express-diet-

5 denní dieta – Express Diet

Express diet a 5 denní dieta – konečně jednoduchá dieta?

Nekonečné diety jsou dávno pryč! Trápíte se v kuchyni? Zkoušíte nejíst, jíst, pofidérní diety? Zapomeňte na to! Představujeme Vám 5 denní dietu od Express diet.

Obsah článku

 1. Účinky
 2. Složení
 3. Cena a balení
 4. Hodnocení
 5. Upozornění

5 dní a hubnout? Ovšem, dá se to.

Express diet 5denní proteinová dieta sestává z vědecky podloženého složení stravy. Říká Vám něco vysoce proteinové složení stravy? Bílkoviny neboli proteiny jsou ta součást stravy, která je zodpovědná za budování svalstva a jeho udržování.   Právě omezením sacharidů a tuků zaručíte spalování tuků  . A to Express diet, nebo 5 denní dieta plně respektuje. Takovým stravováním zhubly po světě již miliony lidí.

Měli byste VĚDĚT
Express Diet je pouze jeden z řady skvělých produktů na zdraví a hubnutí z eshopu https://dobrapriroda.cz/ ! Pozrieť eshop… [wp-svg-icons icon=“arrow-right-3″ wrap=“i“]…

Avšak úprava stravy na vysoce proteinovou, vyžaduje více stráveného času v kuchyni- nepřipravujete přece standardní jídlo, musíte omezit sacharidy a tuky. Ve skutečnosti je takové stravování časově náročné. Ne každý si dokáže vyselektovat část dne na přípravu specializované stravy- i když takové stravování přináší výsledky. Express diet má však řešení, které svou praktičností schová do kapsy jakýchkoli odborníků, nebo spalovače.

Vlastnosti Express diet

Primárním cílem Express diet je dostat tělo do stavu ketózy. Je to proces, kdy omezíte sacharidy a nahradíte jejich bílkovinami. Vysokým příjmem bílkovin docílíte rychlé ubírání na váze. Pozor! Musíte dbát na to, abyste během ketogenní diety nejedli nic jiného, ​​protože by mohlo dojít k přerušení vytouženého stavu.

Velkým plusem je, že jde o slovenský výrobek. Vyrábí ho společnost Good Nature.

 • jednoduché dodržování diety (netrpíte hladem, pociťujete dostatek energie a dobré nálady)
 • bez přidání pohybu
 • bez jojo efektu
 • rychlá a jednoduchá příprava /instantní/
 • bez výživového poradce
 • obsahuje vysoce kvalitní přírodní proteiny
 • obsahuje pouze 850 kcal / den, přičemž poskytuje
 • všechny tělu potřebné látky jako při normální stravě s energetickým obsahem 2000 kcal /den

Jak užívat?

Možná je nepředstavitelné vysadit tuhou stravu a živit se instantními jídly. S trochou poctivosti a sebekázně to půjde. Jak si tedy jednotlivá jídla připravovat? Jednoduše. Stačí je zalít studenou nebo teplou vodou. Můžete se řídit návodem a použít přesné doporučené množství, nebo si přidat vodu podle sebe. Někdo má řadu hustší, někdo řidší.

Denně je pro Vás nachystáno 5 jídel: snídaně, svačina, oběd, svačina a večeře. Je důležité, abyste měli pravidelný příjem potravy. Snídaně jsou v podobě chutných kaší, během obědů a večeří se můžete těšit na husté polévky a na svačina a svačinu si připravíte proteinový nápoj.

V baleních jsou samozřejmě různé příchutě, takže se nemusíte obávat nudných a jednotvárných chutí, které vás přestanou bavit už po prvním dni.

5 denní dieta – má reálné výsledky?

Stravu lze připravit a přijmout během pár minut. A toto plus, které 5 denní dieta přináší je nenahraditelné v dnešním světě. Jak je možné, že vysoce proteinovou dietu dokážete dodržet během pár minut denně? Proteinová dieta Express diet je založena na směsi kašiček, které mají nakombinované přesně všechny ty živiny, které jsou součástí vysoce proteinové diety, tedy té, díky které zaručeně zhubnete. Pokud si stále myslíte, že vysoce proteinová dieta je jen „výstřelek módy“, vezměte si v úvahu, že takovou dietu ve světě všichni znají jako ketogenní dietu. Má své jasné výsledky- požívají ji s úspěchem kulturisté, lidé s nadváhou, či dokonce lidé, co se chtějí „vyrýsovat“.

5_denni_dieta_jedla
 Express diet je spojením maximální možné praktičnosti a nejefektivnější diety vůbec. Nekonečné trápení v kuchyni je pryč. Za pár minut si už z instantních jídel Express diet dokážete připravit ať sladkou specializovanou ovesnou kaši nebo hustou a sytou polévku, která je chutná a zaručí hubnutí. Takovou praktičnost, chutnost a efektivitu doporučujeme i my.

Složení

Express diet – podstatná je vždy cena

Co však cena? V první řadě se podívejme, kolik nás specializované stravování bude stát finančně, když si odmyslíme dlouhý čas strávený přípravou takových jídel. Vysoce proteinová dieta se skládá z jídel bohatých na bílkoviny a to je především maso. Kvalitní maso není levné. A vy chcete i ušetřit. Abyste pokryli obsah vysoce proteinové diety, denně spotřebujete na mase a podobných vysoce bílkovinných jídlech minimálně 510 kč!

PLAN

Number

minutes

Price

Price for 1 minute

Price for 1 minute

Price for 1 minute

Price for 1 minute

Price for 1 minute

Express diet 5 dnů

1475 Kč


Předpřipravené jídla na 5 dnů

Účinky:

-bez hladovění

-bez nutnosti přípravy jídel

-komplexní zastoupení všech potřebných složek

Zhubnete do 3kg

Express diet 14 dnů

3835 Kč

Zlevněno z 4810 Kč

Předpřipravené jídla na 14 dnů

Účinky:

-bez hladovění

-bez nutnosti přípravy jídel

-komplexní zastoupení všech potřebných složek

Zhubnete do 6kg

Express diet 30 dnů

6747 Kč

Zlevněno z 9620 Kč

Předpřipravené jídla na 30 dnů

Účinky:

-bez hladovění

-bez nutnosti přípravy jídel

-komplexní zastoupení všech potřebných složek

Zhubnete do 10kg

Naopak Express diet Vám přináší praktický set instantních, odborně připravených, vysoce proteinových potravin na 5 dní. Kolik stojí Express dieta na 5 dní? Tenhle set, s kompletní výbavou jídla (4 vysoce proteinové jídla denně) na každý jeden z pěti dní Vás vyjde 1500 kč. Hubnete efektivní dietou a přitom, za jedno jídlo z tohoto setu se najíte pod 80 kč! V propočtř- set obsahuje 20 jídel na 5 dní, což znamená 4 jídla denne.

Zaplatíte ještě méně než za polední menu, nemluvě ještě o jídle se speciální úpravou podle vysoce proteinové diety. Nízká cena, jistý výsledek, maximální praktičnost a skvělá chuť jsou právě ty parametry Express diet, kvůli kterým ji jednoduše musíme odporúčať.

Zkušenosti s 5 denní diétou

Na internetu koluje řada diskusí ohledně této Express diety. Některým se zamlouvá tato dieta jako předražená, s čímž však určitě nesouhlasíme. V přepočtu pokud jedno jídlo stojí méně než 3 eura, tak určitě není předražená. Žijeme na vyspělé straně světa na (neštěstí) a taková částka je už úplný standart. Zkušenosti lidí s její funkčností jsou velmi pozitivní, hlavně ženy si ji pochvalují že jim po ní dokonce „splasklo bříško“. Určená je samozřejmě tak jako pro ženy, tak pro mužov.

Výhody versus nevýhody

Jako každá dieta i tato má své výhody a nevýhody. Výhoda spočívá především v její nenáročném držení, protože všechna jídla máte prakticky připravené, což je základ. Mnoho lidí má problém držet dietu hlavně kvůli časové náročnosti. Za nevýhodu můžeme považovat, že jelikož je výběr vcelku pestrý, ne každému může nabídka jídla vyhovovat a může mu chybět tuhá strava.

Jak ji hodnotíme?

Při posuzování výhodnosti, kterou přináší 5 denní dieta nebo korektně Express diet, je nutné znovu zhodnotit faktory, které ovlivňují naše rozhodování. Hlavním faktorem při výběru vhodné diety je samozřejmě to, zda je či není účinná. V tomto případě je účinnost zaručena, stačí zadat do Google proteinová dieta, a sami si můžete ověřit je účinky a vliv na redukci váhy.

Oficiální eshop
 • nakupujte pouze u ověřeného prodejce
 • naše odkazy vedou pouze přímo k výrobci
 • dostanete přesně to, co si objednáte
 • rychlé dodání je garantováno

Dalším faktorem je nepochybně cena a ta při přepočtu na jídla je velmi nízká. Co však dělá tuto dietu odlišnou, je její forma, tedy konečně si nemusíte dělat starosti s její přípravou. A to je nepochybně velké plus, kdo už jen dnes může vedle práci, rodině věnovat ještě část dne přípravě specializované stravy?

Upozornění

Úprava stravování může být drastickým zásahem do vašeho organismu. Vždy se proto poraďte s odborníkem před samotnou diétou.

Pokud máte zkušenosti s 5 denní dietou, budeme rádi, pokud se se svými zkušenosti podělíte v komentářích. Diskuse je anonymní.
3.9/5 - (8 votes)

Leave a Reply