EcoSlim

EcoSlim alá čarovný nápoj?

Možná jste se s produktem EcoSlim už někdy setkali, a možná ne. Čím je ale takový zajímavý? Že nejde o tablety, nejde o prášky. Jde o kapky, které vypijete. A potom? Zhubnete . EcoSlim je produkt, který na trhu nabízí efektivní hubnutí a zlepšení trávení, aniž byste se museli trápit v posilovnách.

Zní to jako utopie? Detaily se dočtete v naší recenzí …

Obsah článku

 1. Účinky
 2. Složení
 3. Cena a balení
 4. Hodnocení
 5. Upozornění

 Složení

Co obsahuje produkt EcoSlim? Jde o kombinaci více složek vitamínů. Jedná se například o vitamín B2, B5, B6, B12, dále jsou to látky jako chitosan, kofein, kyselina jantarovou, L-karnitin, no a kromě toho se v Eco Slim nacházejí i výtažky z mořské řasy, chilli, guarany, a indickj kopřivy.

 • Chilli se nachází v drtivé většině produktů, které jsou určeny k hubnutí. Pomáhá totiž zvýšit tělesnou teplotu. Tento proces vyvolá další, a to takový, že se začnou spalovat tuky a kalorie . Kromě toho má chilli pozitivní účinek i na to, že zlepšuje trávicí systém. Samozřejmě, v přiměřeném množství.
 • Zázvor , další složka, která je součástí EcoSlim produktu, uklidňuje žaludek a zlepšuje trávení.
 • Mořská řasa je zas výborná v tom, že obsahuje mnohé minerální látky, které jsou potřebné pro správné fungování těla a trávicího systému. Jde o látky jako jsou hořčík, vápník, či železo.
 • Guarana slouží jako stimulant. Tím pádem zlepšuje náladu, dodává energii a podporuje trávení. Je proto vhodná i při hubnutí.
 • Chitosan – je polysacharid, který se získává ze schránek různých korýšů. Je to nestravitelná látka, která svým působením dokáže v tlustém střevě blokovat vstřebávání tuků . Jeho účinek se projevuje snižováním vysoké krevního tlaku a má preventivní účinky před srdečně-cévními onemocněními. Tím že je to zároveň přírodní vláknina, působí i proti vzniku rakoviny tlustého střeva.
 • Kofein – látka, kterou zná téměř každý a je hlavní resp. typickou složkou pro kávu a černé čaje. Působí na centrální nervovou soustavu takovým způsobem, že zvyšuje bystrost a pozornost. Obsahuje množství antioxidantů a flavonidy. Průměrný Evropan spotřebuje denně od 100 do 400mg kofeinu převážně ve formě černého čaje nebo kávy. Paradoxně v nadměrném množství může negativně působit na nervovou soustavu.
 • Kyselina jantarová – poměrně vzácná látka, která pomáhá výměně energie na buněčné úrovni a zároveň stimuluje výrobu energie. Má silné antioxidační vlastnosti a lze ji v malém množství nalézt iv ovoci či zelenině. V současnosti se využívá v potravinářství jako konzervant.
 • Vitaminy skupiny B </ strong> – ve zkratce mají hlavně uklidňující účinky na nervovou soustavu a podporují trávení.

 Účinky

EcoSlim slibuje ztrátu váhy až 10 – 12 kilo již za jeden měsíc. Tím, že má 100% přírodní složení, a zejména složky obsahující vitaminy skupiny B, pomáhá štěpit tuky a cíleně odbourávat tyto tukové usazeniny . No a kromě toho výrobci uvádějí, že EcoSlim nezasahuje a neovlivňuje nervový ani srdeční systém. Samozřejmě, je to v tom případě, že dodržujete doporučenou denní dávku. Tu byste neměli přesáhnout!

Ve zkratce podle výrobce

 • minimalizuje chuť na jídlo
 • zlepšuje trávicí trakt, hlavně žaludek a střeva
 • blokuje vstřebávání tuků
 • zlepšuje metabolismus a výměnu energie
 • má antioxidační účinky

Jaké jiné účinky EcoSlim nabízí?

Snižuje chuť k jídlu, proto se už nebudete přecpávat stravou, když to nebude nutné. Jelikož se nebudete přejídat, zlepší se vám i trávicí ústrojí, zlepší se funkce žaludku, stejně jako i střev. Kromě toho se z těla začnou vyplavovat toxiny a budete pociťovat více energie a chuti do života . Působí i mírně diureticky, to znamená, že z těla odvádí nadbytečné tekutiny . No a v neposlední řadě chrání tělo před tím, aby se tukové zásoby opět usadili.

Zdravé hubnutí?

Nędza se vám, že 12 kilo měsíčně je trochu hodně? V praxi to znamená, že denně byste měli shodit přibližně půl kila. V každém případě, takové enromné ubírání na váze je pravděpodobně nezdravé. Je tedy vysoce nepravděpodobné, že zhubnete slibované množství. Možná i zhubnete, ale ne 12 kilo. Nejen díky kapkám.

REALITA je tvrdá

Nebo zkušenosti jsou nejlepší odpověď

Dosud se vám zdálo, že kapky EcoSlim jsou docela zajímavým produktem? Bohužel musíme Vás zklamat. Je to další v již poměrně dlouhé řadě nespolehlivým produktů. Paradoxně, možná kdyby je vyráběn např. u nás, výsledky by byly lepší. Jde o to, že složení je poměrně zajímavé a látky, které produkt obsahuje jsou v širším spektru opravdu nápomocné. Bohužel neexistuje žádná garance jejich konkrétního obsahu.

Také se výrobce prezentuje absolutně katastrofální. Vymýšlí si zkušeností lidí, používá různé fotografie lidí, při kterých uvádí zázračné zhubnutí a přitom jejich různé portály tvrdě vyvracejí. I samotný hoax.sk se velmi kriticky vyjadřuje k těmto kapkám.

V rychlosti:

 • Helena Malá je fiktivní osoba (aktuální už ji stáhli a používají jiné obrázky a zlepšily design)
 • tvrdili že je dietoložka
 • ve skutečnosti je to moderátorka v rusku, která o hubnutí neví nic

 Cena EcoSlim

Momentální cena EcoSlim je 1300 kč za jedno balení.

Zkušenosti lidí

Jsou samozřejmě negativní. Většina si stěžuje že přišli o peníze. Sem tam se někdo najde co by si rád Ecoslim koupil ale hned ho uvážlivý diskutéři od toho rozmlouvají.

Smyšlené zkušenosti na oficiální stránce

Použití

Na to, abyste se dočkali výsledků, musíte EcoSlim rozpustit ve sklenici vody a vypít jednou denně buď spolu s jídlem nebo po jídle. Již po týdnu byste měli cítit rozdíly v trávení a ve váze. Samozřejmě, nedá se spoléhat jen a jen na tento přípravek. Je nutné pozměnit i jídelníček, zařadit do něj více zdravých potravin a méně mastných a tučných jídel. No a samozřejmě je potřebný pohyb. Nemusíte se potit a namáhat v posilovně, ale procházka či půlhodinové cvičení určitě nebude na škodu.

 Hodnotíme EcoSlim

Takže jak jsme zmínili, EcoSlim by mohl být opravdu zajímavý produkt. Má výborné složení, pěkně se to čte že zhubnete 12kg za měsíc.   Pravda je ale že je to doslova vymyšlený produkt s hroznou reputací, nulovým účinkem   a v tom lepším případě pokud ho budete užívat vám neuškodí.

Pokud byste si ho chtěli i navzdory všem negativům zakoupit, google vás navede velmi rychle … My vám doporučujeme raději nějaký se slovenskou podporou a ověřený …

 Upozornění

Pokud jste alergičtí na některou ze složek produktu EcoSlim, raději ho nepoužívejte a vyberte si jiný. V případě jakýchkoliv dotazů se obraťte na svého lékaře nebo lékárníka, případně na výživového poradce, kteří vám budou umět poradit.

Rate this post

Leave a Reply