maliny-slim-komplex1

Maliny SLIM komplex – hubnutí na dosah!

Žijeme v 21. století, které je charakterizováno uspěchaného životním stylem. U všech povinnostech nemáme čas na zdravý životní styl, pohyb a zdravou stravu. Častokrát to končí s hamburgerem a kávou z fast foodu v ruce a kila jdou pěkně nahoru. Následně se na trhu objevují falešné doplňky stravy, které vám slibují úbytek kilogramů. Je to tak i s komplexem Maliny SLIM </ strong>? Pojďme se na to společně podívat.

Obsah článku

 1. Složení
 2. Účinky
 3. Cena a balení
 4. Hodnocení
 5. Upozornění

Maliny SLIM komplex – recenze a cena

Maliny SLIM komplex je výživový doplněk , jehož hlavní složkou je malinový keton .  Malinový keton zabraňuje růst tukovým tkáním a podílí se na stimulaci, resp. urychlení metabolismu  . Adiponektín je hormon, který obsahuje tukové buňky. Vzhledem k tomu, že působí na kosterní sval, spouští proces spalování tuků. Tím, že snižuje množství tuku, krevní oběh a játra zajišťují menší cirkulaci mastné kyseliny, což způsobuje snížení cukru v krvi .

Malinový komplex zvyšuje produkci adioponektínu a tím se tělo zbavuje kromě zmíněného cukru v krvi i kilogramů a to bez speciálně upraveného jídelníčku. Při užívání se doporučuje provádět lehké a pravidelné fyzické aktivity.

 Charakteristika

  • napomáhá činnosti metabolismu,
  • potlačuje chuť k jídlu,
  • brání tukové tkáni růst,
  • zabraňuje zadržování vody v těle,
  • reguluje trávení a vylučování,
  • snižuje cukr v krvi,
  • má antibkteriálny a antioxidančný účinek,
  • obsahuje složky, které podporují úbytek hmotnosti,
  • složení na rostlinné bázi,
  • bez vedlejších účinků,
  • schválený Úřadem veřejného zdravotnictví České republiky.

Složení – Maliny Slim

Jak se o chvíli můžete přesvědčit, složení je čistě přírodní . Do těla tak nedáte jen malinový keton, ale i mnoho jiných, velmi prospěšných výtažků, které nám nabízí příroda.

Africké mango pochází z afrických zemí jako je Nigérie, Togo, Angola … Známý je pro své účinné látky, které potlačují chuť k jídlu, zvyšuje látkovou výměnu. Je bohatým zdrojem energie, snižuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi. Detoxikuje tělo, odplavuje toxiny, podporuje funkci ledvin a jater, spaluje nahromaděné tuky iv problémových partiích, hydratuje organismus.

Palma Acai je známá svými bobule, které se dnes používají jako doplňky stravy. Šťáva z bobulí dodává tělu energii, zlepšují sexuální výkonnost, mají detoxikační schopnost, zrychlují metabolismus a trávení. Pozitivní vliv mají i na kardiovaskulární systém, zlepšují pleť a kvalitu spánku.

Mořské řasy Kelp jsou nejbohatším přírodním zdrojem jódu, který podporuje správnou funkci štítné žlázy. Jejich příznivé účinky se prokázaly i v oblasti trávení, v oblasti nervové soustavy, posiluje vlasy, zpevňuje nehty.

Resveratrol je látka nacházející se v těle rostlin. Jde o přírodní antioxidant s léčivými vlastnostmi. Upravuje krevní tlak, posiluje imunitní systém, metabolismus, tělu dodává energii.

Jablečný ocet zná asi každý ze své domácnosti a to nejen díky jeho hojivým účinkem proti uštknutí, ale i jako hotovou energetickou bombu, která vám usnadní spAlito tuky. Od dávná se používá k léčbě střev – průjmy, plynatosti, koliky. Obsahuje kyselinu maleinovou, která podporuje trávení, vlákninu pektin, která tlumí chuť k jídlu a snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Jablečný ocet je jeden z nejúčinnějších přípravků na hubnutí.

Grapefruit zná asi také každý, je to tropické ovoce nahořklé chuti, které obsahuje vitamín C. Díky vysoké dávce vitamínu C posiluje imunitní systém, pomáhá cévnímu systému, čistí střeva a zabezpečuje střevní flóru, spaluje tuky.Extrakt ze zelených kávových zrn snižuje krevní tlak, snižuje hladinu cukru v krvi, podílí se na spalování tukových zásob, zrychluje metabolismus a trávení.

Zelený čaj  je čaj nad všechny čaje díky jeho antioxidančným vlivům. Zpomaluje stárnutí buněk, tvorbu vrásek a zlepšuje kvalitu a pružnost pleti. Výborný životabudič, organismu dodává energii, odvodňuje, urychluje metabolismus a dokonce se jeho účinky používají jako prevence před rakovinou.

Dávkování

Stačí si dát chvíli před jídlem jednu tabletu . Denně byste to měli aplikovat třikrát , čili denně si dáte tři tabletky. Nekousejte je a zapijte dostatečným množstvím tekutín.

Zapite vodou 3x denně jednu tabletku před jídlem. Nepřekračujte maximální denní dávku 3 tabletky.

 Nasazená cenovka

Maliny SLIM komplex 90 tabletek 410 k
Maliny SLIM komplex 180 tabletek 800 kč
!!! Speciální nabídka !!! Objednejte si 180 tabletové balení a 90 tabletové získáte zdarma.

Dejte si však pozor, po novém se na mnoha internetových obchodech k produktu nedostanete, všude je vyprodáno a je sporné, zda stavy v blízké budoucnosti doplní.

Navíc stránka www.malinyslim.sk je momentálně nefunkční a nepodařilo se nám dopátrat, co se děje a zda se výrobek ještě vyrábí.

 Náš názor

Komplex Maliny SLIM  Obsahují účinnou látku na hubnutí zvanou malinový keton, který doporučuje i známý americký doktor Oz  . Avšak malinový keton představuje přibližně 20% z celkového složení jedné tabletky což znamená, uznejme, že při hubnutí nebude stačit pouze konzumování pilulek, ale také částečná změna stravovacích návyků a fyzická aktivita. Zkušenosti v oblasti užívání produktu jsou rozporuplné, někomu tabletky zaberou a fungují tak, jak mají, jiným se ručička váhy ani nepohne. Znamená to, že nepočítejte se zázraky jestliže nevyberete tou správnou cestou a nedáte tělu to co je pro něj dobré.

Tip: Pilulky na podporu hubnutí Maliny Slim byly velmi oblíbené, bohužel jejich prodej byl s konečnou platností ukončen. Adekvátní, pokud ne lepší náhradou jsou pilulky na podporu hubnutí ReduXS.

Upozornění

Není vhodný pro těhotné a kojící ženy, pro ženy mladší 18 let. Pokud máte zdravotní problémy nebo alergii na některou ze složek Malín Slim, před užíváním tabletek se poraďte se svým lékařem. Není náhradou pestré stravy.

Fórum

Máte zkušenosti s užíváním Maliny SLIM komplex? Za vaše názory a zkušenosti vám předem děkujeme.

5/5 - (4 votes)

Leave a Reply