stacionarni-kolo-a-hubnuti

Stacionární kolo a – pomocník s hubnutím

Stacionární kolo a hubnutí

stacionarni-kolo-a-hubnuti

Stacionární kolo je jedním z nejlepších způsobů jak zhubnout. Začnete hned spalovat kalorie. Je důležité plánovat své tréninky, aby byl úbytek na váze dlouhodobý. Budete hubnout rychleji, pokud budete na kole šlapat intenzivnější, ale měli byste začít pomalu a postupně rozjet své tréninky. Vaše kondice se bude každým tréninkem zlepšovat a Vy Vaš tréninky budou moci být intenzivnější.

Pokud máte stacionární kolo doma, je to pro Vás obrovská výhoda. Ráno před prací nebo večer po celém dni si sednete na Vás kolo, nemusíte cestovat se posilovny. Můžete si přitom pustit večerní zprávy nebo Váš oblíbený seriál a pusťte se do práce.

Toto cvičení je efektivní způsob jak se zbavit tuku z celého těla, včetně žaludku. Pokud se budete cvičení věnovat pravidelně, spálíte stovky kalorií a přebytečný tuk se stane minulostí.

Pomáhá spalovat břišní tuk

I Vás trápí zejména tuk uložený v okolí Vašeho břicha? Tento tuk se jmenuje viscerální tuk. Viscerální tuk se nachází v břišní dutině a slouží k ochraně vnitřních orgánů. Pokud ho máme nadbytek, stává se pro nás nepřítelem. Může způsobit kardiovaskulární onemocnění, diabetes, infarkt, mozkovou mrtvici. Cvičení Vám pomůže tento tuk spálit a zlepšíte tím své zdraví.

Prebicyklujte se ke zdraví

Pravidelným tréninkem posilníte svalstvo, zlepší se Vaše vytrvalost, Vaše srdce bude zdravější a snížíte riziko vzniku široké škály nemocí.

Spalování tuků

Osoba vážící přibližně 72 kg může spálit za hodinu cvičení na stacionárním kole při intenzitě 10 mph až 292 kalorií. Pokud toto jisté cvičení provádí osoba vážící až 108 kg může spálit neuvěřitelných 436 kalorií. Stacionární kolo a hubnutí prostě spolu ladí.

Trénujte 4 krát týdně alespoň půl hodinu. Výsledky určitě budou stát za to. Nedoporučuje se cvičit každý den. Svalstvo si potřebuje odpočinout. Důležitý je i strečink, proto ho nepodceňujte. Zabráníte tak vzniku nepříjemné namožené svaly.

Tvarujte své tělo

Toužíte po vypracovaném zadku, pevných stehnech a lýtkách? Pokud investujete do cvičení na stacionárním kole, získáte pěkně tvarované nohy a zadek. Ženám pomůže při odstranění celulitidy.

Mirové video

Miro Veselý je nadšený „sprovazeč světem hubnutí“, který na následujícím videu částečně ozřejmuje způsob cvičení na stacionárním kole a jeho význam při hubnutí.

5/5 - (1 vote)

Leave a Reply