Exadipin

Exadipin

Snažíte se zhubnout a nejde Vám to? Cvičíte, cvičíte, jíte zdravě, ale váhy ubývá strašně pomalu, až se téměř zdá, že vůbec? Tak pak je čas sáhnout po prostředku, který obsahuje dostatek účinných látek, aby Vám pomohli dosáhnout kýžené figuru. A tímto prostředkem může být například i Exadipin plus !

Obsah článku

 1. Charakteristika
 2. Složení
 3. Výhody a nevýhody
 4. Cena a balení
 5. Hodnocení
 6. Upozornění

 Co je to Exadipin plus?

Exadipin plus je výživový doplněk na přírodní bázi určený na pomoc při hubnutí . Je určen především ke dietnímu režimu při nadváze či obezitě a dokonce i při diabetu 2. typu . Může se dokonce užívat jen jako prevence. Jeho unikátní složení, které je uvedeno níže dopomáhá ke snižování váhy a obezity a udržuje nízkou hladinu cukru v těle. Snižuje pocity hladu a tím přispívá k tomu abyste už necítili provinile z přílišného přejídání. Jeho dlouhodobé užívání přináší efekt štíhlé postavy přirozeným a zdravým způsobem. Obsahuje vysoce účinný extrakt z indické rostliny Salacia reticulata .

 Složení:

Jedna kapsle Exadipinu se skládá z 3 účinných složek .

 • Salacia reticulata (600mg v jedné tabletě) – Jde o extrakt z rostliny, která je původem z oblasti pobřeží Indického oceánu. Její účinky napomáhají k vyrovnávání hladiny cukru v těle po jídle a potlačují pocit hladu . Je známá a velmi využívaná v tradiční ajurvédské medicíně, kde se využívá již přes 4 000 let. Její hlavní aktivní složky jsou salacinol a cotalanol , ti e jsou přírodní inhibitory alfa-glukózy, dále magniciferín , který zamezuje uvolňování cukrů vázaných v játrech.
 • Saponiny (180g v jedné tabletě) – bioaktivní složky tvořené rostlinami, snižují hladinu cholesterolu, působí antibakteriálně a protivirově.
 • Vitamin D3 (4,8 mikrogramů v jedné tabletě) – Klasický vitamin, který napomáhá k normálnímu růstu kostí u dětí a k normální funkci imunitního systému. Stejně přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku či fosforu a podílí se i na procesu dělení buněk. Je to přirozeně vyskytující se forma vitamínu D, který vzniká v kůži při působení slunečního záření. Jeho zdrojem je jen velmi málo potravin, a podle výzkumů stravoud okážeme přijmout pouze 10% vitamínu D.

Jak užívat exadipin?

Exadipin potlačuje pocit hladu a chuť na sladké, proto pomáhá upravit Vaše stravovací návyky. Nicméně je třeba během užívání jíst 5x denně pravidelně a menší porce. Z jídelníčku by mělo vyřadit bílé pečivo, uzeniny či smažená jídla a sladké nápoje. Zapojit by se mělo i cvičení a zdravá míra pohybu.

Dávkování

Doporučená denní dávka Exadipinu, která by se neměla překračovat ani zanedbávat pro správný efekt jsou 3 tobolky. 3 krát denně jedna kapsle spolu s jídlem nebo po jídle a zapít dostatečným množstvím vody.

 Výhody Exadipinu:

 • Podporuje hubnutí
 • Obsahuje vitamín D3
 • Snižuje pocit hladu a chuti na sladké
 • Antioxidační vlastnosti, díky vitamínu D
 • Snižuje hladinu inzulínu a cholesterolu
 • Vhodný při diabetu II. Typu, ne však jako lék, spíše na dopomáhanie udržování vyrovnané hladiny cukru v těle
 • Ověřený rakouský výrobce

Nevýhody Exadipinu:

 • V rámci schopnosti redukovat váhu jsou jeho účinky pomalé
 • Cena se může zdát příliš vysoká
 • Jedno balení jako test, zda přípravek funguje nestačí, protože ho třeba používat dlouhodobě
 • Vhodnější spíše k diabetu II. typu jako k hubnutí

 Cena a balení:

Exadipin
Balení Exadipinu klasicky sestává ze 60 měkkých tobolek , které jsou určeny pro dospělé lidi. Cena se ve většině e-shopech a v lékárnách pohybuje okolo 22 € + – . Jiné balení než 60 kusů se na trhu zatím nevyskytuje.

Balený je v malé bílé krabičce s oranžovými pruhy a černým písmem. Balení obsahuje 60mäkkých kapslí, které se vcelku polykají.

Exadipin 1 balení (60ks na 20 dní) – 20,60 € (aktuální cena zde)

Exadipin balení 3+ 1 zdarma (300ks na 100 dní) – 87 €

Hodnocení

Hubnutí s exadipinom je pomalé, proto pokud hledáte zázračný způsob jakým shodit rychle a snadno pár kilo, Exadipin nebude odpovědí. Na internetu není mnoho recenzí na tento přírodní doplněk, a lidé ho využívají spíše při diagnóze diabetu II. Typu jako při hubnutí, protože jeho schopnost udržet nízkou hladinu cukru je pro tyto pacienty důležitá. Ale pokud jste odhodlaný cvičit, máte dobrý jídelníček, ale rádi byste si z dlouhodobějšího hlediska vypomohli, není důvod nedat mu šanci.

 Upozornění a vedlejší účinky

 • Exadipin není lék na diabetes a není vhodný k používání jako náhrada pestré stravy.
 • Exadipin by měl skladovat v suchu, mimo vlhka mrazu, nejlépe při pokojové teplotě kolem 25 stupňů. Uchovávejte mimo dosah dětí .
 • Není určen pro děti, těhotné či kojící ženy .
 • Exadipin se může kombinovat s jinými produkty na redukci hmotnosti, které mají odlišné působení.
 • Exadipin nemá žádný vliv na schopnost řídit nebo obsluhovat stroje.
 • lécích a Exadipinu plus – nejsou prokázány negativní účinky užívání jiných léčiv a Exadipinu, ale pokud si nejste jisti, konzultujte to se svým lékařem nebo lékárníkem
Přípravky podobné Exadipinu plus:
Na trhu najdete množství přípravcích na hubnutí, či v podobě tabletek nebo nápojů a všechny mají své pro i proti. Známé příklady jsou: fitoslim , OBEZIN, Green cofee plus. Pokud se Vám tedy Exadipin plus nezamlouvá, zkuste se podívat po těchto alternativách.
2.8/5 - (21 votes)

Leave a Reply