megaprsia-breast

BreastEXTRA plus

MegaPrsia – pomohou?

Malá prsa vyplňujete podprsenkami s push up efektem nebo řešíte zničeny prsa po kojení? Jsou to důvody, proč je vaše sebevědomí na bodu mrazu? Uvažujete nad plastickou operací nebo hledáte různá alternativní řešení? Nemáte se proč stydět, mnohé z žen řeší tento problém. Je tu však BreastEXTRA + plus nebo megaprsia s možným alternativním řešením. Breast extra je komplex bylin a přírodních látek, které nabízejí bezpečnou a přirozenou cestu k pevnému a většímu poprsí. Přípravek je nejen ověřený v různých salonech krásy, ale i certifikovaný Ministerstvem zdravotnictví SR.

Charakteristika

  • plnější a pevnější prsa,
  • zlepšení kvality pokožky,
  • zvýšení sebevědomí,
  • citlivější bradavky,
  • produkt na čistě přírodní bázi.

Složení

Angelica sinensis je rostlina nazývaná také „ženský ženšen“, která obsahuje fytoestrogeny a podílí se na odstraňování gynekologických problémů. Používá se i při narušené rovnováze estrogenu. V tradiční čínské medicíně má již přes 2000 letou tradici.

Damião každý z nás zná pod názvem nať. Používá se pro různé účely, pro Aztéků je posvátnou rostlinkou a málo kdo ví, že se používá jako sexuální afrodiziakum. Kromě toho se používá při léčbě depresi, zánětu močových cest. Příznivě působí na nervový systém.

Wild Yam , rostlinka s tímto netradičním a zajímavým názvem pochází z Ameriky. Bylina, která obsahuje fytoestrogen což znamená, že ovlivňuje ženské hormony. V případě, že se blížíte nebo jste v období klimakteria (menopauzy) a vyskytují se u vás negativní příznaky, které klimakterium provázejí (pocení, úzkost, bolesti, návaly horka), Wild Yam je vhodným adeptem pro skoncování těchto problémů.

Saw palmetto je malá palma, kterou používali Indiáni při léčbě prostaty a proti vypadávání vlasů. Její silné účinky se prokázaly i při léčbě endokrinního systému, menstruačních bolestech, bolestech a zánětech vaječníků.

Fenugreek nebo řecké seno je známější pod indickým názvem Meth. Jde o semínka bobovitých motýlí rostlinky. Semínka obsahují bílkoviny, vitamíny, minerální látky. Používají se jako koření k ochucení jídel, ale i jako lék na posílení organismu.

Hydrolyzovaný kolagen a vůbec kolagen se nejčastěji spojuje s kůží. Jeho nedostatek vám způsobuje vrásky, stárnutí pokožky. Jeho doplňování vám zaručí nejen pružnou, hebkou a zdravou pokožku, ale příznivě působí i na klouby.

Sójový Izoflavon či sójový estrogen se získává ze sójových bobů. Působí jako prevence nádorových onemocnění (rakovina prsu), působí jako prevence proti řídnutí kostí a srdečně-cévních onemocnění. U žen zpomaluje stárnutí.

Balení a cena


Balíček standard – 30 taštičkové balení = 13,99 euro

Balíček Plus – 60 taštičkové balení = 620 kč

Balíček Super – 90 taštičkové balení = 900 kč

Balíček Mega – 210 taštičkové balení = 2000 kč

Průměrná měsíční dávka = 150 tabletek za necelých 50 euro. V případě zájmu můžete objednat ZDE!

MegaPRSIA – užívání

Pro dosažení požadovaného efektu byste měli přípravek MegaPRSIA užívat 2x jednu pilulku za den. S užíváním byste měli začít v druhé poloviny menstruačního cyklu. Změny byste měli zaznamenat již po 2 týdnech. Postupně můžete dávku zvýšit na 3 tablety 2x denně. Užívejte po dobu 3 měsíců.

Doporučení

Pro žádoucí efekt při užívání Breastu je nezbytné abyste vedle užívání doplňovaly vaši energii pestrou nutričně hodnotnou stravou. Konzumujte tedy ovoce, zeleninu, zajistěte dostatečný příjem bílkovin, proteinů a sacharidů. Zajistěte dostatek živin pro vaše měnící se tělo.

V žádném případě nezapomínejte na relaxaci v podobě masáží. Masírujte si i prsy a zkuste se vyhýbat nepříjemným stresujícím situacím. Dopřejte si dostatek spánku.

Hodnocení

Přírodní způsob jak zvětšit prsa. Zapomeňte na plastiku prsou. Neutrácejte horentní sumy za zvětšení vašeho poprsí. Jezte megaPRSIA a vaše prsa budou vypadat jako nikdy předtím. Toto vše garantuje prodejce Breastu Extra a při nespokojenosti garantuje i vrácení peněz. To jestli opravdu funguje a zda už konečně někdo našel účinný přípravek, který dokáže ovlivnit zvětšení prsou neumíme. Pokud je to opravdu tak, zřejmě by přípravky nebyly oproti operacím implantátů takové levné.
Zákaznice na různých fórech jako je Diva.sk nebo Zdravie.sk hodnotí výrobek různé. Setkali jsme se s vysoce pozitivními hodnoceními a naopak s negativními. To zda šlo o výpovědi skutečných výpovědí a nejen propagandy, zjistit bohužel nedokážeme. Ze svého okolí však víte, že jsou ženy, kterým se prsa opravdu zvětšily při užívání, např. antikoncepce. Pokud k nim právě vy nepatříte, možná u vás zaberou právě megaprsia. Co však určitě víme je, že Megaprsia obshuje látky, které opravdu prsa mohou zvětšit a to zásadním a viditelným způsobem

Máte pocit že máte malé a neforemné prsa? Megaprsia Vám zvětší prsa a zvýší Vaši atraktivitu!

Nežiadúce účinky – MegaPRSIA

Žádné vedlejší účinky nebyly zjištěny.

1.5/5 - (73 votes)

Leave a Reply