absova-dieta-

ABSova dieta

ABSova dieta – omezené množství potravin

ABSova dieta je založena na  12 potravinách , které tělu poskytují všechny vitamíny, minerály a vlákninu a zároveň spouštějí nárůst svalové hmoty a pomáhají tělu spalovat tuk .   Během diety jíte až 6 krát za den , čímž splňujete nejen energetický příjem, ale držíte své chutě a hlad na uzdě. Každý chod musí obsahovat bílkoviny, protože ty zasytí na delší dobu než sacharidy, podporují nárůst svalů a spalují tuk.

Měli byste VĚDĚT
Chcete reálné zhubnout 5 a více kilogramů? KetoMIX je aktuální novinka z České republiky, kde pomocí předpřipravených jídel navodíte stav ketózy a vaše váha půjde rapidně dolů! Chcem si prečítať o KetoMIX programe [wp-svg-icons icon=“arrow-right-3″ wrap=“i“]…

Obsah článku

 1. Přehled
 2. Jak funguje
 3. Realita
[st_icon_box background=’#ffffff‘ opacity=’0.1′ border_color=’#ddff00′ icon=’info‘ icon_color=’#11ff00′ icon_bg=’#deff05′ icon_position=’icon-top‘ icon_spin=’yes‘]

Stručný přehled

 • dietu je nutné dodržovat 6 týdnů
 • jsou dostupné recepty pro tuto dietu
 • nepočítají se kalorie ani neváží porce
 • 1 x týdně můžete sníst cokoliv
 • je založena na 12 druhů potravin
[/st_icon_box]

Jak přesně ABSova dieta funguje?

 ABSova dieta by měla držet během 6 týdnů  . Jíte 6 krát denně, nesestává z žádného počítání kalorií, ani vážení porcí. Ke každému jídlu si musíte dát alespoň dvě z dvanácti „super“ potravin , které jsou základem diety. Jsou to: fazole, špenát, mandle, mléčné výrobky, kuřecí nebo krůtí maso, instantní ovesná kaše, vajíčka, arašídové máslo, maliny, olivový olej, extra bílkoviny jako sušená syrovátka a celozrnné výrobky.

Všechna jídla a recepty jsou vytvářeny s důrazem na velký obsah bílkovin, vlákniny, vápníku a zdravých tuků. Jednou týdně je povolen takzvaný „ cheat day“, kdy si během dne můžete dopřát cokoliv, nač máte chuť. Stejně jako výživa je důležité dodržovat i pravidelné cvičení . K hubnutí je třeba, abyste cvičili alespoň 3 až 4 krát týdně speciální 20 minutové cvičení , které pomáhají tvarovat postavu a odbourávat tuk v rizikových partiích. Týdenní plán rovněž videa jsou zahrnuty v dietním programu.

Alternativa

Účinný KetoMIX

KetoMIX je forma stravovacího programu, který zahrnuje předpřipravené jídla, které uvedou váš metabolismus do stavu ketózy. Tento stav způsobí agresivní spalování vašich tuků.

Při tomto typu stravování nehrozí jojo efekt, nakolik se stravujete prostřednictvím kompletní jídelní nabídky zahrnující koktejly, polévky, omelety apod. + Vám odpadá starost si takové jídla připravovat.

Program obsahuje:

 • Koktejly, polévky, omelety, kaše + příchutě
 • zdarma praktický shaker
 • kompletní manuál, recepty i jídelníček

Můžete si vybrat stravovací program na míru. Jedno jídlo vychází v přepočtu pouze 36 Kč. Střední program obsahuje jídla na 4 týdny, při kterém stabilně a postupně shodíte až 5kg.

Strava je připravena specialisty na nadváhu za účelem redukce váhy. Dlouhodobým užíváním (2 měsíce) víte spolehlivě zhubnout více než 15 kg. Kolik chcete shodit kg záleží pouze na vás.

Přečíst recenzi
Různé diety přinášejí různé výsledky. Většinou ale škodí, proto byste si měli přečíst i o Ketomixe…

Nečekejte zázraky

Pokud si myslíte, že stačí držet dietu a jako zázrakem se u vás objeví svaly pevné jako skála, zklameme vás.  Nic takového se díky dietě nestane  . Jak je zmíněno výše, důležité je cvičit. Budete se muset velmi zapřít, abyste se naučili pravidelně sportovat. ABSova dieta vám může pomoci ke vysněné postavě, ne ji však vykouzlit z ničeho. Se správným jídelníčkem a pohybem se však dříve či později výsledků dočkáte. Proto držíme palce.

2.6/5 - (5 votes)

Leave a Reply