cambridge dieta

Cambridge dieta

Cambridge Diet

Co uděláte, když chcete zhubnout? Přestanete jíst, ale s Cambridge dieta je to jednodušší. Chcete-li vaše tělo přimět, aby hublo, jednoduše   omezte sacharidy , tuky začněte nahrazovat bílkovinami ,   a samozřejmě, že začněte být i fyzicky aktivní. A na tomto principu funguje i Cambridge dieta.

Měli byste VĚDĚT
Chcete reálné zhubnout 5 a více kilogramů? KetoMIX je aktuální novinka z České republiky, kde pomocí předpřipravených jídel navodíte stav ketózy a vaše váha půjde rapidně dolů! Chcem si prečítať o KetoMIX programe [wp-svg-icons icon=“arrow-right-3″ wrap=“i“]…

Obsah článku

 1. Přehled
 2. Charakteristika
 3. Složení
 4. Nabídka programu
 5. Hodnocení
 6. Rizika
[st_icon_box background=’#ffffff‘ opacity=’0.1′ border_color=’#ddff00′ icon=’info‘ icon_color=’#11ff00′ icon_bg=’#deff05′ icon_position=’icon-top‘ icon_spin=’yes‘]

Stručný přehled

 • máte na výběr z 6 programů
 • možnost konzultace s odborníky
 • rychlá příprava jídel z programů
 • jídla z programů obsahují nízké množství sacharidů a tuků
 • obdobný princip jako má dieta Ketofit
[/st_icon_box]

Cambridge dieta je kaloricky vyvážený a klinicky testovaný způsob stravování , zaměřený na redukci hmotnosti. Jde o program, cambridge plane, který se vypracuje každému člověku na míru a jehož cílem je změna stravovacích návyků, ztráta přebytečných kilogramů a tímto způsobem může zlepšit kvalitu života. Tento program je klinicky testován a jeho podstata spočívá v nízkokalorickém denním příjmu díky předem připravené stravě.

Dieta sestává z několika kroků . Prvním je telefonická konzultace s odborníkem, druhým je samotná dieta a tedy stravování se na základě doporučení odborníka během určitého časového úseku. Třetí krok sestává z postupného přechodu z této diety na běžnou stravu a posledním krokem je udržovat si dosaženou váhu.

Co Cambridge dieta nabízí?

 • zdravé hubnutí,
 • rychlou a snadnou přípravu jídel,
 • detoxikaci organismu,
 • podporuje rekonvalescenci,
 • na výběr až ze 6 programů,
 • neustále odborné konzultace,
 • hubnutí bez jojo efektu,
 • kompletní program náhrady stravy.

Složení

Jídla z Cambridge diety jsou navrhovány tak, aby obsahovaly co nejmenší množství tuků a sacharidů , které nahrazují vysoce hodnotné bílkoviny. Kromě toho jedna porce jídla obsahuje přibližně 33% doporučené denní dávky minerálů, vitamínů a stopových prvků.

Hlavním zdrojem energie jsou jídla s nízkým obsahem kalorií.   Každá porce jídla obsahuje průměrně 139 kalorií, tedy přibližně 582 kJ.  

Potraviny z Cambridge:

Nápoje různých chutí = vanilkový, banánový, jahodový, čokoládový, kapučínový, oříškový, máslový, mátový, mangový nápoj a lesní plody.

Polévky zeleninové chuti, kuřecímu chuti, houbové, rajčatové, bramborové a štiplavé chilli chuti.

Tyčinka s příchutí čokoláda, pomeranč, karamel, brusinky, ořechy, čokoláda s mátou

Celozrnné ovesné kaše bez příchutě (natural), jablko se skořicí, javor a pekanový ořech.

Každé jídlo obsahuje 1g kyseliny linolové, 0,4 g kyseliny linolenové a 33% vitamínů a minerálů.

Odborné konzultace

Nato, abyste pustili do Cambridge planet potřebujete odborné konzultace s lidmi, kteří to už vyzkoušeli, což jim umožňuje vcítit se do vašich pocitů a lépe vás pochopit. Odborník, se kterým konzultujete problém, vás informuje o způsobu diety. Společně odhalíte to, zda dietu musíte dodržovat pod lékařským dohledem nebo bez něj. Navrhne se vaše ideální váha, doba trvání diety a vhodný program. Konzultovat můžete během celého programu Cambridge dietovania.

Alternativa

Účinný KetoMIX

KetoMIX je forma stravovacího programu, který zahrnuje předpřipravené jídla, které uvedou váš metabolismus do stavu ketózy. Tento stav způsobí agresivní spalování vašich tuků.

Při tomto typu stravování nehrozí jojo efekt, nakolik se stravujete prostřednictvím kompletní jídelní nabídky zahrnující koktejly, polévky, omelety apod. + Vám odpadá starost si takové jídla připravovat.

Program obsahuje:

 • Koktejly, polévky, omelety, kaše + příchutě
 • zdarma praktický shaker
 • kompletní manuál, recepty i jídelníček

Můžete si vybrat stravovací program na míru. Jedno jídlo vychází v přepočtu pouze 36 Kč. Střední program obsahuje jídla na 4 týdny, při kterém stabilně a postupně shodíte až 5kg.

Strava je připravena specialisty na nadváhu za účelem redukce váhy. Dlouhodobým užíváním (2 měsíce) víte spolehlivě zhubnout více než 15 kg. Kolik chcete shodit kg záleží pouze na vás.

Přečíst recenzi

 Kompletní program náhrady stravy

Délka kompletního programu závisí na tom, kolik kilogramů byste měli shodit a od vašeho odhodlání, trpělivosti a motivace. Většinou jde o 3-4 týdny , kde po ukončení programu následuje fáze přechodu na pevnou stravu. Pokud však chcete zhubnout více, s dietou se pokračuje a to s extra týdnem (3 porce diety + 1 jídlo s obsahem 400 kcal / denně). Následně pokračujete v dietě.

6 programů

Po konzultaci máte možnost výběru ze 6 programů , které se navzájem odlišují od množství přijatých kalorií. Jde o tyto programy: Program 810 kcal, program 1000 kcal, program 1200 kcal, program 1500 kcal, program hubnutí a program detoxikace.

Dávkování

V každém programu přijímáte během dne 3 jídla = snídaně, oběd, večeře. S každým jídlem je důležité dodržovat pitný režim. Doporučuje se vypít za den 2,5 až 3 l čisté vody.

Cambridge dieta – cena a balení

cambridge dieta

Cena základního balíčku programu Cambridge dieta se pohybuje od 21 euro až 63 euro za týden.

Konzultace jsou během jednoho roku zdarma, ale za první zaplatíte 15 euro.

Kaše = 80 kč

Polévka = 80 kč

Koktejl = 80 kč

Tyčinka = 80 kč

Kniha receptů = 600 kč

První konzultace = 400 kč

 Hodnocení

Výhodou diety z Cambridge je rychlá připravenost jídel, konzultace s odborníky. Nevýhodou je, že při první koupi balíku se nevyhnete první konzultaci, za kterou zaplatíte 400 kč. Totiž balík diety nekoupíte v lékárně ani přes internet , pouze telefonicky nebo v centru Cambridge Weight Plan na Klinice HealthandBeauty v Bratislavě. Cena balíčku, kterou uvádí oficiální prodejce je pouze orientační, ve finále možná zaplatíte více, vždyť přece hovor něco stojí a ne každý pochází z Prahy a 63 euro za týden není zase malá částka, za dva týdny je to už přes 3000 kč za měsíc již přes 6400 kč.

Málo muziky za málo peněz

Ne každý je ochoten zaplatit 400 kč jen za jeden telefonát. Dále je třeba platit i jídlo, které také není levné a rozhodně se nedá říct, že instantní pokrmy jsou tak chutné, jako tuhá strava. Pokud nemáte chuť dávat peníze cizím lidem za něco, o čem si nebude jisti, že bude fungovat, existuje alternativa.

Na podobném principu funguje i Ketomix dieta, která není tak náročná na dodržování jako Cambridge dieta a navíc produkty ketonové diety si můžete zakoupit přímo v pohodlí vašeho domova. Nemusíte řešit konzultace, případně cestovat přes půl republiky.

Různé diety přinášejí různé výsledky. Většinou ale škodí, proto byste si měli přečíst i o Ketomixe…

Upozornění

nedodržujte dietu pokud:

 • jste těhotná nebo kojící žena,
 • máte BMI pod 20,
 • máte méně než 18 let,
 • užíváte léky na obezitu,
 • máte psychické problémy,
 • jste závislí na omamných či na alkoholu,
 • pokud jste utrpěli za poslední 3 měsíce infarkt nebo vážný úraz.

Nežádoucí účinky Cambridge diety

Na začátku stravování se vyskytly v některých případech nežádoucí účinky, které časem pominuly, jde o tyto příznaky: bolesti hlavy, nutkavý pocit na toaletu, nespavost, pocity neustálého žízně, zácpa, pocity nevolnosti. V případě rapidního zhubnutí může ovlivnit menstruační cyklus ženy.

3.6/5 - (44 votes)

Leave a Reply