alkalio

Alkalio – Recenze i cena

Principy lidského organismu jsou nejsložitější a nejkomplikovanější systémy fungování vůbec. Nato, aby tyto systémy optimálně pracovali, jsou potřeba živiny, které jsou pro něj jakoby hnací silou. Jejich nedostatek se projevuje na zvýšené únavě, svalových křečích, podrážděnosti, zvýšeném stresu, migréně, psychických problémech a oslabené imunitě. Všechny tyto faktory se dříve či později nepěkně odrazí na vašem zdravotním stavu. A toto je nemalý důvod nato, abyste začali uvažovat o změně, která vás od zmíněných faktorů jednou provždy zbaví. Řešení je několik. Nejpřirozenější je změnit stravovací návyky, avšak ne každý z nás je sečtělý ve světě fitness a dokáže si zhotovit jídelníček, který mu zaručí doplnění výživových látek. Další variantuv jsou různé drahé suplementy, doplňky stravy, které budete kombinovat. Nebo, sáhněte jen a jen po jednom , ve kterém jsou obsaženy všechny živiny, které vaše tělo potřebuje.

Doplněk stravy Alkaline je aktuálně nedostupný, protože jeho prodej skončil už koncem června. Šlo o výborný doplněk na podporu metabolismu a imunity. Bohužel trh zvítězil a pro slabý zájem se již nevyrábí.

Obsah článku

 1. Charakteristika
 2. Složení
 3. Cena a balení
 4. Hodnocení
 5. Upozornění

Alkaline – co obsahuje?

Alkaline je výživový doplněk, který obsahuje až  19 účinných látek, díky kterým podpoří a posílí váš imunitní systém a to následovně: podporuje látkovou přeměnu  , která buňkám zajišťuje dostatečné množství energie . Podporuje metabolismus , který zajišťuje proměňování látek na živiny nezbytných pro naše tělo, a těch, které nepotřebuje, se jednoduše přirozenou cestou zbaví. Má zásadité pH, což znamená, že odstraňuje problémy spojené s překyselením organismu , které je způsobeno nadměrným konzumováním cukrů, tučných sýrů, bílé mouky, sladkosti atd.

Charakteristika

 • univerzální výživový doplněk na rostlinné bázi;
 • obsahuje vitaminy skupiny B, C;
 • obsahuje minerální látky vápník, hořčík, draslík, sodík, molybden, měď, chrom;
 • schválený Úřadem veřejného zdravotnictví SR;
 • jde o slovenský výrobek
 • dostupný v internetových prodejnách.

Přírodní složení alkáliím

Zelený ječmen – pomáhá při problémech kardiovaskulárního systému, kožního systému, zabraňuje rozmnožování rakovinových buněk, zpomaluje proces stárnutí, redukuje hmotnost, podporuje imunitní systém. Obsahuje množství živin, jejichž prostřednictvím zbavuje tělo škodlivých látek.

Chlorella – zlepšuje trávení a léčí žaludeční vředy, snižuje hladinu LDL (špatného) cholesterolu, zabraňuje tvorbě rakovinotvorných buněk, redukuje hladinu cukru v krvi.

Extrakt ze zeleného čaje – čistí organismus, povzbuzuje organismus do aktivity, zabraňuje únavě, tělu dodává vitalitu a energii, urychluje metabolismus, což příznivě ovlivňuje redukci hmotnosti.

Kyselina listová – velmi důležitá látka hlavně v období těhotenství, kdy při jejím nedostatku může hrozit i potrat. V přirozené formě ji najdeme v listové zelenině, od čehož je odvozen i její název, ale také v ovoci, v luštěninách.

Vápník – posiluje kosti a zuby, snižuje riziko osteoporózy, podporuje srdce, srážlivost krve, nervový jakož i oběhový systém. Vhodný je i při léčbě nespavosti.

Hořčík – zabraňuje předčasné únavě a vyčerpání, příznivě působí na bolesti hlavy, zvyšuje schopnost koncentrace, odbourává stres, odstraňuje bušení srdce. Obzvláště důležitý během těhotenství.

Draslík – zabezpečuje pH rovnováhu, dodává vitalitu, energii. Velký význam má zejména pro sportovce, který svou fyzickou aktivitou díky draslíku předcházejí svalovým křečím. Nadměrné množství způsobuje vysoký krevnítlak.

Měď – posiluje imunitu, pokožku, vlasy, kosti, klouby. Její doplňováním se chráníme před neplodností, před vznikem osteoporózy. Nedostatek mědi zapříčiňuje chudokrevnost, šedivění vlasů, poruchy nervové soustavy.

Sodík – zajišťuje správnou funkci svalů, podporuje činnost ledvin, zabraňuje únavě, nechutenství, depresím. Pozor však, jeho nadměrné množství způsobuje vysoký krevní tlak.

Chrom – podle nejnovějších výzkumů má chrom účinky na hubnutí, reguluje hladinu cukru v krvi. Přirozeně ho najdeme v ořechách, hruškách, rajčatech a dalších potravinách.

Molybden – důležitý pro látkovou přeměnu, zabraňuje tvorbě zubního kazu. Nedostatek molybdenu může být doprovázen neurologickými problémy, zvýšenou kazivosti zubů.

Biotin – dodává krásu pokožce a vlasům, zabraňuje lámavosti nehtů. Nemusíte se však obávat, že byste ho mohli mít nedostatek, protože naše tělo ho užitečně recykluje a znovu využívá.

Vitamín C – posiluje imunitní systém, působí jako antioxidant, působí jako prevence proti různým chorobám jako je rýma, chřipka, ale i proti psychické a fyzické vyčerpanosti.

Vitamíny B1, B2, B3, B5, B6, B12 – vitaminy skupiny B odstraňují akné , afty, únavu, urychlují rekonvalescenci, podporují imunitní systém a celkovou vitálnost organismu.

Alkalio – balení a cena

Alkaline Single Pack – obsahuje 90 pilulek = 800 kč

Alkaline Extra Pack – obshuje 180 tabletek = 1300 kč

Možnost zakoupení alkáliím paušálně za 500 kč měsíčně. Paušální znamená, že každý měsíc vám automaticky bude zasílány balení alkáliím.

Nedostupnost Alkalia

Jelikož se již produkt neprodává, neseženete ho nikde na slovenském trhu. Pokud náhodou narazíte na nabídky, které alkálií nabízejí, nekupujte je. Může jít už o produkty po datu spotřeby, případně o necelé balení, které někdo nespotřeboval. Pokud byste chtěli alkálií užívat plnohodnotně, potřebujete alespoň tři balení . Proč právě tři? O dávkování se dočtete o kousek níže.

Užívání

Při užívání alkáliím přecházíte třemi plány . Tím prvním je intenzivní plánběhem kterého se doporučuje užívat Alkaline 3x denně po 3 tabletky . Znamená to, že jedno balení produktu je určeno k 10 dní.

Druhým plánem, který následuje po intenzivním, je rozvojový . Není tak intenzivního charakteru, doporučuje se užívat 3x denně po 2 tabletky. Balení vám vystačí na 15 dní.

Po rozvojovém plánu pokračujete třetím plánem a to dlouhodobým. Dávkování v této fázi alkáliím sestává z jedné tablety 3x denně, po jídle. Jedno balení vám v tomto případě postačí jeden měsíc.

 Hodnocení

Doplněk stravy alkálií posiluje vlasy, pokožku, klouby … Slibuje prodejci zlepšení celkového zdravotního stavu. Mnohé recenze zaujaly vůči přípravku negativní postoje. Je to hlavně pro náročnost užívání přípravku a s tím spojená cena. Vzhledem k tomu, že přípravek se doporučuje užívat v časové posloupnosti, která zahrnuje 3 plány je cena přípravku pro průměrného člověka, není vysoká. Znamená to, že tři balení za přes 70 euro Vám budou stačit i na 2 měsíce.  Alkaline nastartuje Váš metabolismus, zajistí celkovou vitalitu a silnější imunitu.   Nelze říci, že alkálií je určen na hubnutí ale krok vedle určitě není. Protože kdo chce hubnout, musí být i fit!

 Upozornění

Produkt není vhodný pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Není náhradou pestré stravy.

5/5 - (1 vote)

Leave a Reply