ketofit logo

KetoFit

Ketofit dieta

Jedinečná dieta pro jedinečné ženy

Ketofit dieta nebo proteinová dieta je jedinečná dieta   stvořená výlučně jen pro ženy . Je určena pro dámy v širokém věkovém rozmezí od 18-66 let  , ale i pro ženy, které přibraly po porodu, pro ženy, které milují sport, ale nemají ho kvůli nedostatku času ani kdy provádět a vůbec pro všechny ženy, které chtějí zhubnout nebo si udržovat svou sexy postavičku.

Obsah článku

 1. Charakteristika
 2. Složení
 3. Účinky
 4. Cena a balení
 5. Hodnocení
 6. Upozornění

Ketofit dieta je založena na nízkém příjmu sacharidů. V těle klesá cukr a spouští se proces, který nazýváme ketóza. Ketóza, od čehož je i odvozen název Ketofit , má několik výhod. Tou první je, že nikdy nepociťujete hlad. Druhá výhoda spočívá v tom, že tělo si energii bere z tuků a třetí výhodou je, že ten nejdelší program trvá jen 3 týdny a vy za tak krátkou dobu podstatně zhubnete. Zrekapitulujme si to. 3 týdny přijímáte velmi nízké množství sacharidů, no nepociťujete hlad a dokonce hubnete nejen proto, že přijímáte málo sacharidů, ale i proto, že energii tělo čerpá z naskládaných tuků, které takto spaluje.

Proč je hubnutí s Ketofitom jiného?

 • při ketofite jíte 6-7 krát denně,
 • spalujete tuky
 • nemáte hlad,
 • nemáte chuť na sladké,
 • nemusíte sportovat,
 • hubnete hned od prvního dne,
 • hubnete tak rychle, že budete překvapeni,
 • přijímáte velké množství vitamínů, živin,
 • podporuje zdraví a celkový imunitní systém,
 • ketodiéta za bezkonkurenční cenu,
 • pokud nebudete spokojeni, vrátí vám peníze.

Stav ketózy

Ptáte se, co je na ketóze tak skvělé, připadne co to vlastně je? Nevysvětluje se to až tak těžce, zcela jednoduše jde o stav , kdy nepřijímáte žádné sacharidy a jste omezeni na jistý druh potraviny- primárně bílkoviny . Ve stavu ketózy se mnohem rychleji spalují kalorie a usazený tuk. Je však velmi důležité, abyste dodržovali přísný jídelníček! Jediná lžička cukru v kávě může kýžené ketózu eliminovat. Proto je jednodušší pořídit si Ketofit a nelámat si hlavu vařením, než si hledat na internetu recepty a jídla, které můžete a nemůžete jíst.

Složení

Dodržováním ketodiéty se stáváte zdravějším od prvního dne. Všechny potřebné živiny, které se nacházejí v ovoci, zelenině, vláknině, ořechů atd. , Které jíst nemůžeme, protože by v těle nenastala ketóza, se nacházejí v ketofite. Jeho složení je přírodní, neobsahuje žádné chemikálie , ale díky němu přijímáte všechny živiny a vitamíny v takovém velkém množství, které naše tělo potřebuje.

Ketofit obsahuje až 31 živin , které bychom neodmyslitelně měli denně přijmout. Tak například obsah jednoho balení (42 porcí) obsahuje tolik bílkovin, které bychom běžným způsobem získali z 12,5 litru mlék a, tolik vlákniny, které bychom získali snědením < strong> 2kg brambor a 3 kg jablek atd . Celé složení najdete zde

Vyberte si jeden ze tří programů

Pokud jste se rozhodli pro Ketofit, máte možnost vybrat si mezi třemi programy:

 • 3 týdenní dieta , pokud chcete hodně zhubnout,
 • 2 týdenní dieta , pokud chcete zhubnout pár kil.
 • lehká dieta v případě, pokud si chcete váhu udržovat,
 • nebo si dejte, co vám hrdlo ráčí z nabídky Ketofit.

 Obsah, balení a cena

Pouze při koupi jednoho ze tří balíčok máte možnost výběru dárku, shaker na koktejlu nebo 80% čokoládu.

 • 3 týdenní program obsahuje 2x 1260 gramový koktejl + 7 druhů příchutí k ochucení koktejlu, 10 sáčků kaši, 10 česnekových polévek, 10 rajčatových polévek, 10 Žampionová polévek, 10 pórů-sýrových polévek + jedinečná akce = jídlo na 3 dny zdarma plus dárek. Jídlo je rozděleno na 144 porcí pouze za 5000 kč.
 • týdenní program obsahuje 2x 1260 gramový koktejl + 7 příchutí do koktejlu, 3 sáčky svíčkové, 4 sáčky omelety a 4 sáčky polévek. Jídlo máte rozděleny na 96 porcí, nyní ve slevě jen za 3500 kč + možnost volby dárku.
 • Lehká dieta na udržení hmotnosti sestává už jen z jedení 2-3 jídel z Ketofitu. Jídla si můžete vybrat podle vlastní chuti ze široké nabídky Ketodiéty a zbylé jídla sníte co vám hrdlo ráčí, ale už podle zásad, které vás naučil Ketofit. Nebo si zakupte rovnou balíček jídla na týdenní program za 1600 kč + shaker nebo ketofit čokoláda jako dárek.

Pokud jste se ještě nerozhodli a nevíte jestli vám jídla budou chutnat, nemusíte se obávat. Všechny příchutě jídel si vybíráte při koupi vy a dokonce si můžete objednat i zkušební balíček na jeden den za 450 kč nebo si namixujte vlastní jídla a zaplaťte ještě méně zde.

Poměr cena / efekt / počet jídel

Jako každý průměrný člověk se možná pozastavíte nad nasazenou cenovkou jednotlivých balíčků. Jaká je však realita? Ve skutečnosti Vás na přepočet ceny / počet jídel bude   stát porce pouze něco přes jedno euro .   Nemluvě o časové úlevě ve srovnání s tím, kdybyste si jednotlivá jídla měli sami připravovat.

Co se týče efektu, ta čísla – např. zhubnete do 9kg nejsou vůbec nereálné , nakolik dieta probíhá několik týdnů a ti co mají zkušenosti se stavem ketózy, o tom vědí své. Je to jako kdyby jste po celou dobu byli pod dohledem dietologa, který Vám navrhuje jídlo přesně na míru a s vyváženým poměrem jednotlivých živin.

Megapack 24 Plus

KetoFit


Složení:

 • Polévky, omelety
 • Kaše, tyčinky, koktejly

KetoFit dieta je založena na ketogenní procesu hubnutí prostřednictvím zvýšeného příjmu proteinů. Pokud si nevíte vybrat z nabídky, rádi Vám navrhnou i jídelníček na míru a zdarma.

S KetoFit programem se již nemusíte zatěžovat přípravou jídla, vše Vám přijde na míru přesně pro Vás.

Nebudu hladová?

Nemusíte se bát, že budete hladové, protože s každým programem jíte pravidelně 6x za den a dokonce, pokud vás chytí noční hlad, i v takovém případě je tu řešení a to chutná pamlsek v podobě koktejlu .

Ještě lepší výsledky

Lepší výsledky dosáhnete tak, že spolu s dodržováním Ketofitu se budete řídit typy a triky z knihy Jak správně hubnout , kterou Ketofit pro vás připravil nyní zcela zdarma. Stáhnout si ji můžete ZDE .

KetoFit – zkušenosti

Stav ketózy pomáhá léčit také různé zánětlivé onemocnění, mozkové onemocnění, ale i rakovinu. Kromě toho způsobuje nejintenzivněji hubnutí. Mnoho žen se rozhodlo hubnout na tomto principu, ale mnohé z nich neměli čas zabývat se přípravou pokrmů a tak se rozhodli pro Ketofit. Většina žen si dietu pochvaluje, protože opravdu už po 3 týdnech zhubli tolik, kolik by běžně zhubli za 2 měsíce. Navíc ženy nepociťovali hlad a s balíčky nemuseli trávit ani dlouhé hodiny při sporáku nebo v posilovně. Konečně, pokud kila nepůjdou dolů, vrátí vám peníze.

Galerie z recenze

 

 Hodnocení

KetoFit balíček, jak bychom mohli nazvat tuto hubnoucí službu, je ve skutečnosti opravdu jedinečný produkt, který Vám pomůže shodit kila s opravdu překvapivou lehkostí ve srovnání s ostatními tradičními metodami. Jde o to, že většina lidí (nejen žen) po tom, jak se rozhodnou zhubnout,   ztroskotá na nedisciplíne a hlavně neschopnosti si připravovat vhodné a energeticky vyvážená jídla  . KetoFit tento problém zcela eliminuje , protože nabízí celou řadu pokrmů, které při přepočtu na jeden chod dokonce ani nejsou drahé – např. polévka KetoFit stojí 50 kč / porce . Nabízejí dokonce i kompletní celotýždňové balíčky, které jsou samozřejmě ještě výhodnější.

Upozornění

Nejsou známy vedlejší účinky KetoFit stravovacího plánu.

Prodejce doporučuje konzultovat v případě zájmu i se svým lékařem aby Vám blíže specifikoval výhody takové diety a možná konkretizoval účinek.

Tento produkt je navržen hlavně pro ženy. Pokud jste si neni jistý efektem / nebo složením jídel, konzultujte přímo s prodejcem.

4.1/5 - (32 votes)

2 komentáre

 1. IRENA 12. augusta 2016
 2. Jasmina 13. júla 2018

Leave a Reply