jak zhubnout 5 kil

Jak zhubnout 5 kilo?

Jak zhubnout 5 kilo? Je to více než jednoduché

jak zhubnout 5 kil

Ptáte se i Vy před blížícím se létem jak zhubnout 5 kilo? Pro někoho to může být naprostou hračkou, pro někoho noční můrou, se kterou zápasí už dlouhá léta. Říká se, že posledních pět kilogramů jde nejtěžší. Je to skutečně pravda. Kila se nám těsně před cílem naší váhy zastaví a nejde s nimi pohnout. Pokud máte potřebu zhubnout 5 kilo, protože chcete vypadat v létě v plavkách neodolatelně nebo jen prostě chcete shodit kila, které jste nabrali během zimy, poskytneme Vám pár rad jak na to.

Čistá voda

Vypijete denně 3 litry vody denně? Odpověď je ano? Ale jakou vodu pijete? Milujete slazené nápoje a minerálky? Pokud je odpověď kladná, asi Vás nepotěším. Musíme Vám říci, že pokud chcete zhubnout, slazené nápoje byste měli vynechat. Odvyknout si od slazených vod může být pro Vás zpočátku náročné. Zejména pokud jste zvyklí konzumovat jen sladké nápoje. Pokud však vydržíte, uvidíte výsledky a čistou vodu už nikdy nebudete chtít nahradit jiným nápojem. Voda nastartuje Váš metabolismus a snižuje chuť k jídlu. Často si mýlíme hlad se žízní. Před tím než vezmete nějakou pamlsek do úst, nejprve se napijte. Je možné, že jste nebyli hladoví, ale žízniví.

Bez pohybu to nepůjde

Zdravá strava s cvičením jde ruku v ruce při redukci váhy. Chcete-li shodit nějaké to přebytečné kilo, soustřeďte se na kardio. Dejte si pořádně do těla, nešetřete se a Spotti se. Můžete jít do posilovny a kila vypotit na běžícím pásu nebo na jiném přístroji. Pokud se v posilovně necítíte dobře, vyberte si jiný druh cvičení. Mnoho cvičení můžete dělat v pohodlí svého domova. Vystačíte si jen s podložkou a dobrým videem, podle kterého budete cvičit. Chcete-li se při cvičení i zabavit, zkuste si skákat přes švihadlo. Je to zábavná a účinná forma zbavování se tuků. Jděte venku a zaběhejte si. Běh krásné vyformuje postavu, získáte kondičku a pobyt na čerstvém vzduchu Vám jistě také neuškodí. Pokud trpíte migrénami a bolestmi hlavy, je možné, že právě běh Vás od této bolesti osvobodí.

Zdravá strava

Bez ní to asi nepůjde. Bohužel. Racionální stravování může být chutné. Na internetu najdete množství zdravých a chutných receptů. Nejdůležitější je, abyste jedli pravidelně a v malých množstvích. Zejména se nepřejídejte. Každý má jiný metabolismus a někdo i přes vyšší konzumaci kalorických jídel zůstane štíhlý. Jiný zase sní jednu čokoládovou tyčinku a hned to je na něm vidět. Poslouchejte své tělo. Sledujte, po kterém jídle se cítíte dobře, jaké množství můžete sníst, abyste neměli pocit nafouknutého břicha nebo kamenů v žaludku. Nikdy nejezte do prasknutí. Před tím než jdete jíst, vypijte 2 dl čisté vody.

Faktická poznámka

Ve skutečnosti otázku jak zhubnout 5 kilo opravdu není těžké odpovídat. Je však ale důležité upozornit na to, jak resp. co zhubnete. Stačí nasadit ovocnou dietu a nemáte s hubnutím žádný problém, 5 kilo sundáte za týden a to bez nejmenších problémů. Často je to ale pouze voda a poté svalstvo!

5/5 - (1 vote)

Leave a Reply