jillian michaels

Jillian Michaels

Víte kdo je Jillian Michaels?

jillian

Jillian Michaels, vlastním jménem Jillian Leigh McKarus se narodila 12. února 1974. Je to Američanka žijící v Los Angeles, která má jediný cíl, chce aby se spolu s ní hýbal celý svět. Tato půvabná, sexy žena se proslavila tím, že natočila několik programů na cvičení, vydala několik knih o tom jak zhubnout a být fit a pomohla zhubnout milionům žen.

Pokud si myslíte, že byla vždy taková úspěšná a její tělo bylo odjakživa takové krásné, mýlíte se. Dokud přišla tam kde je teď, musela hodně bojovat a dost si toho přetrpět.

Co ji motivovalo?

Jillian jako 12 dívenka zažilo rozvod svých rodičů. Po rozvodu přibrala na 80 kg a při své výšce 150 cm nevypadala nejlépe. Kromě špatně kterou hradí rozvodu svých rodičů, prožívala i posměšky a nemístné narážky spolužáků na její postavu. Byla frustrovaná, znechucená, drzá a věčně naštvaná. Už když toho bylo na ni příliš mnoho a nepomáhaly ani sezení u psychologa, přihlásila se na bojové umění, kde jako 14 letá prorazila jediným kopem dvě desky a dokonce, získala černý pás. Jak 17 letou ji matka, u níž po rozvodu zůstala, vyhodila z domu. Důvodem této hrůzné události byly neustále hádky mezi ní a matkou, ale tento nepříjemný okamžik její změnil život. Sport milovala a sport miloval ji. Dokazovalo to i to, že už jako 17 letá získala certifikát osobní trenérky ve fitness a v roce 2002 otevírá své vlastní fitness centrum, vydává několik knih a videoher, má svou vlastní show a celý svět miluje její videa s cvičeními.

jillian michaels

Jillian Michaels dnes měří 159 cm a váží 53 kg. Se svou lesbičky přítelkyní má 2 děti, miluje motorky a cvičení se věnuje 4 krát týdně. Cvičení kombinuje, cvičí jógu, spinning, kardio cvičení, posiluje a z celé duše nenávidí sporty, které sestávají z nekonečného provádění stejného pohybového úkonu (např. Běh). Pro značku K-Swiss navrhla řadu sportovního oblečení. To, že je navrhla právě ona zjistíte podle loga orla a nápisu FLY, což značí svobodu. Miluje, když jí při cvičení hraje hudba. Nejčastěji poslouchá nějaké rockové věci, které ji nutí hýbat se. Na uklidnění používá písně od kapely Coldplay.

Proč chtějí všichni Jillian Michaels?

Jillian je dnes nejžádanější fitness trenérkou, která se sportu věnuje již 20 let a která pomohla zhubnout již milionům lidí. Kromě toho kdysi pracovala jako fyzioterapeutka, tedy ví jak tělo člověka funguje a konec konců je držitelkou nejprestižnějších tréninkových certifikátů.

jillian-michaels-

Michaels je tvrdá, ale s velkým srdcem

Jillian je nemilosrdná trenérka, která vám nedovolí v tréninku odpočívat, která vám nedovolí přestat a která vám nedovolí vzdát se. Přesto, je to člověk s velkým srdcem. Vedle své rodině a cvičení se věnuje i několika charitativním projektem. Tím prvním je organizace na výzkum rakoviny prsu, kterou Jill zastupuje a druhým je projekt s názvem Boj s dětskou obezitou v USA. Jillian si velmi váží i své fanoušky, kterým dennodenně odepisuje na maily, dokonce kromě vlastní show s názvem Maximize Your life má i vlastní mobilní aplikaci, jejímž prostřednictvím se věnuje svým fanouškům.

Populární cvičení od Jillian

Proč jsou cvičení od Jillian takové populární? Možná právě proto, že množství žen, které se do boje s nadváhou pustili právě s Jillian, už po týdnu uviděli první výsledky. Nejde však o žádný aerobik, ale o vysoce intenzivní tréninky, se kterými mají mnohdy problém i sportovci. Nejpopulárnější cvičení je 30 Day Shred, které je také startovacím cvičením pro další cvičení. Jillian v každém ze svých cvičení střídá tři okruhy cvičení a to kardio cvičení, silový trénink a posilování břišních svalů. Tato vysoce intenzivní kombinace vám zaručí spalování tuku ještě i 20 minut po tréninku.

Slavné výroky Jillian Michaels

„Proč si vybíráš selhání, kdy úspěch je volbou?“

„Špatný den pro tvé ego je skvělý den pro tvou duši“

„Mít právo na štěstí znamená mít právo si na to vydělat, ne mít to, dostat to bez jakékoliv námahy z vaší strany.“

5/5 - (1 vote)

Leave a Reply