KetoFit

Ketofit dieta

Jedinečná dieta pro jedinečné ženy

Ketofit dieta nebo proteinová dieta je jedinečná dieta stvořená výlučně jen pro ženy. Je určena pro dámy v širokém věkovém rozmezí, od 18-66 let, ale i pro ženy, které přibraly po porodu, pro ženy, které milují sport, ale nemají ho kvůli nedostatku času ani kdy provádět a vůbec pro všechny ženy, které chtějí zhubnout nebo si udržovat svou sexy postavičku.
Ketofit dieta je založena na nízkém příjmu sacharidů. V těle klesá cukr a spouští se proces, který nazýváme ketóza. Ketóza, od čehož je i odvozen název Ketofit, má několik výhod. Tou první je, že nikdy nepociťujete hlad. Druhá výhoda spočívá v tom, že tělo si energii bere z tuků a třetí výhodou je, že ten nejdelší program trvá jen 3 týdny a vy za tak krátkou dobu podstatně zhubnete. Zrekapitulujme si to. 3 týdny přijímáte velmi nízké množství sacharidů, ale nepociťujete hlad a dokonce hubnete nejen proto, že přijímáte málo sacharidů, ale i proto, že energii tělo čerpá z naskládaných tuků, které takto spaluje.

Tip pro Vás
Chcete zhubnout a nemáte čas si připravovat neustále nové druhy jídla? Máte pocit že jste vyzkoušeli už opravdu všechno? KetoFit dieta je revoluční stravování prostřednictvím předpřipravených jídel, se kterými je hubnutí více než jednoduché… Chci si prohlédnout KetoFit nabídku…

Proč je hubnutí s ketofitom jiné?

 • při ketofite jíte 6-7 krát denně,
 • spalujete tuk,
 • nemáte hlad,
 • nemáte chuť na sladké,
 • nemusíte sportovat,
 • hubnete hned od prvního dne,
 • hubnete tak rychle, že budete překvapen,
 • přijímáte velké množství vitamínů, živin,
 • podporuje zdraví a celkový imunitní systém,
 • ketodiéta za bezkonkurenční cenu,
 • pokud nebudete spokojeni, vrátí vám peníze.

Složení

Dodržováním ketodiéty se stáváte zdravějším od prvního dne. Všechny potřebné živiny, které se nacházejí v ovoci, zelenině, vláknině, ořechů atd. , Které jíst nemůžeme, protože by v těle nenastala ketóza, se nacházejí v ketofite. Jeho složení je přírodní, neobsahuje žádné chemikálie, ale díky němu přijímáte všechny živiny a vitamíny v takovém velkém množství, které naše tělo potřebuje. Ketofit obsahuje až 31 živin, které bychom neodmyslitelně měli denně přijmout. Tak například obsah jednoho balení (42 porcí) obsahuje tolik bílkovin, které bychom běžným způsobem získali z 12,5 litru mléka, tolik vlákniny, které bychom získali pojídáním 2kg brambor a 3 kg jablek atd. Celé složení ketofitu najdete zde
Vyberte si jeden ze tří programů

Pokud jste se rozhodli pro ketofit, máte možnost vybrat si mezi třemi programy:

 • 3 týdenní dieta, pokud chcete hodně zhubnout,
 • 2 týdenní dieta, pokud chcete zhubnout pár kilo.
 • lehká dieta v případě, pokud si chcete váhu udržuje,
 • nebo si dejte, co vám hrdlo ráčí z nabídky.

Obsah, balení a cena

ketofit

Pouze při koupi jednoho ze tří balíčok máte možnost výběru dárku, shaker na koktejlu nebo 80% čokoládu.

 • 3 týdenní program obsahuje 2x 1260 gramový koktejl + 7 druhů příchutí na ochucení koktejlu, 10 sáčků kaši, 10 česnekových polévek, 10 rajčatových polévek, 10 žampionový polévek, 10
 • pórů-sýrových polévek + jedinečná akce = jídlo na 3 dny zdarma plus dárek. Jídlo je rozděleno na 144 porcí pouze za 195,93 eur.
 • 2. týdenní program obsahuje 2x 1260 gramový koktejl + 7 příchutí do koktejlu, 3 sáčky svíčkové, 4 sáčky omelety a 4 sáčky polévek. Jídlo máte rozdělené na 96 porcí, nyní ve slevě jen za 136,66 eur + možnost volby dárku.
 • Lehká dieta na udržení hmotnosti sestává už jen z jedení 2-3 jídel z Ketofitu. Jídla si můžete vybrat podle vlastní chuti ze široké nabídky Ketodiéty a zbývající jídla sníte co vám hrdlo ráčí, ale už podle zásad, které vás naučil Ketofit. Nebo si zakupte rovnou balíček jídla na týdenní program za 62,96 eur + shaker nebo ketofit čokoláda jako dárek.

Pokud jste se ještě nerozhodli a nevíte jestli vám jídla budou chutnat, nemusíte se obávat. Všechny příchutě jídel si vybíráte při koupi vy a dokonce si můžete objednat i zkušební balíček na jeden den za 16,60 euro nebo si namixujte vlastní jídla a zaplaťte ještě méně zde.

Týdenní proteínová dieta

1700 Kč

KetoFit je speciální proteinová dieta, která prostřednictvím předpřipravených proteinových jídel zajišťuje pohodlné a hlavně efektní hubnutí.

Obsahuje: 1x KetoFit kokteil 42 porcí,

4 druhy příchutí k ochucení až 60 porcí kokteilu nebo kaše,

1x 10 porcií KetoFit kaše s výběrem až 24 příchutí,

+ dárek dle vlastního výběru

Nejprodávanější

Dvoutýdenní proteínová dieta

2990 Kč

KetoFit je speciální proteinová dieta, která prostřednictvím předpřipravených proteinových jídel zajišťuje pohodlné a hlavně efektní hubnutí.

Obsahuje: 2x KetoFit kokteil 42 porcí,

7 druhu příchutí k ochucení až 105 porcí kokteilu nebo kaše,

1x 10 porcií KetoFit kaše s výběrem až 24 příchutí,

1x 10 porcí KetoFit proteínového pečiva

dárek dle vlastního výběru

 

Bežné balení

Třítýdenní proteínová dieta

4599 Kč

KetoFit je speciální proteinová dieta, která prostřednictvím předpřipravených proteinových jídel zajišťuje pohodlné a hlavně efektní hubnutí.

Obsahuje: 1x KetoFit kokteil 42 porcí, 1x Proteínová dieta 10 porcí pórkové omelete se sýrem 320g, 

1x Proteínová dieta 10 porcí žampiónové polévky 290 g, 

1x Proteínová dieta 10 porcí pórkovo-sýrové polévky 290g, 

1x Proteínová dieta 10 porcí rajské polévky, 

Krupična kaše čoko 290g,

Krupičná kaše 24 příchutí 250g,

dárek dle vlastního výběru


Výhodné balení

Nebudu hladová?

Nemusíte se bát, že budete hladové, protože s každým programem jíte pravidelně 6x za den a dokonce, pokud vás chytí noční hlad, i v takovém případě je tu řešení a to chutný pamlsek v podobě koktejlu.

Ještě lepší výsledky

Lepší výsledky dosáhnete tak, že spolu s dodržováním Ketofitu se budete řídit typy a triky z knihy Jak správně hubnout, kterou Ketofit pro vás připravil nyní zcela zdarma. Stáhnout si ji můžete zde.

KetoFit – zkušenosti

Stav ketózy http://www.paleo.sk/nutricna-ketoza pomáhá léčit i různá zánětlivá onemocnění, mozkové onemocnění, ale i rakovinu. Kromě toho způsobuje nejintenzivněji hubnutí. Mnoho žen se rozhodlo hubnout na tomto principu, ale mnohé z nich neměli čas zabývat se přípravou pokrmů a tak se rozhodli pro Ketofit. Většina žen si dietu pochvaluje, protože opravdu již po 3 týdnech zhubli tolik, kolik by běžně zhubli za 2 měsíce. Navíc ženy nepociťovali hlad a s balíčky nemuseli trávit ani dlouhé hodiny při sporáku nebo v posilovně. Konečně, pokud kila nepůjdou dolů, vrátí vám peníze.

Hodnocení

KetoFit balíček, jak bychom mohli nazvat tuto hubnoucí službu, je ve skutečnosti opravdu jedinečný produkt, který Vám pomůže shodit kila s opravdu překvapivou lehkostí ve srovnání s ostatními tradičními metodami. Jde o to že většina lidí (nejen žen) poté, co se rozhodnou zhubnout, ztroskotá na nedisciplíne a hlavně neschopnosti si připravovat vhodné a energeticky vyvážená jídla. KetoFit tento problém zcela eliminuje, protože nabízí celou řadu pokrmů, které při přepočtu na jeden chod dokonce ani nejsou drahé – např. polévka KetoFit stojí 1.79 porce. Nabízí dokonce i kompletní celotýždňové balíčky, které jsou samozřejmě ještě výhodnější.

Hubnutí, zdraví, bez starostí … Kdo ještě čeká ??

Nikdy nebylo tak jednoduché hubnout jako s KetoFit proteinovou dietou. Tato dietě je speciálně navržena pro ženy a jejich potřeby. Stačí konzumovat předpřipravené jídla a váha půjde plynule dolů!

Upozornění

Nejsou známé vedlejší účinky KetoFit stravovacího plánu.

Prodejce doporučuje konzultovat v případě zájmu i se svým lékařem aby Vám blíže specifikoval výhody takové diety a možná konkretizoval účinek.

Tento produkt je navržen hlavně pro ženy.

KetoFit
4.1 (81.25%) 32 votes
One Response
 1. IRENA 12. augusta 2016 Reply

Zanech nám svůj názor

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *