americká-diéta

Americká dieta

Americká dieta – přísných 14 dní

Tato dieta, která je velmi úspěšná za velkou louží, pomohla zhubnout mnohým Američanům. Celá procedura diety spočívá v dodržování specifických pravidel ve stravování.  Dieta je přísná a musíte ji držet po dobu 14 dní.  

Měli byste VĚDĚT
Chcete reálné zhubnout 5 a více kilogramů? KetoMIX je aktuální novinka z České republiky, kde pomocí předpřipravených jídel navodíte stav ketózy a vaše váha půjde rapidně dolů! Chcem si prečítať o KetoMIX programe [wp-svg-icons icon=“arrow-right-3″ wrap=“i“]…

Obsah článku

 1. Přehled
 2. Kolik zhubnete?
 3. Režim
 4. Výhody
 5. Nevýhody
 6. Jídelníček
[st_icon_box background=’#ffffff‘ opacity=’0.1′ border_color=’#ddff00′ icon=’info‘ icon_color=’#11ff00′ icon_bg=’#deff05′ icon_position=’icon-top‘ icon_spin=’yes‘]

Stručný přehled

 • riziko vzniku jojo efektu
 • možný pocit únavy
 • přijímá se omezené množství kalorií
 • třeba dodržovat pitný režim aby se tělo detoxikovalo
 • není vhodná pro lidi s vysokým krevním tlakem
[/st_icon_box]

Pokud jste zvyklí z ostatních diet na neomezené množství konzumace zeleniny, při americké dietě na to můžete zapomenout. Je se v přesně stanovený čas, ne pětkrát do dne, ale třikrát do dne. Jídla konzumujete v přesně stanovený čas, ráno o 8, na oběd o 12 a večer o 18 hodině.

 Kolik zhubnete?

 Americká dieta vás může zbavit 1-8 kilo za 14 dní  . Platí tu pravidlo, že čím více vážíte, tím více zhubnete. Pro člověka s výraznou nadváhou nebude problém zhubnout více než 8 kilogramů.

Americká dieta není pro všechny

Tato dieta skutečně není pro všechny. Nehodí se zejména pro lidi s fyzicky náročným povoláním. Není vhodná ani pro lidi, kteří mají problémy s vysokým krevním tlakem, jsou chudokrevný nebo mají problém s ledvinami. Náhlé snížení kalorií může způsobit pocit hladu a nedostatek energie.

Místo 14 denní diety, můžete vyzkoušet její krátkou obměnu, která vám pomůže při detoxikaci organismu. Podle zkušenosti uživatelů této diety jsou dalšími vedlejšími a negativními účinky deprese, změny nálad způsobené pociťování hladu , lámavost nehtů, zhoršení pleti , které jsou spojeny s nedostatkem příjmu živin.

Přísný režim

Pomocí přísného režimu se vaše tělo naučí přijímat omezené množství kalorií , na co si může zvyknout a i po ukončení diety nebudete potřebovat konzumovat velké množství kalorií. Nefunguje to však u všech. Tělo se začne téměř okamžitě zbavovat tukových zásob. Velmi důležitým prvkem v této dietě je pitný režim , který slouží k odvodňování a na detoxikaci těla.

 Výhody

 • Velmi rychlá redukce nadbytečných kilogramů
 • Nastartuje a pozitivně ovlivní váš metabolismus až na tři roky dopředu
 • Detoxikace organismu

 Nevýhody

 • Jojo efekt
 • Pocit hladu
 • Nedostatečný příjem živin
 • Únava, nedostatek energie

Alternativa

Účinný KetoMIX

KetoMIX je forma stravovacího programu, který zahrnuje předpřipravené jídla, které uvedou váš metabolismus do stavu ketózy. Tento stav způsobí agresivní spalování vašich tuků.

Při tomto typu stravování nehrozí jojo efekt, nakolik se stravujete prostřednictvím kompletní jídelní nabídky zahrnující koktejly, polévky, omelety apod. + Vám odpadá starost si takové jídla připravovat.

Program obsahuje:

 • Koktejly, polévky, omelety, kaše + příchutě
 • zdarma praktický shaker
 • kompletní manuál, recepty i jídelníček

Můžete si vybrat stravovací program na míru. Jedno jídlo vychází v přepočtu pouze 36 Kč. Střední program obsahuje jídla na 4 týdny, při kterém stabilně a postupně shodíte až 5kg.

Strava je připravena specialisty na nadváhu za účelem redukce váhy. Dlouhodobým užíváním (2 měsíce) víte spolehlivě zhubnout více než 15 kg. Kolik chcete shodit kg záleží pouze na vás.

Přečíst recenzi

Jak se vyhnout jojo efektu?

  Americká dieta je skutečně drastická a proto je pravděpodobné, že po jejím ukončení se objev í jojo efekt .   Po dodržování pravidel americké diety se zbavíte značného množství tuku na svém těle, ale dojde i ke ztrátě svalové hmoty, což má za následek pomalejší spalování kalorií. Odborníci tvrdí, že ideální je jíst pětkrát do dne v malých porcích. Při této dietě jsou mezi jídly velké časové rozestupy, přičemž denně jíte jen tři jídla, což má za následek ještě větší zpomalení spalování kalorií . Abyste mu vyhnuli, po ukončení diety konzumujte zdravé a lehká jídla, nezapomínejte na pitný režim a snažte se dodržovat zdravé stravovací návyky.

Vyhýbejte se smaženým a těžkým jídlům , zařaďte do vašeho jídelníčku více zeleniny, ovoce a ryb . Aby výsledek byl co největší, hejbejte se. Pokud neradi sportujete, vyberte se alespoň na dlouhé procházky.

se sportem opatrně

Pokud se dáte na americkou dietu, se sportem a fyzickou aktivitou to nepřehánějte. Ne nadarmo se nedoporučuje lidem s aktivním životním stylem. Přijímáte velmi málo energie. Budete rádi, pokud vám vystačí na běžný den a shon. Netrapte se náročným sportem a pohybovými aktivitami. Pro sport potřebujete jíst úplně jinak a mnohem více. Takto byste si mohli přivodit akorát zdravotní komplikace a místo hubnutí skončíte v nemocnici.

Americká dieta – vzorový jídelníček

1. den

Snídaně: šálek kávy s 1 kostkou cukru

Oběd: dvě natvrdo uvařená vejce s dušeným salátem a rajčetem

Večeře: biftek se zeleninovým salátem a citronovou zálivkou

2. den

Snídaně: šálek kávy s 1 kostkou cukru, 1 krajíc chleba

Oběd: středně velké kuře, zeleninový salát

Večeře: 2 vejce natvrdo, mrkev

3. den

Snídaně: šálek kávy s 1 kostkou cukru

Oběd: steak se salátem z čerstvé zeleniny a citronovou zálivkou, středně velké jablko nebo jiné ovoce

Večeře: 15dkg šunky, bílý jogurt, kostka cukru

Různé diety přinášejí různé výsledky. Většinou ale škodí, proto byste si měli přečíst i o Ketomixe…

4. den

Snídaně: mrkvový salát s citronem

Oběd: 1 pstruh, případně kuře střední velikosti

Večeře: velký steak, zeleninový salát

5. den

Snídaně: šálek kávy s 1 kostkou cukru

Oběd: vařená brokolice / květák

Večeře: Přibližně 150 g šunky k tomu 1 bílý nízkotučný jogurt a jedna kostka cukru na zahnání chuti na sladké.

3.6/5 - (11 votes)

Leave a Reply