Lipoxal Xtreme II – recenze, složení i cena

Výživový doplněk Lipoxal, který díky svému vysoce účinnému složení odbourává podkožní tuk, hlavně v rizikových partiích (hýždě, stehna, břicho). Jedinečné složení přírodních látek zajišťuje redukci vaší tělesné hmotnosti. Díky energii, kterou dodává tělu se budete vždy cítit svěže a plný energie.

Obsah článku

 1. Složení
 2. Účinky
 3. Cena a balení
 4. Hodnocení
 5. Upozornení

I to je jeden z důvodů proč se Lipoxal nedoporučuje užívat ve večerních hodinách. Jde o výživový doplněk na rostlinné bázi, který lze dostat bez předpisu. Pokud spojíte užívání Lipoxalu s pohybem a s úpravou jídelníčku, vaše výsledky budou mnohem lépe a budete se moci těšit z nového a krásnějšího já. (Alespoň takto by to mělo být)

Lipoxal – Charakteristika

Jde o doplněk výživy, který má přírodní složení, takže potěší lidi, který do svého těla nechtějí dávat zbytečné chemické substance a modifikované složky, kterým nerozumí.

 • spaluje tělesný tuk,
 • zrychluje metabolismus, látkovou výměnu a trávení,
 • zabezpečuje přirozenou obranyschopnost,
 • detoxikuje tělo,
 • tělu dodává energii čím bojuje s únavou a vyčerpaností,
 • tlumí chuť k jídlu,
 • výživový doplněk na rostlinné bázi.

Složení

Extrakt ze zeleného čaje je základní složkou produktu Lipoxal a je obecně prospěšný pro lidský organismus. Jde o výtažek, který je bohatým zdrojem antioxidantů.   Zapojuje tuky do energetického výdeje, což napomáhá a urychluje spalování tuků.   Snižuje hladinu cholesterolu, odstraňuje akné, snižuje chuť k jídlu, očišťuje játra, pomáhá při migrénách, působí antibakteriálně a je součástí detoxikačních procedur. Posiluje imunitní systém, organismu dodává sílu.

Zázvor lékařský zná každý jako účinnou sílu v boji proti chřipce, rýmě a nachlazení. Zvyšuje vnitřní sílu organismu, podporuje trávení, stimuluje krevní oběh. Kromě toho, že pozitivně ovlivňuje imunitní systém, očišťuje organismus od toxických látek, prokrvuje pokožku, okysličuje mozek, pozitivní vliv má také na paměť a činnost mozku. Snižuje riziko infarktu, chrání srdečně-cévní systém, zabezpečuje látkovou výměnu.

Guarana je známá svými energetickými účinky. Je schopná vám dodat tolik energie jako samotná káva, avšak postupně. Tato energetická bomba pochází z exotické Brazílie. Obyvatelé této oblasti ji díky její síle vyléčit mnohé choroby nazývají magickou rostlinou. Látka, kterou guarana obsahuje se nazývá Guarino, který je schopen dodávat vašemu tělu energii po celý den. Obsahuje množství vitamínem, jako je vitamin C a vitaminy skupiny B. V Lipoxalu Xtreme také podporuje imunitní systém a obranyschopnost organismu. Napomáhá léčbě průjmu, uvolňuje dýchací cesty, zabezpečuje vylučování vody z těla, podporuje vylučování kyseliny mléčné ze svalů, spaluje tuky, považuje se i za přírodní velmi účinné afrodisiakum.

Citrus aurantium je ovoce, které se používá v tradiční čínské medicíně, mimo jiné pro své pozitivní a velmi efektivní účinky spalování podkožního tuku. Obsahuje látku synefrin, který je sice návykový, v tomto množství absolutně neškodný.   Synefrin, známý také jako symphatol či oxedrin se používá ke snížení tělesné hmotnosti a zvyšuje hladinu energii, působí jako doping organismu  . Zvyšuje činnost metabolismu, spaluje tuk, snižuje chuť k jídlu, rozpouští ledvinové kameny, uvolňuje adrenalin, pročišťuje krev, potlačuje nevolnost, únavu, nadýmání …

Kakao se v posledních letech prokázalo jako účinná zbraň proti srdečním chorobám. Obsahuje látky, které snižují krevní tlak a dokonce někteří odborníci ho pokládají za účinnější než penicilin. Pijte jeden šálek denně kakaa a prodloužíte si tak svůj život, protože lidé, kteří jedí a pijí hodně kakaa předcházejí tak předčasné úmrtnosti.

Panax ginseng známější pod názvem ženšen je také velmi důležitou složkou přípravku Lipoxal neboť má pozitivní vliv na odbourání a lepší snášení stresu, stimuluje pozornost, potlačuje únavu, strach a deprese. Snižuje tuk a cukr v krvi, zpomaluje stárnutí, zlepšuje výkon plic, zvyšuje fyzickou výkonnost a vytrvalost, podporuje funkci pohlavních orgánů a přispívá k léčbě impotence, revitalizuje imunitní systém, který je poškozen prostřednictvím obžierania se. Ženšen i přes svými pozitivními vlivy na organismus nezastupuje plně zdravý životní styl.

L-karnitin známý v oblasti fitness, kulturistiky, ale i životně důležitá živina. Svou roli hraje hlavně v energetickém metabolismu, metabolismu tuků. L-karnitin zajišťuje přísun mastných kyselin do mitochondrií, čímž nastává spalování tuků. Vyznačuje se detoxikačnou funkcí, dodává energii do orgánů jako je srdce, svaly, buňky imunitního systému.

Olivové listy mají antioxidančný účinek několikanásobně vyšší než vitamin C. Posilují imunitu, snižuje krevní tlak, léčí kožní onemocnění, snižuje horečky, účinný v boji proti chřipce, nachlazení. Udržuje tělo v dobré kondici, dodává mu energii a podílí se na kvalitě vašeho spánku.

Kórejský ženšen červený podobně jako ženšen v Lipoxalu dodává a obnovuje energii jak u mužů tak iu žen. Zmírňuje nervozitu, zlepšuje ostrost zraku, zastavuje zvracení a průjem, zlepšuje funkčnost končetin, uvolňuje hlen z plic a sekret ze žlučníku. Korejský ženšen je proslulý svými detoxikujúcimi účinky, redukuje nádorové bunky.

Chilli   nastartuje nejen vaše spalování tuků, ale i vás samotných v posteli, je to totiž přírodní afrodiziakum  . Pálivé tajemství, které chilli ukrývá sestává z řady vitamínů C, E a A, hořčíku, betakarotenu a flavonoidu. Pokud jste se již rozhodli hubnout bez pilulek, doporučujeme konzumovat hodně hodně chilli.

Sójový olej je vynikající antioxidační přípravek, který by neměl chybět ve vaší kuchyni. Obsahuje vitamíny jako B, K, E a provitamin A. Je to olej s nejvyšším obsahem lecitinu. Svým složením (neobsahuje žádné sacharidy) je vhodný pro diabetiky. Léčí nervem onemocnění, zlepšuje pamäť.

Cena a balení Lipoxalu Xtreme

Lipoxal xtremeLipoxal Xtreme II 120 + 60 tabletek zdarma (dávka na 1,5 měsíce) – 7 600 kč.

Lipoxal si můžete zakoupit ať už v kamenné lékárně nebo na internete.

Dávkování a užívání

Odporučejí 2 tabletky Lipoxalu 2x denně zapít dostatečným množstvím tekutiny. Tabletky se užívají současně s konzumací jídla, z důvodu minimalizování vedlejších účinků. Nedoporučuje se tabletky užívat na lačno a ve večerních hodinách před spánkem. V případě užíváte i jiné léky, mezi jednotlivými dávkami si nechte minimálně 2-3 hodinový odstup.

Alkohol a antikoncepce s Lipoxalom

Aby jste dosáhli kýženého efektu při redukci váhy s Lipoxalu a spalování podkožního tuku se nedoporučuje pít alkohol. Žádné jiné negativní účinky se v této kombinaci nepreukázali.Doposiaľ nebyly zjištěny žádné závažné problémy při současném užívání antikoncepci a Lipoxalu.

Vedlejší účinky

Pri užívání pilulek se mohou vyskytnout problémy se žaludkem (pálení, křeče), nevolnost, bolesti hlavy, migrény. Abyste dosáhli kýženého efektu při redukci váhy a spalování podkožního tuku se nedoporučuje pít alkohol. Žádné jiné negativní účinky se v této kombinaci neprokázaly. Dosud nebyly zjištěny žádné závažné problémy při současném užívání antikoncepci a Lipoxalu.

Hodnocení

Lipoxal Xtreme II je produkt, který slibuje spalování podkožního tuku převážně v rizikových partiích. Upřímně si řekněme, že z rizikových partií jsou shazovány kila nejtěžší a právě proto, to dolů určitě nepůjde jen s těmito pilulkami. Do vašeho života byste kromě nich měli zapojit i zdravou stravu a pravidelný pohyb. Mnoho lidí si tento přípravek nepochválí, protože se u nich vyskytly problémy jako je pálení žaludku, nevolnost, migrény a přípravek museli přestat užívat. Pokud máte citlivý žaludek sáhněte po jiném výrobku jako Lipoxal Xtreme.

Upozornění při Lipoxale

Výživový doplněk Lipoxal Xtreme nelze používat jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte maximální denní dávku. Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste alergičtí na některou z látek, kterou obsahuje prokonzultujte užívání přípravku se svým lékařem, podobně tak udělejte, pokud trpíte žaludečními vředy, chronickým zánětem žaludku, jícnových refluxem, astmatem a přecitlivělostí na včelí produkty.

Pokud máte nějaké zkušenosti s Lipoxalu, můžete se anonymně vyjádřit v komentářích a vytvořit tak hodnotné fórum.
pay by phone casino bonus

2.6/5 - (18 votes)

Leave a Reply