Jak zhubnout z břicha

Jak zhubnout z břicha?

Jak zhubnout z břicha

ako-schudnut-z-brucha-kopirovat

Věděli jste o tom, že člověk, který má nadváhu vůbec nemusí být nemocný? Existuje mnoho lidí s Mirna nadváhou, který jsou zdraví. Naopak, mnoho lidí s normální hmotností, trpí metabolickými poruchami, které jsou spojený s obezitou. Je to způsobeno tím, že tuk pod kůží nezpůsobuje až takový velký problém. Tedy ne ze zdravotního hlediska. Je to sepíše estetický problém.

Ale tuk v břišní dutině Může zpusobu Skuteč nepříjemné zdravotní problémy. POkud máte hodně tuku v okolí pasu, mele byste zapracovat na tom, abyste se ho zbavili.

Pokud má muž kolem pasu více než 102 cm a žena více než 88 cm tak trpí břišní obezitou. Je tedy třeba zhubnout z břicha. Každý člověk touží po pěkném a vypracovanou bříšku. Dáme vám pár rad, abyste jí mohli snadněji dosáhnout a už si nemuseli klást otázku jak zhubnout z břicha.

Nejezte cukr

Přidaný cukr je extrémně škodlivý. Byly provedeny studie, které zjistily, že cukr zpusobu metabolické poruchy. Když člověk přijímá mnoho rafinovaného cukru, játra se zaplavuje fruktózou a je nucena přetvořil ji na tuk. Přebytečné cukr, Zejména vzhledem k velkému množství fruktózy, muzea vesty kdyz zvýšené kumulaci tuku v břiše.

Jak tedy zhubnout z břicha když je cukr všude? Meli byste se minimálně vyvarovat slazeným nápojům. A nejen vy, ale i vaše děti. Nedávejte jim od malička pravidelně každý den slazené nápoje. Vytvořte jim zvyk na pití čisté vody. Je pro ně i pro vás mnohem zdravější. Pití slazených nápojů Může vesty k dětské obezitě. Snažte se minimalizovat množství přijaté cukru a vyhýbejte se slazeným nápojům.

Začněte číst etikety. Dokonce i potraviny a nápoje, které se prodávají jako zdravé potraviny, MOHOU obsahují vysoké množství rafinovaného cukru. POkud si Neum představí odpolední kávu nebo čaj bez cukru, nahraďte je přírodním sladidlem. Použijte třtinový cukr nebe med.

Omezte sacharidy

Omezení příjmu sacharidů je jeden z nejrychlejších způsobů jak ztratit tuk. Byla provedena studie, která zjistila, že muži, kteří omezili příjem sacharidů pouze na 8% svých denních kalorií, ztratily více než 3,5 kg tuku a získali téměř kilo svalů za šest týdnů.

Jak zhubnout z břicha? Nevynechávejte jídla!

POkud vynecháte nějaké jídlo dně a nejíte delší dobu, vaše tělo se dostane do katabolického stavu, Což znamená, že se začne rozkládat svalovou tkáň využívající energii a tuk se začne šetřit na horší časy. Proto si dejte záležet, abyste jedli pětkrát denně v malých porcích opravdu vyváženou stravu. Před jídlem si dejte sklenici čisté vody. Voda zaplní žaludek, budete se cítit plnější a sníte menší porci.

Ježto více bílkovin

Už jsme vám reklam, co nemáte jíst, teď to obrátíme a řekneme vám na čem si Můžete pochutnáte, abyste zároveň mohli hubnout z břicha. POkud budete přijímat potraviny s vysokým obsahem bílkovin, vytvořit si dlouhodobou a úspěšnou strategii jak se zbavit centimetrů z břicha. Bílkoviny vám MOHOU pomoci udrzet si váhu a zabránit znovu tloustnutí. Jsou obzvláště účinné proti břišnímu tuku. Lidé, kteří jedí více bílkovin, mají nižší obsah tuku v okolí břicha.

Takže zvyšte příjem neopracovaných vajec, ryb, mořských plodů, masa, drůbeže a Mléčná výrobků. Jsou to ty nejlepší zdroje bílkovin ve stravě.

Kokosový olej

Kokosový olej je potravina, která se řadí mezi „superpotraviny“. Jeho jedinečná kombinace obsahu mastných kyselin Může Mít dalekosáhlé pozitivních účinků na zdraví. Některé studie ukazují, že právě přidána kokosového oleje do Svého jídelníčku, Můžete ztratit tuk, Zejména „nebezpečný“ tuk, nacházející se v břišní dutině. Doporučuje se konzumovat 30 gramů za den, což představuje dvě polévkových lžíce kokosového oleje denně. Pomuze vám spalovat tuk mnohem rychlejí a nastartuje váš metabolismus. Kokosový olej snižuje vaši chuť k jídlu a budete jíst jménem jiných potravin.

Hýbejte se

Chcete-li zhubnout z břicha, musíte se hýbat. Vyberte si nějakou aerobní cvičení, které vám zvýší tep a začnete odbourávat kila. V predchozi článku jsme doposud zmiňovali běh a jeho účinky na hubnutí. Můžete si však vybrat i brusle, kolo, plavání a mnohé jiné. Vydržte při této činnosti minimálně 30 minut. POkud bydlim v paneláku na nejvyšším pochodí, nepoužívejte výtah. Začněte hodně chodit. V závislosti na tom, kolik projdete, Můžete zhubnout týdně až půl kila. Proto POkud vám to možnosti dovolují, projděte se. POkud chodíte do práce autobusem, Jděte pěšky. POkud to máte daleko, Vystupte o dvě zastávky dopředu a ty zbývající projdete po svých. Udržujte vaše tělo v pohybu.

Posilování

Když už tuk na břiše spálíte, je na čase začít s posilováním, aby břicho bylo pěkně tvarované a neovísalo. Existuje mnoho druhů cviků na břicho. Začněte s klasickými sed lehmi. Procvičujeme si jimi

  • přímý břišní sval
  • vnější šikmý břišní sval
  • vnitřní šikmý břišní sval
  • jízdní zkracovačky

Bicyklové skracovačky

Patří mezi velmi účinné cviky, které se dají provádět v pohodlí domova. Je to opravdu efektivní cvik, kterým si procvičujeme zejména šikmé břišní svalstvo. Lehněte si na záda, dejte si ruce za hlavu, pokrčte nohy a střídavý přitahujte pravý loket k leve kolenu a naopak.

Plank nebo jak zhubnout z břicha

Jediným cvikem si Procvičujeme břicho, vyformujete hýždě, svaly na rukou a takové na nohou.

Lehněte si na zem, opření se lokty o zem a držte se pouze prsty na nohou. Dejte pozor, aby vaše tělo bylo vzpřímené. Břicho mějte po celou dobu napnuté, nezapomínejte dýchat. Snažte se vydržet v této pozici alespoň 20-30 sekund. Vůbec to není tak jednoduché, jak to vypadá, ale výsledek je neuvěřitelný.

Vizuální trénink

5/5 - (1 vote)

Leave a Reply