amlan

Amlan forte

Amlan forte – výrobci to už snad ani nemyslí vážně

Ve světě výživových doplňcích se můžete setkat s kdejakou clickbait nadpismy typu: „Shodil jsem 12 kilo za měsíc jen díky …!“ A podobně. Amlan Forte však v případě slibovaných hodnot ztracených kilogramů za měsíc kácí velmi vysoko –   uvádí totiž rekordních 26 kilogramů za měsíc  . Po přečtení takového nadpisu Vás to určitě donutí minimálně uvažovat nad zakoupením. Toto není první recenze tohoto typu a tedy už dopředu budeme vědět zhodnotit, že by to nebyla zrovna nejšťastnější koupě. I přesto si podrobněji rozebereme o kolik se Vás pokusí obrat a jak by měl přípravek fungovat.

Obsah článku

  1. Charakteristika
  2. Cena a balení
  3. Hodnocení
  4. Upozornění

 kolik, jak a za kolik zhubnete? (Nebo spíše nezhubnete)

Jak jsem již zmiňoval v úvodu článku, hodnoty jsou více než nadprůměrné. Dočetli jsme se o revolučních tabletách, které dietologové nenávidí, protože by je tak účinný lék, který využívá i známé hollywoodské celebrity (z této fráze se již stává klyšé) zruinoval. Nadpis už napovídá, že realita nebude tak růžová, ale spíše šedá.

S Amlanom Forte nezhubnete ani kilo . Je tomu tak ze dvou titulů:

  • Přípravek je sám o sobě neúčinný – ze „zázračného složení“ je opět jen chyták a past na peníze. Nedostane se Vám totiž žádného zázraku v pilulce.
  • Rady, které na stránce uvádějí jsou čisté bludy – údajně totiž můžete jíst co chcete, kolik chcete a kdy chcete. Po přečtení pár článků o zdravé výživě Vám hned bude jasné, že tento výrok kolem pravdy ani nesuché.

Jak by měl tento zázrak fungovat? Podobně jako všechny pilulky tohoto druhu „obsahuje řadu látek podporujících hubnutí a zrychluje metabolismus.“ Samozřejmě nesmí chybět ani to, že zadržuje chuť k jídlu . Zlatým hřebem této sekce je uváděno „automatické likvidování tuků, které probíhá již od začátku.“ Vy si tedy údajně nemusíte lámat hlavou s žádnou dietou a můžete klidně jíst co jen budete chtít.

My už však dobře, že jde o Bohapustá lež . Na stránkách, kde se výrobek prodává se ke konkrétnímu složení ani nedostanete, a tak si můžete sami domyslet úroveň korektnosti této společnosti.

Kromě těchto účinků týkajících se výsostně procesu hubnutí zde máme i další perličky. Amlan Forte má působit pozitivně při léčbě cukrovky – což je samozřejmě nesmysl . Rovněž by se měl dostavit i příznivý vliv na kardiovaskulární systém (toto nesmí chybět při žádném „převratném léku na hubnutí“) a samozřejmě i „posiluje vitalitu a imunitu“ .

 Ceník – z 26 kilo za měsíc je najednou jen 6

Zatímco v „recenzích“ je uváděno, že se Vám podaří zhubnout rekordních 26 kilo za měsíc a ještě k tomu za velmi výhodnou cenu, v ceníku se dočteme že za 1300 kč se dočkáme měsíční kúry – což by tedy mělo stačit na zhubnutí dvou tuctů kilogramů.   V tabulce se však dočtete, že za měsíc shodíte 6 kilogramů  . Jak to tedy vlastně je?
Je evidentní, že výrobce jen jednoduše nalákava nic netušící lidi na ohromné výsledky. V opojení potěšení tedy rychle prostřednictvím kliknutí na ceník a zcela přehlédnou odlišnost podávaných informací a přesto si objednají samozřejmě co možná nejvíce pilulek, konkrétně 6 měsíční kúru za 3000 kč , přičemž se Vám má podařit zhubnout 14-18 kg. Nemusíte být matematický génius, abyste dokázali dopočítat k tomu, že ta čísla jednoduše nekorespondují s hodnotami uváděnými v reklamách, respektive (falešných) recenzích „uživatelů“.

 Závěrečné hodnocení – Amlan forte je až směšný pokus

Jak jsem již zmiňoval v úvodu článku, ve světě výživových doplňků se můžete setkat opravdu s kádě čím. V tomto případě jde skutečně o jakýsi zmetek,   kterému by nevěřil snad ani ten nejzoufalejší člověk.   Jednak zde máme absurdní hodnoty – 26 kilogramů dole jen za měsíc, ještě k tomu bez dodržování jakéhokoliv zdravého a vyváženého jídelníčku je absolutně nemožné (samozřejmě pokud jste zdravý).

Za druhé jsou to odlišné hodnoty v recenzích a v ceníku. V ceníku se Vám za 1300 kč (měsíční kúra) již dostaví dost okresanie účinek – jen 6 kilogramů. 20 kilogramů nahoru-dolů . Mohli bychom doufat, že jde jen o překlep, v případě půl roční kúry za 3000 kč však máte zhubnout jen 14-18kg. Kde je tedy pravda asi umíme určit i bez toho abychom Amlan užívali a můžeme jen znovu konstatovat, že je to další přípravek, který byste si měli zapsat na černou listinu tohoto segmentu.

Upozornění – Nenaleťte na chytrý marketingový tah

Pokud Vás dosud tento článek nepřesvědčil o opaku účinnosti, nyní byste měli určitě zbystřit pozornost! Co musíme uznat je, že při Amla je šikovně vyřešen marketing z pohledu obav nakupujícího. Poskytuje totiž možnost vrácení peněz v případě, že nebudete spokojeni s účinky. Víme si tedy domyslet, jak by probíhalo toto zvracení peněz.

Vy byste napsali žádost, respektive stížnost která by zahrnovala to, že Vám Amlan Forte ani trochu nepomohl a společnost by se jednoduše oháněla tím, že jste buď nedodrželi dávkování, nebo jste se neřídili instrukcemi uváděnými na stránce. V konečném důsledku byste tedy Vy nedostali zpět své peníze a společnost by jen narazila na dalšího nešťastníka, který se chytil do jejich pasti.

Chce to zdravý selský rozum

Člověk, který za měsíc zhubne 26 kilo je pravděpodobně velmi nemocný a hubnutím jeho tělo dává ostatním vědět, že něco není v pořádku. Vy chcete být samozřejmě zdraví a hubnout byste měli přirozenou cestou- správnou životosprávou . Pohyb a správná strava. Hodně zeleniny, ovoce, maso, mléčné výrobky, luštěniny a sem-tam i nějaké to pečivo a sladkosti, aby Vám zcela nepřeskočili kolečka. Možná to bude těžší než spoléhat se na pilulky, ale v konečném důsledku můžete být na sebe hrdí, že jste nepropadli falešným obchodníkům, ale jen lepšímu životu.

3.8/5 - (36 votes)

Leave a Reply