KetoFit

Ketofit dieta

Jedinečná dieta pro jedinečné ženy

Ketofit dieta nebo proteinová dieta je jedinečná dieta   stvořená výlučně jen pro ženy . Je určena pro dámy v širokém věkovém rozmezí od 18-66 let  , ale i pro ženy, které přibraly po porodu, pro ženy, které milují sport, ale nemají ho kvůli nedostatku času ani kdy provádět a vůbec pro všechny ženy, které chtějí zhubnout nebo si udržovat svou sexy postavičku.

Obsah článku

 1. Charakteristika
 2. Složení
 3. Účinky
 4. Cena a balení
 5. Hodnocení
 6. Upozornění

Ketofit dieta je založena na nízkém příjmu sacharidů. V těle klesá cukr a spouští se proces, který nazýváme ketóza. Ketóza, od čehož je i odvozen název Ketofit , má několik výhod. Tou první je, že nikdy nepociťujete hlad. Druhá výhoda spočívá v tom, že tělo si energii bere z tuků a třetí výhodou je, že ten nejdelší program trvá jen 3 týdny a vy za tak krátkou dobu podstatně zhubnete. Zrekapitulujme si to. 3 týdny přijímáte velmi nízké množství sacharidů, no nepociťujete hlad a dokonce hubnete nejen proto, že přijímáte málo sacharidů, ale i proto, že energii tělo čerpá z naskládaných tuků, které takto spaluje.

Proč je hubnutí s Ketofitom jiného?

 • při ketofite jíte 6-7 krát denně,
 • spalujete tuky
 • nemáte hlad,
 • nemáte chuť na sladké,
 • nemusíte sportovat,
 • hubnete hned od prvního dne,
 • hubnete tak rychle, že budete překvapeni,
 • přijímáte velké množství vitamínů, živin,
 • podporuje zdraví a celkový imunitní systém,
 • ketodiéta za bezkonkurenční cenu,
 • pokud nebudete spokojeni, vrátí vám peníze.

Stav ketózy

Ptáte se, co je na ketóze tak skvělé, připadne co to vlastně je? Nevysvětluje se to až tak těžce, zcela jednoduše jde o stav , kdy nepřijímáte žádné sacharidy a jste omezeni na jistý druh potraviny- primárně bílkoviny . Ve stavu ketózy se mnohem rychleji spalují kalorie a usazený tuk. Je však velmi důležité, abyste dodržovali přísný jídelníček! Jediná lžička cukru v kávě může kýžené ketózu eliminovat. Proto je jednodušší pořídit si Ketofit a nelámat si hlavu vařením, než si hledat na internetu recepty a jídla, které můžete a nemůžete jíst.

Složení

Dodržováním ketodiéty se stáváte zdravějším od prvního dne. Všechny potřebné živiny, které se nacházejí v ovoci, zelenině, vláknině, ořechů atd. , Které jíst nemůžeme, protože by v těle nenastala ketóza, se nacházejí v ketofite. Jeho složení je přírodní, neobsahuje žádné chemikálie , ale díky němu přijímáte všechny živiny a vitamíny v takovém velkém množství, které naše tělo potřebuje.

Ketofit obsahuje až 31 živin , které bychom neodmyslitelně měli denně přijmout. Tak například obsah jednoho balení (42 porcí) obsahuje tolik bílkovin, které bychom běžným způsobem získali z 12,5 litru mlék a, tolik vlákniny, které bychom získali snědením < strong> 2kg brambor a 3 kg jablek atd . Celé složení najdete zde

Vyberte si jeden ze tří programů

Pokud jste se rozhodli pro Ketofit, máte možnost vybrat si mezi třemi programy:

 • 3 týdenní dieta , pokud chcete hodně zhubnout,
 • 2 týdenní dieta , pokud chcete zhubnout pár kil.
 • lehká dieta v případě, pokud si chcete váhu udržovat,
 • nebo si dejte, co vám hrdlo ráčí z nabídky Ketofit.

 Obsah, balení a cena

Pouze při koupi jednoho ze tří balíčok máte možnost výběru dárku, shaker na koktejlu nebo 80% čokoládu.

 • 3 týdenní program obsahuje 2x 1260 gramový koktejl + 7 druhů příchutí k ochucení koktejlu, 10 sáčků kaši, 10 česnekových polévek, 10 rajčatových polévek, 10 Žampionová polévek, 10 pórů-sýrových polévek + jedinečná akce = jídlo na 3 dny zdarma plus dárek. Jídlo je rozděleno na 144 porcí pouze za 5000 kč.
 • týdenní program obsahuje 2x 1260 gramový koktejl + 7 příchutí do koktejlu, 3 sáčky svíčkové, 4 sáčky omelety a 4 sáčky polévek. Jídlo máte rozděleny na 96 porcí, nyní ve slevě jen za 3500 kč + možnost volby dárku.
 • Lehká dieta na udržení hmotnosti sestává už jen z jedení 2-3 jídel z Ketofitu. Jídla si můžete vybrat podle vlastní chuti ze široké nabídky Ketodiéty a zbylé jídla sníte co vám hrdlo ráčí, ale už podle zásad, které vás naučil Ketofit. Nebo si zakupte rovnou balíček jídla na týdenní program za 1600 kč + shaker nebo ketofit čokoláda jako dárek.

Pokud jste se ještě nerozhodli a nevíte jestli vám jídla budou chutnat, nemusíte se obávat. Všechny příchutě jídel si vybíráte při koupi vy a dokonce si můžete objednat i zkušební balíček na jeden den za 450 kč nebo si namixujte vlastní jídla a zaplaťte ještě méně zde.

Poměr cena / efekt / počet jídel

Jako každý průměrný člověk se možná pozastavíte nad nasazenou cenovkou jednotlivých balíčků. Jaká je však realita? Ve skutečnosti Vás na přepočet ceny / počet jídel bude   stát porce pouze něco přes jedno euro .   Nemluvě o časové úlevě ve srovnání s tím, kdybyste si jednotlivá jídla měli sami připravovat.

Co se týče efektu, ta čísla – např. zhubnete do 9kg nejsou vůbec nereálné , nakolik dieta probíhá několik týdnů a ti co mají zkušenosti se stavem ketózy, o tom vědí své. Je to jako kdyby jste po celou dobu byli pod dohledem dietologa, který Vám navrhuje jídlo přesně na míru a s vyváženým poměrem jednotlivých živin.

Megapack 24 Plus

KetoFit


Složení:

 • Polévky, omelety
 • Kaše, tyčinky, koktejly

KetoFit dieta je založena na ketogenní procesu hubnutí prostřednictvím zvýšeného příjmu proteinů. Pokud si nevíte vybrat z nabídky, rádi Vám navrhnou i jídelníček na míru a zdarma.

S KetoFit programem se již nemusíte zatěžovat přípravou jídla, vše Vám přijde na míru přesně pro Vás.

Nebudu hladová?

Nemusíte se bát, že budete hladové, protože s každým programem jíte pravidelně 6x za den a dokonce, pokud vás chytí noční hlad, i v takovém případě je tu řešení a to chutná pamlsek v podobě koktejlu .

Ještě lepší výsledky

Lepší výsledky dosáhnete tak, že spolu s dodržováním Ketofitu se budete řídit typy a triky z knihy Jak správně hubnout , kterou Ketofit pro vás připravil nyní zcela zdarma. Stáhnout si ji můžete ZDE .

KetoFit – zkušenosti

Stav ketózy pomáhá léčit také různé zánětlivé onemocnění, mozkové onemocnění, ale i rakovinu. Kromě toho způsobuje nejintenzivněji hubnutí. Mnoho žen se rozhodlo hubnout na tomto principu, ale mnohé z nich neměli čas zabývat se přípravou pokrmů a tak se rozhodli pro Ketofit. Většina žen si dietu pochvaluje, protože opravdu už po 3 týdnech zhubli tolik, kolik by běžně zhubli za 2 měsíce. Navíc ženy nepociťovali hlad a s balíčky nemuseli trávit ani dlouhé hodiny při sporáku nebo v posilovně. Konečně, pokud kila nepůjdou dolů, vrátí vám peníze.

Galerie z recenze

 

 Hodnocení

KetoFit balíček, jak bychom mohli nazvat tuto hubnoucí službu, je ve skutečnosti opravdu jedinečný produkt, který Vám pomůže shodit kila s opravdu překvapivou lehkostí ve srovnání s ostatními tradičními metodami. Jde o to, že většina lidí (nejen žen) po tom, jak se rozhodnou zhubnout,   ztroskotá na nedisciplíne a hlavně neschopnosti si připravovat vhodné a energeticky vyvážená jídla  . KetoFit tento problém zcela eliminuje , protože nabízí celou řadu pokrmů, které při přepočtu na jeden chod dokonce ani nejsou drahé – např. polévka KetoFit stojí 50 kč / porce . Nabízejí dokonce i kompletní celotýždňové balíčky, které jsou samozřejmě ještě výhodnější.

Upozornění

Nejsou známy vedlejší účinky KetoFit stravovacího plánu.

Prodejce doporučuje konzultovat v případě zájmu i se svým lékařem aby Vám blíže specifikoval výhody takové diety a možná konkretizoval účinek.

Tento produkt je navržen hlavně pro ženy. Pokud jste si neni jistý efektem / nebo složením jídel, konzultujte přímo s prodejcem.

KetoFit
4.1 (81.25%) 32 votes
2 komentáre
 1. Tato dieta je opravdu skvělá věc. Někomu se může zdát dražší ale zato opravdu funguje protože není jako ostatní diety kde se vás snaží oklamat protože vám řeknou že jedna pilulka vás zbaví 10 kg. Mám 44 let a za více než 2 měsíce jsem shodila plynule 7 kg dolů.

  Pozdravuje Irena

 2. ahoj irena

  musím s tebou souhlasit, člověk opravdu hubne ne jako u některých přípravcích kde ti slibují že zhodíč 28 kilogramů za měsíc, to je hned první znak že je to čistý podvod protože lidi chtějí zhubnout uplne bez námahy a nic proto nechtějí udělat

  napíšu pár postřehů které jsem zjistila při ketomix dietě
  1, prvních pár dní se těžší zvyká na to že najednou jíte úplně jiný typ jídel
  2, po týdnu to ale přejde a už vás to tak netrápí a zároveň si začínáte přidávat i jiné jídla
  3, jakmile projde tělo do spalovacího režimu, hubnete rychle, postupně se to zpomaluje
  4, na začátku jsem se cítila dost divně, jako kdybych měla teplotu ale pak jsem se dočetla že je to stav ketózy a tedy aktivní spalování tuků a co je důležité že postupně to prošlo
  5, nyní končím 3 týdnem a zhubla jsem asi 5,5 kg, ještě bych chtěla asi 2 a budu naprosto spokojená
  6, pijte vela vody hlavně dopoledne

  Pozdravuje vás Jasmína

Leave a reply