Kankasta duo

Kankusta duo – další chabý pokus

Svět doplňků na hubnutí se každým dnem rozrůstá o další doplňky, díky kterým „Vás budou majitelé fitness center nenávidět.“ Bohužel, z tohoto širokého výběru je velmi těžké vybrat toho správného pomocníka na hubnutí a protože je drtivá většina pouze jakási atrapa, [su_highlight] která slouží jako past na peníze, [/su_highlight] většina neznalých lidí se bohužel popálí a výrobci naletí.

Obsah článku

 1. Charakteristika
 2. Složení
 3. Účinky
 4. Cena a balení
 5. Hodnocení
 6. Upozornění

Charakteristika

Přípravek slibuje hory doly. Věřit by jim mohl jen velmi naivní a nezkušený jedinec, který si v životě nepřečetl nic o fungování lidského těla. Ostatně tak vypadá i celkový popis predajcu- dětinsky a naivně.

Co byste užíváním Kankusty Duo měli dosáhnout?

 • spalování kalorií 24 hodin denně a jejich neukládání do tuku
 • odstranění toxinů a cholesterolu z vašeho těla, takže se nebudou povalovat po žilách a tepnách
 • dostatek energie, žádný pocit hladu a únavu
 • zbavení se následků nadváhy znemožňujících normální život

Ne, ty body jsem si nevymyslelo, jde o jemně přepsány texty prodejce. Uznejte, je to skutečně směšné a zejména anatomicky nesprávné

 Složení

Podle výrobce a všech portálů, které zveřejňují / zveřejnili PR články o tomto přípravku, se Kankusta duo skládá z Forskolin a Garcinia Cambogia , respektive z výtažků z těchto rostlin. Výrobce se neustále ohání vědeckými výzkumy , na základě kterých byl tento přípravek vynalezen. Tyto údajně pravdivé výzkumy však nejsou nijak podložené a fotka modelového pana doktora, při kterém je přidán text o tom, jaký je tento přípravek převratný nás bohužel nepřesvědčí o opaku. Tedy, nemělo by to tak být – některých se bohužel přesvědčit podařilo.

 O kolik Vás budou chtít obrat?

Cena tohoto výrobku je dalším zádrhele, neboť je zcela nejasná. Jeden banner [su_highlight] uvádí cenu 950 kč , zatímco druhý poutač uvádí 1500 kč za totéž balení [/su_highlight]. Na tom by nebylo nic zvláštního, pokud by šlo o dvou distributorů, zde však jde o jednoho a oba linky Vás propojí na tentýž objednávkový formulář.

Přípravek je propagován několika weby, není to jen hrstka článků, jako tomu bylo například při AcaiPower . Tento fakt ve Vás má vzbudit důvěryhodnost výrobku a rovněž dojem, že je opravdu účinný a není to žádný reklamní blud. Bohužel, jak jsme se již dozvěděli, pravda je diametrálně odlišná od reality.

Kolik kilo za měsíc Vás to zbaví?

Jelikož jde o blud a reklamní tah , je jasné že Vás bohužel nezbaví téměř žádné hmotnosti . Výrobce však udává velmi příjemné hodnoty a na reklamních bannerech, ve kterých vystupují fiktivní postavy jako například jistá Jaroslava Vlčková, která díky Kankusta duo zhubla údajně až 17 kilogramů za měsíc ! Jak jsem již zmiňoval, lidé jejichž znalosti v tomto segmentu jsou na nižší úrovni často krát naletí av 99% případech z toho bohužel vzejde pouze zklamání a peníze utracené na zbytečnost, které mohly být investovány raději do permanentky do fitness centra, zda do doplňku který by nám skutečně pomohl s hubnutím.

Výrobce dále udává několik pozitivních fyzických vlivů na tělo, například pozitivní vliv na kardiovaskulární systém, zrychlení metabolismu, co má v konečném důsledku za následek hubnutí (kéž to tak bylo) a tak dále. Všechno jsou to velmi pěkné vlastnosti, avšak to bohužel zůstává jen v teoretické rovině a do praxe se Vám to nepodaří přenést.

Vyplatí se mi tedy investovat do tohoto přípravku?

Odpověď, která vyplývá z procházejícího rozebírání tohoto suplementu je jednoznačně ne. Shrneme všechny vlastnosti, které jsou Vám nabízeny tímto prvkem a také jejich alternativu, která bude určitě fungovat:
[su_list icon = „icon: check“ icon_color=“#5acd50″]

 • Zrychlení metabolismu – toto můžeme jednoduše docílit upravením stravy, konkrétně jídelníčkem nazývaným sacharidové vlny, kdy pracujeme s gramy sacharidů přijatými za den a šokujeme tělo příjímáním odlišného množství
 • Pozitivní vliv na srdce – rovněž element, který můžeme docílit jednoduše – kardio cvičením které se dá praktikovat všude a také při něm i efektivně spalujeme kalorie
 • Samotné hubnutí – to docílíme rovněž vcelku jednoduše a to tím, že zkombinujeme první dvě alternativy a na 99% Vám vím zaručit, že se výsledek dostaví, ať už dříve nebo po určitém čase

[/su_list]

Upozornění

Jak jsme si tedy shrnuli, Kankusta duo bohužel není žádná osvěta mezi suplementů nápomocných při hubnutí a jde znovu jen o podvod sloužící na vydělání. Shrnuli jsme si však všechny pozitivní, které by měl tento přípravek poskytnout a ke každému jsme našli alternativu, která bude ověřené fungovat a tedy peníze, které bychom nesmyslně vyhodili za tento přípravek můžeme raději, jak jsem již zmiňoval, zainvestovat do permanentky do fitka a nadbytečná kila postupem času odejdou a rovněž předejdeme jojo efektu a žádném způsobem negativně neovlivníme metabolismus.

Rate this post

Leave a Reply