colafit

Colafit Slim

Padají vám vlasy? Lámou se vám nehty a chcete i zhubnout? V tom případě byste mohli sáhnout po Colafit, který najdete na trhu v různých provedeních (Colafit Slim s glukomannanom, Duo nebo s chitosanem či Apotex Colafit). Tentokrát si výrobci tohoto produktu, Dacom Pharma, dali záležet nejen na tom, aby jeho složení zajišťovalo snadné hubnutí, ale také aby vaše tělo netrpělo nedostatkem látek, které potřebujeme pro zdraví a tělo se jich přirozeně zbavuje častým dodržováním různých diet.

Obsah článku

  1. Složení
  2. Účinky
  3. Cena a balení
  4. Hodnocení
  5. Upozornění

Colafit – Jak funguje

Všechny doplňky stravy fungují na jistém principu. Některé snižují chuť k jídlu, jiné ve vás vyvolají pocit sytosti, takže se nepřejídáte a tělo nemusí uskladňovat přebytečný tuk.

Při Colafit je podstatná složka chitosan, která je nestravitelná a váže na sebe tuky z přijatého jídla. Výhodným plusem je, že potlačuje chuť na sladké, takže se nemusíte obávat, že vás „přepadne mlsná“ a vy budete mít potřebu vyrabovat ledničku. Glukomannan po přijetí do žaludku zvětší svůj objem a vyvolá ve vás signál, že žaludek je plný a není nutné do něj cokoli navíc přidávat.

Kolagen zase zajistí, že vaše nehty, vlasy a klouby budou v lepší formě. Kolagen je mezi jiným i stavební látkou pro zmíněné části těla.

Účinky

  • snižuje váhu,
  • pročišťuje a chrání střevní flóru,
  • reguluje hladinu tuku v krvi (cholesterol),
  • chrání a obnovuje klouby a kosti,
  • nahrazuje nedostatek kolagenu a vápníku v těle

Složení

Glukomannan – potravinová vláknina s nulovou kalorickou hodnotou, která se získává ze sušiny hlízy konjac. Tím, že v žaludku reaguje s kyselým prostředím, zvětší svůj objem a navozuje pocit nasycení, a tedy zajišťuje hubnutí. Navíc udržuje hladinu cholesterolu v normě.

Chitosan – přírodní vláknina, která reguluje hladinu cholesterolu a díky svým vlastnostem vázat v tlustém střevě tuky se mu říká i lapač tuků. Tím zlepšuje funkci tlustého střeva, předchází vzniku různých střevních onemocnění a snižuje pocit hladu.

Vitamín C – blahodárné účinky vitamínu C zřejmě každý zná hlavně z pití citronové šťávy. Z celé řady příznivých vlivů např. urychluje hojení ran, snižuje hladinu LDL cholesterolu, preventivně působí proti vzniku různých virových a bakteriálních onemocnění, podporuje imunitní systém.

Vápník – je jeden z nejdůležitějších minerálů, který naše tělo potřebuje. Tvoří základ kostí, zubů, buněk. Snižuje krevní tlak, je potřebný pro správnou činnost svalů včetně srdce, chrání klouby před revmatickými záněty. Důležitý je i pro pokožku, kterou udržuje zdravou, pružnou, vitální. Zmírňuje poruchy trávení a dokonce působí i proti rakovině tlustého střeva.

Kolagen typu I lyofilizovaný – doplněk při kloubních onemocněních, různých kožních problémech, posiluje nehty, podílí se na posilování vlasových folikulů, zabraňuje vypadávání vlasů.

Chrom – udržuje hladinu glukózy v krvi, přispívá k normálnímu fungování metabolismu, zabraňuje mlsání, protože odbourává chuť na sladkosti, potlačuje pocit hladu, podporuje tvorbu svalů atd.

Přidané látky: obal tobolky = želatina

Balení a cena Colafitu

Pokud vaším primárním cílem není zhubnout, ale dopřát svým kloubem péči, zvolte si Apotex Colafit 120 kostiček. Obsahuje 99% kolagenu a je určen zejména pro mladé lidi, kteří během puberty velmi prudce narostly. Cena se pohybuje od 500 kč.

Hubnutí vám půjde určitě lépe se zmiňovaným Colafit Slim s glukomannanem 120 tablet, jehož cena se pohybuje od 390 kč za balení. Jelikož se pro viditelný výsledek doporučuje užívat přípravek dlouhodobější, ideální bude koupit si rovnou tři balení, čímž získáte 360 ​​tablet, což vychází přibližně na dva měsíce.

Dávkování

Pri dodržování nízkoenergetické diety se doporučuje užívat 3 x denně 2 tablety celou a zapijte minimálně jednou sklenicí vody, 30 minut před jídlem. Tobolky Colafitu neotvírejte a nekousejte, ale spolkněte. Pro nejlepší účinky se doporučuje užívat minimálně 2-3 mesiace.

Hodnocení

Slim zřejmě opravdu funguje. Ne tak ani v oblasti hubnutí, ale lidé si ho kupují hlavně pro jeho pozitivní účinky na klouby. Zkušenosti říkají, že pravidelným užíváním se bolesti v kloubech zmírní až se nakonec úplně vytratí. Zákazníci ho užívají i jako prevenci proti zánětům kloubů. Menší část lidí s Colafitu dokázala i zhubnout a ti si hubnutí s ním chválí. Pozitivní jsou jeho širokospektrální pozitivní účinky.

Upozornění při Colafite

Jde o doplněk stravy, proto nenahrazuje pestrou a zdravou výživu. Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku při COLAFIT. Uchovávejte mimo dosah dětí na tmavém a suchém mieste.Pri užívání přípravku Colafit se jen ojediněle vyskytly nežádoucí účinky, které nebyly závažné.

4.5/5 - (2 votes)

Leave a Reply