mačingová dieta

Mačingová dieta

Detoxikace organismu, zdravé stravování, získání správných stravovacích návyků, motivace, recepty a mnohem více vám přináší právě Mačingová stravovací program. Tento účinný systém stravování navrhla, resp. sestavila Antónia Mačingová , známá také jako slovenská experta na zdravou výživu.

Měli byste VĚDĚT
Chcete reálné zhubnout 5 a více kilogramů? KetoMIX je aktuální novinka z České republiky, kde pomocí předpřipravených jídel navodíte stav ketózy a vaše váha půjde rapidně dolů! Chcem si prečítať o KetoMIX programe [wp-svg-icons icon=“arrow-right-3″ wrap=“i“]…

Obsah článku

  1. Přehled
  2. Charakteristika
  3. 28 dní diety
  4. Zlaté pravidlo diety
  5. Podle krve
[st_icon_box background=’#ffffff‘ opacity=’0.1′ border_color=’#ddff00′ icon=’info‘ icon_color=’#11ff00′ icon_bg=’#deff05′ icon_position=’icon-top‘ icon_spin=’yes‘]

Stručný přehled

 • sestavila ji slovenská expertka na zdravou výživu Antónia Mačingová
 • prvních 28 dní konzumujete jídla z vypracovaného jídelníčku
 • princip spočívá v častém pojídání
 • střídání bílkovinných a sacharidových dnů
 • k dispozici je i knižní publikace o této dietě
[/st_icon_box]

 Najezte se do štíhlosti?

Jak to ta Mačingová vlastně zajistila, jíst a nepřibrat ? Vždyť přece víme, že když jíme hodně, někde se to odrazit musí.  Ve skutečnosti jde o 28 denní stravovací program , při kterém nejen zhubnete, ale budete se cítit i zdravější .  Protože jste tím, co jíte. Programem Mačingová dieta podpoříte aktivitu vašich vnitřních orgánů, zrychlíte metabolismus a aby toho nebylo málo, vylepšíte krevní obraz. Základním článkem celého procesu je výběr potravin s vysokou a správnou hodnotu živin. Mačingová vás naučí jak zdravě žít, pít, jíst, nevzdávat se a vše správně kombinovat.

 Mačingová dieta – Pouze 28 dní!

V první fázi stravování Mačingová diety vás čeká 28 dní, kdy se můžete doslova cpát. Jíte, dokud se necítíte sytí. Ale pozor, nepůjde o čokolády a podobné pamlsky, ale o doporučené jídla z vypracovaného jídelníčku , který neobsahuje svačinu. Mačingová však myslela i na to a doporučuje konzumovat směs, která sestává se sušených švestek a vlašskými ořechy.

Na svačinu si dopřejte bílý jogurt s medem a skořicí. Pokud jste ten typ člověka, který by večer snědl nejraději i ledničku, potěšíme vás. V tomto programu můžete jíst večer i dvakrát, ale nezapomínejte dvě hodiny před spaním, abyste na noc nezatížili váš trávicí trakt.

Během vstupních 28 dní nejen jíte do štíhlosti, ale během tohoto období Vás Mačingová dieta zbavuje toxinů a různých zplodin , za které si můžete sami, a to nesprávným stravováním.  Detox těla sestává z konzumace kvalitních potravin, nejlépe v BIO kvalitě .   Jsou podle vás drahé? Nemějte obavy, od všech sladkostí a uzenin, které jste si dosud koupili a ještě k tomu si nimi i pěkně ubližovali, si dáte sbohem a nesmyslně usmrcována peníze na pamlsky nahradíte kvalitním zdravým jídlem.

Voda, vodka, řidička

Úspěch celého programu spočívá i v množství čisté vody , kterou za den přijmete. Tak ruku na srdce, kolik litrů vody vypijete za den? Ne sirupové ani ochucené, ale čisté. Kniha Antónia Mačingová odůvodňuje pozitivní účinky pití čisté vody na vaše zdraví. Doporučuje se vypít 3-4 litry denně . Alkohol se zcela vylučuje a stejně je tomu i s kávou.

Alternativa

Účinný KetoMIX

KetoMIX je forma stravovacího programu, který zahrnuje předpřipravené jídla, které uvedou váš metabolismus do stavu ketózy. Tento stav způsobí agresivní spalování vašich tuků.

Při tomto typu stravování nehrozí jojo efekt, nakolik se stravujete prostřednictvím kompletní jídelní nabídky zahrnující koktejly, polévky, omelety apod. + Vám odpadá starost si takové jídla připravovat.

Program obsahuje:

 • Koktejly, polévky, omelety, kaše + příchutě
 • zdarma praktický shaker
 • kompletní manuál, recepty i jídelníček

Můžete si vybrat stravovací program na míru. Jedno jídlo vychází v přepočtu pouze 36 Kč. Střední program obsahuje jídla na 4 týdny, při kterém stabilně a postupně shodíte až 5kg.

Strava je připravena specialisty na nadváhu za účelem redukce váhy. Dlouhodobým užíváním (2 měsíce) víte spolehlivě zhubnout více než 15 kg. Kolik chcete shodit kg záleží pouze na vás.

Přečíst recenzi

Zlaté pravidlo Mačingové diety

S Mačingová dietou jezte často a nebudete hladoví. Pokud budete mezi jednotlivými chody pociťovat hlad, dejte si mandle nebo rozinky, ale ujišťujeme vás, že po nějakém čase dodržování tohoto plánu, nebudete hladoví.

A co po 28 dnech?

Po očistě nebo detoxikaci vašeho těla máte několik možností. Buď to vzdáte a budete tam, kde jste začali, nebo zvolíte jídelníček podle vaší krevní skupiny nebo budete dělit stravu na bílkovinné a sacharidové dny.

Důležitost silné vůle

Aby se nedostavil jo-jo efekt , neměli byste se vracet k předchozím nezdravým zvykem. Nepřejídejte se do prasknutí, nejezte před spaním, pijte hodně tekutin a nestresujte se. Pokud svůj sedavý způsob života zaměníte za aktivní, o to lépe. Ne však vždy se to dá, víme. Proto se snažte zařadit pohyb do každodenního života. Například chůze . Je jednoduchá, ovládá ji každý a jen velmi těžko se jí vyhnete.

Mačingová dieta – Krevní skupiny

Věděli jste, že to co sníte má vliv na vaši krevní skupinu ? Lidský organismus rozlišuje 4 základní krevní skupiny , z nichž každá reaguje jinak na přijaté živiny z potravy. Někdo přibere, jak se říká, dobře že ne iz vody, někomu vadí mléko, jinému maso či nějaké druhy ovoce a zeleniny. Knižní publikace Najezte se do štíhlosti vám přináší vše co potřebujete vědět ohledně výživy, vaší krevní skupiny a hlavně Vám bude jasná Mačingová dieta .

Dny s bílkovinami nebo sacharidy

Princip spočívá v tom, že střídáte bílkovinné dny s těmi se sacharidy. Dnes máte bílkovinný den, tím pádem zítra bude sacharidový. Nemusíte se obávat, protože i tyto recepty najdete už v zmíněné knize.

Různé diety přinášejí různé výsledky. Většinou ale škodí, proto byste si měli přečíst i o Ketomixe…

Výsledky

Nezávislé video

Po dodržování Mačingová diety se budete cítit zdravě, plný energie, vitality. Zhubnete nejen na váze, ale i v centimetrech. Jídla, které si budete připravovat jsou chutné, pestré a hlavně bohaté na živiny. Recenze lidí, kteří se dali na tuto cestu, zhubli několik kilogramů bez jojo efektu. Výhoda spočívá v tom, že publikace neobsahuje pouze rozpis toho co máte jíst, ale podrobné recepty na přípravu jídel. Jednoduše nalistujete a vaříte.

Pokud jste již podstoupili tento stravovací program Mačingová dieta, budeme velmi vděční, pokud se podělíte s námi o vaše zkušenosti.

3.7/5 - (6 votes)

2 komentáre

 1. dana 29. júla 2016
  • Libuše 1. septembra 2016

Leave a Reply