jak-zhubnout-za-mesic

Jak zhubnout za měsíc – základní principy

Jak zhubnout za měsíc

jak-zhubnout-za-mesic

Odborníci nedoporučují hubnout příliš rychle. Může se stát, že se Vám sice podaří zhubnout 5 kg za měsíc a možná i víc, ale je to velmi nebezpečné. Musíte totiž počítat s jojo efektem. Po najetí na normální režim, se shozená kila budou vracet zpět, dokonce je pravděpodobné, že jich bude víc než před tím. Tak totiž funguje jojo efekt. Abyste výrazně zhubli za jeden měsíc, musíte radikálně upravit jídelníček a začít opravdu tvrdě makat. Bez pohybu to půjde těžko. Proto se doporučuje zhubnout 1-2 kg za jeden měsíc. Někdy však chceme zhubnout na speciální příležitost, například na svatbu. Vzpamatujeme se příliš pozdě a do dané události nám zbývá jen jeden měsíc. V následujících řádků si řekneme jak zhubnout za měsíc. Nezapomínejte však, že není dobré tlačit na pilu a uvědomte si, že jeden měsíc je opravdu krátká doba na to, abyste zhubli desítky kilogramů.

Zdravá strava

Zdravá strava tvoří základ hubnutí. Pokud se chcete, co nejdříve dostat do formy zapomeňte na smažené a těžká jídla, sladkosti, chipsy, slazené limonády. Tyto potraviny musíte z Vašeho jídelníčku vyškrtnout. Nahraďte je potravinami bohatými na bílkoviny, vlákninu a vitamíny. Váš organismus lépe zasytí, trávení bude pravidelnější a můžete očekávat úbytek kil. Jezte hodně zeleniny a ovoce. Ovoce obsahuje fruktózu, proto si ho dopřejte dopoledne a v pozdějších hodinách ho nahraďte zeleninou. Vaše strava ať je pestrá. Můžete si dopřát hodně ryb, kuřecího masa a zeleninových salátů. Vyhýbejte se moučným a kvašeným jídlům.

Pohyb

Po stravě je nejdůležitějším faktorem při hubnutí pohyb. Musíte se hýbat, abyste přebytečná kila vypotili. Zvolte si takovou aktivitu, při které se pěkně zapotíte a zároveň Vás bude i bavit takže budete mít motivaci v ní pokračovat. Pro shazování kil je velmi vhodným prostředkem běh. Běhejte 3-5 krát týdně a těšte se na změny. Pokud jste fanouškem tanců, zatančete si. Pokud máte rádi brusle, jděte se bruslit. Udržujte tělo v pohybu a uvidíte jak zhubnout za měsíc několik kilogramů a to celkem jednoduše.

5/5 - (1 vote)

Leave a Reply