následující hodiny od vypití prodetoxu je třeba vypít 250-500 ml vody nebo něčeho jiného. Minimální délka pití tohoto detoxikačního nápoji je 14 dní , ale je možné jej užívat dále. Detoxikační nápoj Prodetox je možné užívat i s jinými léky.

Přípravek je vhodný i pro děti od 6 let. Ve věku od 6 až 12 let se nápoj připravuje z poloviční dávky.

 Hodnocení

Prodetox je nový přípravek na trhu, který se postupně zabydluje iu nás. Díky jedinečnému složení, by mohl opravdu fungovat. Lidé, kteří již mají zkušenosti s produktem jsou mile překvapeni. Ačkoli ne každý zhubl, ve většině případů se lidem upravilo trávení.   Lidé, kteří měli problém s pravidelným vyprazdňováním si ho pochvalují.   Nevýhodou je užívání Prodetoxu pro lidi, který hned po probuzení snídají, jelikož se doporučuje užít ho minimálně jednu hodinu před prvním jídlem. Výhodou však je, že je určení i pro děti od 6 let, kterým zvyšuje imunitu a odstraňuje problémy s bolavým bříškem. Neobsahuje žádné živočišné složky, proto by pohrdnout neměli ani vegetariáni.

V lékárně Prodetox sice nekoupíte, ale můžete si ho tam objednat nebo si ho rovnou zakupte v pohodlí vašeho domova u internetového prodejce. Pokud vás odrazuje cena za poštu a za dopravu, pořiďte si větší balení Prodetoxu, které je výhodnější, např. namluvte i vašich známých a jednoduše si poštovné mezi sebou rozpočítáte. Při otevření balíčku vás potěší akciový kupón na další nákup a v případě nespokojenosti, garance vrácení peněz.

Prodetox – upozornění

Během užívání Prodetoxu je nutné dodržovat zvýšený příjem vody během celého dne.

Nežádoucí účinky

Vážné nežádoucí účinky nebyly při užívání přípravku Prodetox projevené. Někteří lidé se však stěžovali na špatnou snášenlivost Prodetoxu s mléčnými výrobky. Zkuste tedy během užívání omezit mléko, jogurt a další mléčné výrobky.

4.2/5 - (10 votes)

Leave a Reply