forskolin-logo

Forskolin

Forskolin – doplnok na hubnutí?

Přírodní doplněk diety nebo jen další mýtus jak vás obrat o peníze? Forskolin je přípravek složený z aktivních látek, kterými vás naplno zbavuje tuků. Jde o přípravek ve formě tabletek, které jsou vyrobeny na rostlinné bázi.  Efekt hubnutí je způsoben tím, že užívání tabletek zajišťuje pocit sytosti, ale na druhé straně dodávají tělu potřebnou energii.  Jelikož nepociťujete hlad, nekonzumujete nadměrné množství potravy, což zabraňuje ukládání tuků v buňkách a při dodávání energii dokážete provádět všechny činnosti, které jste prováděli i dosud, ale z podstatně menším množstvím přísunu jídla.

Obsah článku

 1. Složení
 2. Cena a balení
 3. Hodnocení
 4. Upozornění

Výborné na tom je to, že i když sníte málo, cítíte se neustále nasycený, alespoň tak by to s Forskolin mělo být. Kromě toho, obsah složení tvoří kopřiva indická, která reguluje metabolismus, podporuje činnost trávení, snižuje krevní tlak, posiluje srdečně-cévní systém a je výbornou prevencí cukrovky a samozřejmě napomáhá ke ztrátě hmotnosti. I díky kopřivě indické a dalším přírodním složkám možná ztratíte pár centimetrů i v rizikových partiích jako je zadek, břicho, pás, pánev.

Charakteristika

 • doplněk obsahující přírodní látky,
 • navozuje pocit sytosti,
 • urychluje metabolismus,
 • zabraňuje organismu ukládání si tukových zásob,
 • je redukcí tělesné hmotnosti,
 • zbavuje vás přebytečných centimetrů,
 • zabezpečuje správnou činnost trávicího systému,
 • snižuje krevní tlak,
 • posiluje kardiovaskulární systém,
 • je prevencí proti cukrovce,
 • tělu dodává energii.

Forskolin složení

Kopřiva indická je výjimečná rostlina pocházející z Indie, ale vyskytuje se i na Srí Lance a v Nepálu. Kopřiva indická se již od nepaměti používá při léčení chorob srdce, astmatu, nespavosti, křečí v žaludku atd. Je známá i svým pozitivním vlivem na hubnutí. Obsahuje totiž látku Forskolin, která podporuje proces lipolýzy, tedy proces rozpadu tuků.

Garcinia cambogia je teplomilný strom s kulatými plody, které se využívají v sušené formě. Kromě plodů se využívá i kůra stromu, z níž se připravuje čaj a používá se při léčbě revmatismu. Z dalších pozitivních účinků garcinie na organismus je stimulace trávení, snižuje cholesterol, normalizuje hladinu cukru v krvi, podporuje pravidelné vylučování, odvodňuje nadbytečnou vodu z těla a je silným antiseptikum.

Zelená káva obsahuje kyseliny chlorogenové, které prokazují silné antioxidační účinky, ale dokážou také velmi silně ovlivnit metabolismus glukózy. Dodává tělu energii čímž zabraňuje pocitu ospalosti.

Malinové ketony zajišťují lipolýzu a tedy štěpení tuků čímž zajišťují rychlé hubnutí. Působí také jako antioxidant.

Yacon je rostlina, která pochází z východních svahů And. Obsahuje látku inulin, která snižuje játrový cholesterol, zvyšuje hustotu kostí, snižuje hladinu cukru v krvi a má prebiotické účinky, které zajišťují produkci prospěšných bakterií ve střevech. Nejčastěji se používá při léčbě cukrovky a obezity.

Moruše bílá má mnohé léčivé účinky. Původně se plody sbíraly, sušily a mlely na prášek, který sloužil jako sladidlo. Obsahuje vitamíny C, B1, B5, B6, E a beta karoten. Má protizánětlivé a dezinfekční účinky. Často se využívá v tradiční Čínské medicíně na snížení krevního tlaku a dosažení tělesné a duševní rovnováhy.

Šafrán patří k nejstarším lékům. Uvolňuje napětí, zklidňuje, má relaxační, ale i povzbuzující účinky. Osvědčuje se také při depresích, při menstruačních potížích, při potížích z trávením, ale i při problémech se srdcem.

Magnolia pozitivně působí na centrální nervovou soustavu, působí protizánětlivě, uvolňuje organismus, navádí pocit pohody, používá se i při léčbě nespavosti.

Rubia cordifolia nazývaná i Manjishtha se už velmi dlouho používá v ajurvédské medicíně na různá kožní onemocnění. Kromě toho však optimalizuje i krevní tlak, zajišťuje pravidelnou menstruaci, udržuje zdravé dásně, nehty a vlasy.

Viola philippica nebo fialka reguluje hladinu cholesterolu, podporuje trávení a obsahuje antioxidační účinky.

Balení a cena Forskolinu

Při porovnávání cen jsme na různých internetových stránkách a prodejnách objevily různé ceny produktu, přičemž cenový rozdíl byl poměrně vysoký.

Forskolin 30 tablet za 800 kč

Forskolin 100 tablet za 400 kč

Dávkování

Užívejte 2 krát denně jednu tabletku půl hodiny před jídlem. Tabletku zapijte potřebným množstvím vody.

>Hodnocení

Oficiální prodejce produktu Forskolin při nespokojenosti garantuje vrácení peněz, ale buďte opatrní. Je to jen v případě zakoupení si jednoho balení produktu. [Su_highlight]Znamená to, že pokud si koupíte několik balení, částka se vám možná vrátí jen za jedno.[/ Su_highlight] Před tím, než se tak rozhodnete na základě této skutečnosti, si podrobně prostudujte obchodní podmínky prodejce.

Při cenových rozdílech buďte také obezřetní. Oficiální stránka nabízí výrobek za podstatně vyšší cenu než jiné stránky, které daný produkt nabízejí. Ať však už však jde o totožný výrobek nebo ten dražší je účinnější, posoudit nevíme. Zvláštností je i to, že pokud se rozhodnete Forskolin koupit přes oficiální stránku, první cenová nabídka je 1000 kč, avšak pokud na stránce pobudete déle, najednou si výrobek můžete koupit speciální „jen dnes“ za 800 kč. Každopádně se domníváme, že zhubnout 10 kg za měsíc není ani zdravé a předpokládáme, že ani velmi reálné, natož zhubnout 20 kg za 5 týdnů bez drastické diety jen tím, že konzumujete tabletky.

Další slibotechny

Forskolin je pravděpodobně jen další podvodný produkt, který zredukuje akorát tak vaši peněženku. Kromě neúčinných tablet významně porušuje i vaše spotřebitelská práva. V případě, že byste se obrátili na soud, vyhráli byste s vysokou pravděpodobností. Dotahovat se o desítky eur je však na dlouhé lokty, navíc se společnostmi, které je těžké vypátrat. Proto, pokud se dostanete na stránku, kde je nejasné, kolik produkt stojí, jaké má účinky a kdo je výrobcem, ruce pryč! Ani nemyslete na to, že byste podobnému produktu dali šanci a dali tak vydělat podvodníkům.

Forskolin – upozornění

Forskolin je doplněk stravy, nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Užívání je nutné kombinovat s pestrou stravou a zdravým životním stylem.

3.3/5 - (51 votes)

Leave a Reply