Kankasta duo

Kankusta duo – další chabý pokus

Svět doplňků na hubnutí se každým dnem rozrůstá o další doplňky, díky kterým „Vás budou majitelé fitness center nenávidět.“ Bohužel, z tohoto širokého výběru je velmi těžké vybrat toho správného pomocníka na hubnutí a protože je drtivá většina pouze jakási atrapa,   která slouží jako past na peníze,   většina neznalých lidí se bohužel popálí a výrobci naletí.

Obsah článku

 1. Charakteristika
 2. Složení
 3. Účinky
 4. Cena a balení
 5. Hodnocení
 6. Upozornění

Charakteristika

Přípravek slibuje hory doly. Věřit by jim mohl jen velmi naivní a nezkušený jedinec, který si v životě nepřečetl nic o fungování lidského těla. Ostatně tak vypadá i celkový popis predajcu- dětinsky a naivně.

Co byste užíváním Kankusty Duo měli dosáhnout?

 • spalování kalorií 24 hodin denně a jejich neukládání do tuku
 • odstranění toxinů a cholesterolu z vašeho těla, takže se nebudou povalovat po žilách a tepnách
 • dostatek energie, žádný pocit hladu a únavu
 • zbavení se následků nadváhy znemožňujících normální život

Ne, ty body jsem si nevymyslelo, jde o jemně přepsány texty prodejce. Uznejte, je to skutečně směšné a zejména anatomicky nesprávné

 Složení

Podle výrobce a všech portálů, které zveřejňují / zveřejnili PR články o tomto přípravku, se Kankusta duo skládá z Forskolin a Garcinia Cambogia , respektive z výtažků z těchto rostlin. Výrobce se neustále ohání vědeckými výzkumy , na základě kterých byl tento přípravek vynalezen. Tyto údajně pravdivé výzkumy však nejsou nijak podložené a fotka modelového pana doktora, při kterém je přidán text o tom, jaký je tento přípravek převratný nás bohužel nepřesvědčí o opaku. Tedy, nemělo by to tak být – některých se bohužel přesvědčit podařilo.

 O kolik Vás budou chtít obrat?

Cena tohoto výrobku je dalším zádrhele, neboť je zcela nejasná. Jeden banner   uvádí cenu 950 kč , zatímco druhý poutač uvádí 1500 kč za totéž balení  . Na tom by nebylo nic zvláštního, pokud by šlo o dvou distributorů, zde však jde o jednoho a oba linky Vás propojí na tentýž objednávkový formulář.

Přípravek je propagován několika weby, není to jen hrstka článků, jako tomu bylo například při AcaiPower . Tento fakt ve Vás má vzbudit důvěryhodnost výrobku a rovněž dojem, že je opravdu účinný a není to žádný reklamní blud. Bohužel, jak jsme se již dozvěděli, pravda je diametrálně odlišná od reality.

Kolik kilo za měsíc Vás to zbaví?

Jelikož jde o blud a reklamní tah , je jasné že Vás bohužel nezbaví téměř žádné hmotnosti . Výrobce však udává velmi příjemné hodnoty a na reklamních bannerech, ve kterých vystupují fiktivní postavy jako například jistá Jaroslava Vlčková, která díky Kankusta duo zhubla údajně až 17 kilogramů za měsíc ! Jak jsem již zmiňoval, lidé jejichž znalosti v tomto segmentu jsou na nižší úrovni často krát naletí av 99% případech z toho bohužel vzejde pouze zklamání a peníze utracené na zbytečnost, které mohly být investovány raději do permanentky do fitness centra, zda do doplňku který by nám skutečně pomohl s hubnutím.

Výrobce dále udává několik pozitivních fyzických vlivů na tělo, například pozitivní vliv na kardiovaskulární systém, zrychlení metabolismu, co má v konečném důsledku za následek hubnutí (kéž to tak bylo) a tak dále. Všechno jsou to velmi pěkné vlastnosti, avšak to bohužel zůstává jen v teoretické rovině a do praxe se Vám to nepodaří přenést.

Vyplatí se mi tedy investovat do tohoto přípravku?

Odpověď, která vyplývá z procházejícího rozebírání tohoto suplementu je jednoznačně ne. Shrneme všechny vlastnosti, které jsou Vám nabízeny tímto prvkem a také jejich alternativu, která bude určitě fungovat:

 • Zrychlení metabolismu – toto můžeme jednoduše docílit upravením stravy, konkrétně jídelníčkem nazývaným sacharidové vlny, kdy pracujeme s gramy sacharidů přijatými za den a šokujeme tělo příjímáním odlišného množství
 • Pozitivní vliv na srdce – rovněž element, který můžeme docílit jednoduše – kardio cvičením které se dá praktikovat všude a také při něm i efektivně spalujeme kalorie
 • Samotné hubnutí – to docílíme rovněž vcelku jednoduše a to tím, že zkombinujeme první dvě alternativy a na 99% Vám vím zaručit, že se výsledek dostaví, ať už dříve nebo po určitém čase

Upozornění

Jak jsme si tedy shrnuli, Kankusta duo bohužel není žádná osvěta mezi suplementů nápomocných při hubnutí a jde znovu jen o podvod sloužící na vydělání. Shrnuli jsme si však všechny pozitivní, které by měl tento přípravek poskytnout a ke každému jsme našli alternativu, která bude ověřené fungovat a tedy peníze, které bychom nesmyslně vyhodili za tento přípravek můžeme raději, jak jsem již zmiňoval, zainvestovat do permanentky do fitka a nadbytečná kila postupem času odejdou a rovněž předejdeme jojo efektu a žádném způsobem negativně neovlivníme metabolismus.

Rate this post

Leave a Reply