Cabbage forte

Cabbage forte

Cabbage forte – další marný pokus

I přesto, že svět doplňků zdravé výživy je stále více přeplněný, stále se vyskytují společnosti, které se nás snaží otupit přípravky, které nás oberou maximálně o pár desítek eur.   O nadbytečné kilogramy určitě nepřijdete při užívání Cabbage forte  , který zaručuje zhubnutí během jedné kúry až 5 kilogramů . Jedna kúra trvá 14 dní, tedy dva týdny .

Obsah článku

 1. Složení
 2. Hodnocení
 3. Upozornění

Složení, slibované hodnoty a reálné výsledky

Samozřejmě, že i v tomto případě se výrobce ohání revolučním principem, který využívají ty nejznámější hollywoodské celebrity aby se udržely ve formě. Na stránkách se dočteme o velmi blahodárném složení.

Složení

Tobolky Cabbage Forte mají být extrahované silně koncentrované výtažky ze zelené a červené zelí , která má mít vliv na redukci celulitidy a hubnutí jako takové.

INFO: Zelí skutečně patří mezi zeleninu, díky které můžete hubnout. Avšak ne díky nějakému zázračnému přípravku, který obsahuje. Vychází to pouze z povahy zelí, že má i na zeleninu málo kalorií.

Ani při obsahu vitaminů se opravdu nešetřilo a bylo jmenováno velké množství vitamínů a v potenciálním zákazníkovi to budí dojem, že Cabbage Forte je ještě zdravější, jako zelená a červená zelí sama o sobě i přesto, že jde jen o „výtěžek“. Výrobce tedy udává výskyt těchto vitaminů :

 • vitamín C (údajně devětkrát větší obsah než v pomerančích)
 • provitamin A (karoten)
 • vitamin E (nejvyšší obsah ze všech zelenin)
 • komplex vitamínů B (s protirakovinným účinkem)
 • vitamín K
Tobolky mají být rovněž bohaté i na různé minerály jako jsou například:

 • vápnik
 • horčík
 • železo
 • jód,
 • měď
 • mangan
 • síra

Rovněž se zde má vyskytovat i vláknina, která jak již víme dokáže stimulovat činnost střev a zabraňovat střevním potížím. Napomáhá nám při trávení a podílí se i na snižování hladiny cholesterolu. Dále nám pomáhá omezovat riziko kardiovaskulárních onemocnění a rakoviny.

Reálné výsledky a zkušenosti

Po několika recenzích, které jsme si už přečetli opravdu nebude překvapením, když napíšeme, že ani v tomto případě   nejde o žádné zázračné tobolky,   které Vás zbaví pěti kilo za dva týdny zcela bez námahy a bez upravení stravy. Široké spektrum lidí hodnotí tento výrobek vcelku jednotvárné a to bohužel (pro výrobce) negativní . Některým šťastlivcům se podařilo zhubnout jedno kilo , předpokládáme však že to ani nebylo v důsledku užívání Cabbage Forte.

I kdyby tento přípravek zázračně fungoval, je téměř ist, é že by se po jejich vysazení dostavil starý známý jojo efekt a všechny kila, které odešly by se rychlým obratem vrátili zpět. V horším případě by s sebou přinesly i nějaké navíc, které nebyly ani předtím. Zas jednou jsme se tedy dostali k tomu, že takové šarlatánské přípravky nenahradí zdravou životosprávu a tedy pravidelnou fyzickou aktivitu a upravenou stravu. Jednoduše zredukujeme přísun tuků a sacharidů, zvýšíme příjem zdravých tuků a bielkovín a začneme se věnovat nějaké sportovní disciplíně. Samozřejmě, že to nezní tak pohodlně jako koupit si balíček tabletek, ale výsledky jsou téměř na sto procent zaručené a žádný jojo efekt se nedostaví.

Naše hodnocení

Stejně jako v předchozích recenzích na podobné výrobky budeme skeptický i nyní. Zas jednou jde jen o výrobek, který nás obere jen o eura, nadbytečné kilogramy nám však bohužel zůstanou. Opět se více vyplatí čas, který promrháme hledáním takových doplňků věnovat raději tomu, že si podíváme otevírací hodiny v místním fitness centru a peníze, které na Cabbage Forte investovat raději do permanentky do toho fitka.

Zdravý recept ze zelí

Za ušetřené peníze si raději kupte čerstvé zelí a investujte do zdravých a chutných pokrmů, se kterými vám hubnutí půjde určitě jednodušší. Jedním z nich je například chutná polévka plná zeleniny, boršč . Pro tento recept budete potřebovat:

60g mrkve
60g červené řepy
60g celeru
100g hlávkového zelí bílé
60g cibule
60g petržele
50g rajčatového protlaku
olej
sůl, celé černé a nové koření, jalovec, bobkový list

Nadrobno nakrájenou cibuli opečeme na oleji a přidáte nakrájený petržel, celer a mrkev. Necháte opéct a přidáte rajčatový protlak, koření, nakrájené zelí a podlejete vodou. Osolíte podle chuti, zvýšíte teplotu a vaříte přibližně 20 minut, dokud zelenina nezměkne. Na závěr můžete ozdobit petrželkou, koprem nebo zakysanou smetanou.

UPOZORNĚNÍ

Na závěr se v tomto případě nedostaví, protože uživatelé v tomto případě nehlásili žádné vedlejší účinky. Nehlásili totiž žádné účinky a tedy jde zase jen o marketingový tah.

Rate this post

Leave a Reply