acai-berry

Acai Berry – zhubnete detoxikací

Co je Acai Berry?

Acai Berry je bobulovité ovoce velikostí přibližně jako švestka, které pochází z Jižní Ameriky. Hovoříme také o jednom z nejzdravějších ovoci vůbec. Má bohatou zásobu antioxidantů, což příznivě ovlivňuje imunitní systém. Známé je i jako protinádorová bomba. Svůj titul super ovoce má také díky schopnosti zlepšit trávicí mechanismus, čímž urychluje látkovou výměnu a metabolismus samotný. Acai je zdrojem sloučenin, které se nazývají antocyaníny. Bobule Acai berry se nacházejí také v červeném víně. Je to ta část ovoce či červeného vína, která má blahodárné účinky na kardiovaskulární činnost.

Obsahuje vitamíny B1. B2, B3, E, C, vápník, fosfor, vlákniny, draslík, proteiny, mastné kyseliny – omega 6 a omega 9 . Omega 6 mastné kyseliny snižují hladinu škodlivého LDL cholesterolu a omega 9 udržuje hladinu HDL cholesterolu, který je pro zdraví potřebný. Pro blahodárné účinky se Acai stal každodenní potravinou nejen běžných lidí a sportovců, ale i známých herců, zpěváků, modelek.

Obsah článku

 1. Hubnutí s Acai
 2. Účinky
 3. Cena a balení
 4. Hodnocení
 5. Upozornění

 A co hubnutí?

I přesto, že urychluje metabolismus, podporuje trávení a urychluje látkovou výměnu, pokud si myslíte, že jen tak zhubnete, velmi se mýlíte. Jako každý doplněk pestré stravy, podotýkáme pestré i tento vyžaduje kromě užívání i změnu stravování a pravidelnou pohybovou aktivitu.

Blahodárné účinky ovoce Acai Berry

 • Kožní soustava – vede a vyhrává boj proti stárnutí, vyživuje pokožku, hydratuje a dodává jí pružnost. Ochraňuje pokožku před různými onemocněními (lupénka, suchá kůže, exzémy), napomáhá hojení ran, popálenin, řezů …
 • Vlasy – vlasům dodává lesk, pružnost, zpomaluje vypadávání vlasů.
 • Kardiovaskulární systém – snižuje bušení srdce, zmírňuje vysoký krevní tlak.
 • Diabetes mellitus – diabetická retinopatie patří mezi komplikace doprovázející cukrovku. Často se stává, že pacient oslepne. Diabetická retinopatie způsobuje rozšiřování, praskání a nakonec vytékání tekutin z kapilár v oku. Vznikne otok, který zapříčiní neprokrvení očního nervu. Organismus se snaží praskající kapiláry opravit a tak velmi rychle vytváří nové, které však praskají co stav ještě více komplikuje. Anthocyaniny mají částečnou schopnost zabraňovat vytékání tekutiny z kapilár a abnormální tvorbě proteinů v organismu.
 • Arterioskleróza – při tomto onemocnění jde o ucpávání a tvrdnutí tepen. Antioxidanty zabraňují tvorbě oxidačním procesem. Ochraňují ty buňky, které formují stěny cév a napomáhají udržovat integritu mikrokapilár.

Charakteristika

 • Acai je ovoce z řady nejvýživnějších,
 • tělo detoxikuje a očišťuje,
 • účinný proti stárnutí, má omlazující účinky,
 • zrychluje metabolismus a upravuje trávení,
 • podporuje hubnutí,
 • snižuje chuť k jídlu,
 • tělu dodává energii a snižuje únavu,
 • zvyšuje výkon svalstva,
 • urychluje oxidaci tuků,
 • podporuje imunitní systém,
 • výživový doplněk na rostlinné bázi,
 • produkt Acai Berry je registrován.

Produkty Acai s cenou

Acai Berry se prodává ve více formách, přičemž základní rozdíl je pouze v miligramech, které obsahuje jedna tabletka. Znamená to, že Acai Berry 1000 bude obsahovat 1000 mg v jedné tabletě.
Ceny a provedení jsou různé. Existují tabletky, prášky i tobolky.

Kde jinde koupit Acai berry

Dnes si produkty z této bobule můžete koupit i ve vašem lokálním supermarketu . Je jím například produkt Acaico . Můžete si ho koupit ve formě jogurtu, zmrzliny a jiných podobách. Mraženou dobrotu si koupíte například za 70 kč v ministerstva financí Ares řetězcích jako například TESCO .

Náš názor

Ovoce Acai Berry je bezpochyby jedno z nejzdravějších ovoci vůbec.  Je to doslova vitamínová bomba . Co se však týká hubnutí na co se specializujeme, zkušenosti lidí jsou různé.  Mnoho lidí tvrdí, že i přesto, že nezhubli, zlepšilo se jim trávení, zvýšila se jim fyzická síla a jejich tělo se zbavilo toxinů. Další tvrdí, že s užíváním Acai se u nich vyskytly průjmy, plynatost, nadýmání.

Upozorňujeme však, že to může být častokrát průvodním jevem odbourávání toxinů z těla. Nejnovější studie dokonce odhalují, že má velmi podobné účinky jako borůvky. Blíží se zima, proto si myslíme, že pokud se zmíněným super ovocem nezhubnete, vyhnete se tak mnohým nemocem jako je chřipka, rýma, Acai se totiž mimo jiné podílí i na podpoře vašeho imunitního systému.

Upozornění

Není náhradou pestré stravy. Produkt nevhodný pro děti do 3 let. Nepřekračujte maximální povolenou denní dávku.

Nebyl zatím dělán žádný seriózní vědecký výzkum o Acai Berry, který by potvrzoval všechny zdravé účinky tohoto ovoce!

Forum
Užíváte nebo jste v minulosti užíval Acai? Podělte se s námi o vaše zkušenosti.

3.5/5 - (2 votes)

Leave a Reply