zelena-kava

Zelená káva

Zelená káva recenze

Zbavte se přebytečných kilogramů nenásilnou, hravou a prospěšnou cestou. Pokud milujete ranní vychutnávání si pití kávičky a ještě toužíte zhubnout, v tom případě sáhněte po zelené kávě . Ti, kteří chuť kávy nemají rádi, ať nezoufají, protože mohou hubnout pomocí tabletek zelené kávy . Zelená káva jsou nepražené zrna obyčejné kávy , která obsahuje velké množství kyseliny chlorogenové ,   která navozuje pocit sytosti, urychluje metabolismus čímž napomáhá hubnutí   a kromě toho zbavuje tělo toxinů a zpomaluje uvolňování cukru do krevního oběhu.

Obsah článku

  1. Charakteristika
  2. Složení
  3. Cena a balení
  4. Hodnocení
  5. Upozornění

 Charakteristika

   • 100% přírodní lék,
   • urychluje spalování tuku,
   • zabraňuje tvorbě tukové tkáně,
   • spaluje již existující tukové tkáně,
   • bez jojo efektu,
   • stabilizuje krevní tlak,
   • silný antioxidant,
   • zpomaluje proces stárnutí,
   • zlepšuje stav pokožky,
   • je účinná v boji proti únavě,
   • příznivě působí na zdraví člověka.

Složení

Čistý extrakt ze zelené kávy, který obsahuje kyseliny chologénové , které regulují glykémii v těle = zpomalují vstřebávání cukrů.

Antioxidanty , které chrání tělo před škodlivými vlivy.

Když nemáte zelenou kávu

Balení a cena green coffee

Cena a balení zelené kávy jsou různé. Cena se pohybuje od 150 kč euro za balení až po 700 kč.

Běžně si ji můžete objednat iv kavárnách, kde se cena malého espressa zelené kávy pohybuje zhruba kolem 50 kč . Nabídka oficiálního internetového prodejce zelené kávy nabízí následující tabletové balení:

Startovací balení = balení na jeden měsíc za 700 kč (60 pilulek)

Doporučené balení = 2 balení + 1 zdarma za 1200 kč
Balení ušetříte nejvíce = 3 balení + 3 zdarma za 1700 kč

Dávkování / příprava zelené kávy

  • Příprava mleté kávy = do šálku nasypte tři čajové lžičky zelené kávy a zalijte vroucí vodou. Počkejte 5 minut a vypijte přibližně 30 minut před jídlem. Kávu můžete osladit sladidlem nebo medem, v žádném případě cukrem.
  • Příprava zrnkové kávy = zalijte vroucí vodou a pijte po tom, co se nápoj zbarví do zelena. Pijte vícekrát denně, doporučují se 2 šálky hned zrána. Zrnka lze opražit iv domácím prostředí na pánvi.
  • Při tabletách = užívejte dvě tablety denně. Jednu ráno a jednu večer po jídle. Pro optimální výsledky užívejte minimálně 2 měsíce.

 Hodnocení

Green coffee nebo zelenou kávu zná už asi každý. Setkáváte se s ní pomalu v každém článku o hubnutí. Na základě diskusí a fórech jsme usoudili, že přívlastek zázračného prášku na hubnutí si asi nezaslouží . Mnozí z vás ji zpochybňují a tvrdí, že nefunguje tak jak by měla. Odborníci na hubnutí tvrdí, že aby zelená káva urychlila metabolismus,   by musela konzumovat, resp. popíjet v mnohem větším množství.   Tak či onak, můžeme ji pokládat jako účinnou prevenci proti cukrovce druhého typu.

Pokud to přece jen chcete zkusit a vaše tělo detoxikovat prostřednictvím zelené kávy, doporučujeme sáhnout po zrnkách, které si sice musíte doma zpracovat, ale tato varianta je mnohem silnější a účinnější než pilulky a kdoví, možná i zhubnete. Dobrou radou je i kupovat zelenou kávu přímo v prodejnách specializovaných na kávu, kde kromě rád vás může mile překvapit i přijatelná cena. Popřípadě sáhnout o ověřené cestě jakou je i ReduXS.

Specifická chuť

Pokud čekáte, že zelená káva bude chutnat jako klasický „zalévaný turek“, nepotěším vás. Chuť je dost odlišná a mnohým ze začátku vůbec nechutná. Je třeba si na ni zvyknout jako na pití zeleného čaje. Teprve když si dovolíte poznávat nové chutě a otevřete se novým možnostem, možná si zvyknete a dokonce si zelenou kávu oblíbíte více, než klasickou. Někdo oblibě zelenou kávu zejména během léta , jelikož je velmi osvěžující.

Upozornění

Není vhodná pro děti, těhotné a kojící ženy. Pokud jste alergičtí na některou z látek, které zelená káva obsahuje, užívání konzultujte se svým lékařem.

Při užívání mleté nebo zrnkové kávy, dodržujte pitný režim. Denně vypijte minimálně 2 litry čisté vody.

Green Coffee není možné zakoupit v lékárně a v drogeriích.

3/5 - (2 votes)

Leave a Reply