bylinky-na-hubnutí

Bylinky na hubnutí

bylinky-na-hubnutí

Bylinky jsou pro naše zdraví velmi důležité. Pomoci nám však mohou i při hubnutí. Jen se podívejme do minulosti, kdy lidé nemuseli potýkat s nadváhou a obezitou jako dnes. Samozřejmě značnou roli v tom hrají i fastfoody, které v té době neexistovaly, ale také bylinky. Mnozí lidé, kteří zhubli konzumovali bylinky, které podporují hubnutí. Pojďme s podívat na 4 účinné bilnky na hubnutí.

Zelený čaj

Zelený čaj je hotová bomba pro zdraví. Asi každý z nás už slyšel o jeho léčivých účincích. Obsahuje vysoké množství antioxidantů. Vyrábí teplo v organismu. Teplo zvýší spotřebu energie, takže se tělesný tuk pálí rychleji. Velmi častou radou při hubnutí je, pokud pociťujete vlčí hlad, dejte si šálek zeleného čaje. Hlad zažene, budete se cítit plný a kromě hubnutí zelený čaj napomáhá snížit hladinu cholesterolu v krvi.

Skořice

Možná mnozí z Vás ani netušili, že skořice také napomáhá k hubnutí. Vždyť přece má sladkou příchuť a přidává se do koláčů. Skořice působí pálení a trávení tuků. Pokud tedy k pravidelnému pohybu a upravené stravě přidáte konzumaci skořice, výsledky se dostaví dříve. Skořice pomáhá zbavit se parazitů ve Vašem těle a zabraňuje přemnožení kvasinek. Pro parazity je cukr jako palivo, který pomáhá jejich rozmnožování se. Proto v hostiteli vyvolávají chutě na sladké a přejídání se. Domácím receptem jak odstranit tyto potvůrky z těla je začlenění skořice do jídelníčku.

Máta

Při slovním spojení bylinky na hubnutí, mnohým z Vás se vybaví mátový čaj. Existuje lepší způsob hubnutí jako při pití horké šálky tohoto lahodného nápoje? Svěží vůně máty z něj činí ideální volbu buď v horkém nebo chladném počasí. Je to nízkokalorický nápoj, který může pomoci snížit celkovou spotřebu kalorií a Vy tak snáze dosáhnete svých cílů o snížení své hmotnosti. Pomáhá při trávení a žaludečních potížích Pro ještě lepší chuť si do něj přidejte pár kapek citrónové šťávy. Pozor však na přidané cukry. Pijte ho bez cukru. Pokud si ho chcete osladit, určitě nesahejte po umělých sladidlech. Lepší je použít přírodní organický med.

Kurukuma

Toto žlutooranžové koření pomáhá snižovat tvorbu tukových tkání, čímž se snižuje celkové množství tělesného tuku a brání přibývání na váze. Spalování tuků je rozhodujícím faktorem při snižování tělesné hmotnosti. Játra je orgán, který hraje důležitou roli při spalování tuků. Pokud je játra poškozena, nefunguje jak má, detoxikační proces se snižuje a spalování tuků se může stát neskutečně těžkým oříškem. Kurukuma pomáhá při detoxikaci jater, chrání buňky a tělo chrání před volnými radikály.

Bylinky na hubnutí mohou nastartovat Váš metabolismus a urychlit spalování tuků. Nezapomínejte však na to, že strava a pohyb jsou neodmyslitelnou součástí hubnutí.

5/5 - (2 votes)

Leave a Reply