oxotrim

Oxotrim

Oxotrim – zhubnete i bez něj

Rychlé hubnutí díky Oxotrimu </ trong>. I tento produkt naleznete v kategorii hubnutí . Na jeho výrobě se podílí americká firma Newton Everett , která si díky přípravku získala množství zákazníků. Dnes ho už někteří z vás znají, protože se v krátké chvíli objevil i na Slovensku.

Obsah článku

 1. Charakteristika
 2. Složení
 3. Cena a balení
 4. Hodnocení
 5. Upozornění

Obsah tohoto léku je tvořen   patentovanou termogenetickou složkou, která urychluje metabolismus a zajišťuje zdravý úbytek tuku a hmotnosti.   Celý tento proces můžete až trojnásobně urychlit, pokud do užívání léku zapojíte zdravé stravování a průměrný pohyb. Výhodou je, že při pálení tuků nepřijdete o svalovou hmotu </ strong>. Pokud se chcete dozvědět více o Oxotrime a zajímá vás náš názor, čtěte dále.

Oxotrim – Charakteristika

 • snižuje chuť k jídlu,
 • bez jojo efektu,
 • urychluje metabolismus,
 • urychluje spotřebu energie,
 • spaluje tuk,
 • zachovává svalovou strukturu,
 • Oxotrim je přírodní výrobek.

Složení

Glucomannan 90% se získává z kořene konjaku. Jde o rostlinu, která roste převážně v Asii. Nejčastěji se používá jako prevence proti obezitě. Prodává se jako výživový doplněk, v nápojích, které jsou náhradou stravy a jako nudle, kterých je součástí. Dosud však nebyly jednoznačně prokazatelné účinky glucomannanu v oblasti hubnutí. Jde o důležitou složku Oxotrimu.

Kofein mnohý z nás znají a mají v oblibě. Kofein se nachází v kávových a kakaových bobech, v čajových listech, v guaranové plodech atd. Mezi jeho pozitivní účinky patří urychlení metabolismu, zvýšení pozornosti a udržuje bdělost organismu.

Acetyl-L-karnitin využívají mnohý sportovci při spalování tuku. Je to látka urychlující přeměnu tuků tak, že na sebe váže mastné kyseliny v tucích, které se v buňkách mění na energii. Jeho výhodou je, že je k tělu šetrný a při aerobním sportu i velmi účinný. V Oxotrime je použit jako silný spalovač.

L-tyrosin se přirozeně nachází v mase, ovesné mouce a mořských plodech. Jde o neesenciální aminokyselinu, která má schopnost budovat skupinu proteinů. Potřebuje ho každý člověk, zvláště sportovci, kterým pomáhá vyhnout se únavě. Mimo jiné zvyšuje mentální bystrost a zabraňuje únavě.

Extrakt z malin přirozeně najdeme v malinách, které kromě své lahodné chuti snižují hladinu glukózy čím urychlují metabolismus. Více o malinách si můžete přečíst ZDE .

Zelená káva díky kyseliny chlorogenové, kterou obsahuje snižuje hlad, urychluje pálení tuků, urychluje metabolismus. Kromě toho má i antioxidační účinek, a tedy zbavuje tělo toxinů. Chcete-li se o zelené kávě dozvědět více klikněte sem .

Africké mango v Oxotrime je ovoce pocházející původně z Afriky. Toto Superovoce potlačuje chuť k jídlu, urychluje metabolismus, zvyšuje látkovou přeměnu, tělu dodává energii a tak předchází únavě, snižuje hladinu špatného LDL cholesterolu i cukru v krvi.

Capsicium je látka obsažená v chilli papričkách a díky které mají chilli papričky štiplavou chuť. Tato látka přivádí tělu termogenetický efekt, tedy zvyšuje tělesnou teplotu čímž urychluje metabolismus, redukuje podkožní tuk a snižuje hmotnost. Má blahodárný vliv i na zdraví protože podporuje imunitní systém, snižuje cholesterol a obsahuje velké množství antioxidantů.

Bladderwack řasa extrakt je extrakt z mořských řas z moří a oceánů. Obsahuje velké množství jódu a používá se jako bylinkový extrakt při zdravotních problémech štítné žlázy, artritidy a zácpy. Při cvičení zvyšuje celkovou činnost metabolismu.

Chrom pikolinát udržuje hladinu krevního cukru vyrovnanou, což znamená, že nemáte chvilkové záchvaty nadměrného pojídání. Znamená to, že produktu Oxotrim tlumí pocit hladu.

Oxotrim – Balení a cena

Orientační cena Oxotrimu je od 1200 – 1800 kč . Toto balení vám vydrží přibližně 45 dní.

Dávkování

Doporučené denní množství jsou 3 tabletky. Neužívejte léky po 17 hodině.

 Hodnocení

Produkt Oxotrim slibuje při správném stravování a pohybu až trojnásobný úbytek hmotnosti . Ti zkušenější však vědí,   že z úpravou stravy as pohybem budou hubnout buď s Oxotrimom nebo bez něj.   Pokud však patříte mezi lidi, kteří neinklinují ke sportu a chtějí zhubnout, zkuste tento produkt, jehož předpokladem k hubnutí je jeho složení. Každopádně vězte, že bez něj to bude možná náročnější, ale podstatně levnější a zdravější.
Přestože mnohé stránky uvádějí testování tohoto produktu, buďte opatrní. Produkt nebyl hodnocen americkým úřadem pro kontrolu potravin a léčiv FDA, proto doporučujeme raději jiný výživový doplněk na hubnutí, a to ReduXS, který je mimo jiné mnohem účinnější.

Vedlejší účinky

Výrobce neuvádí, že by měl jeho produkt mít nějaké vedlejší účinky. Vzhledem ke složení Oxotrimu, je vysoce nepravděpodobné, že vůbec žádné nemá. I když by se vyskytly pouze u několika uživatelů. Mohou se vyskytnout průjmy, zvracení, nevolnost nebo dokonce sexuální problémy. Proto, pokud se u vás jakékoli nepříjemnosti objeví, měli byste Oxotrim vysadit a situaci konzultovat se svým lékařem.

Upozornění při Oxotrime

Přípravek Oxotrim neužívejte pokud máte méně než 18 let, pokud jste těhotná nebo kojící žena. Neužívejte ani po 17 hodině, může způsobit nespavost.

3.2/5 - (33 votes)

Leave a Reply