nidora-logo

Nidora – hubnout ochucovadlem?

Trápí Vás pomalý metabolismus a stím spojené zvýšení tělesné hmotnosti, celulitida, obezita? Posypte si jídlo Nidorou, díky které sníte menší množství jídla. Jde o přípravek ve formě prášku, který má slanou nebo sladkou chuť a je vyroben z krystalické substance ochucovadel, které probouzejí chuťové a čichové receptory. Přestože Nidora sama o sobě je sladká nebo slaná, na chuti jídla nic nezmění.

Obsah článku

 1. Účinky
 2. Složení
 3. Cena a balení
 4. Hodnocení
 5. Upozornění

Nidora – Charakteristika

Je stále otázkou, zda Nidora skutečně funguje. Na internetu se můžete setkat s nespokojenostía s pojmy jako jsou „hoax“, což je falešná zpráva. Funguje tedy Nidora? Někdo by mohl říci, že jde placebo, jestliže ale díky němu hubnete, dá se říci, že skutečně funguje.

 • snižuje chuť k jídlu,
 • zrychluje metabolismus,
 • spaluje kalorie třikrát rychleji bez hladu a cvičení,
 • spaluje tuk,
 • nejde o doplněk stravy,
 • přípravek na rostlinné bázi,

Jak užívat

Nidoru si jednoduše posypte na povrch jídla, které se chystáte právě sníst. Při potravinách, které jíte přímo z balení (např. Křupky, ořechy, sušené ovoce atd.) Sypte Nidoru přímo do obalu. Přípravek však nepoužívejte a nesypte přímodo vaření a do nápojích, protože v takovém případě nedosáhnete s Nidorou očekávané výsledky, podobně je to i s polévkami.

Složení Nidory

Nidora je ochucovadlo, ve kterém najdete přírodní a umělé přísady bez stimulantů a sodíku. Její složením umožňuje snadné strávení. Obsahuje maltodextrin, který je známý jako přirozené sladidlo a nachází se v kukuřici v bramborách a pod. Sójový lecitin, který snižuje hladinu špatného cholesterolu a naopak zvyšuje hladinu dobrého cholesterolu. Obsah je tvoření i minerální solí, která má příznivý vliv na zuby a kosti.

Dalšími složkami je fosforečnan vápenatý, který se nachází v mléce a oxid křemičitý, jehož hladinu si doplníte i pojídáním cibule, rýže a podílí se na absorpci vody v potravinách.

Balení a cena

nidora

Jedno balení obsahuje balíček se dvěma nádobami Nidora a to v slané a ve sladké podobě. Balení je určeno na jeden měsíc.

Momentálne se cena balení pohybuje kolem  1100 kč.

Dávkování

Sypte rovnoměrně na povrch všech potravin, které se chystáte sníst, tedy těsně před konzumací jídla. Množství prášku je závislé na velikosti porce. Při potravinách jako je chléb, sendvič, toast a pod. sypete přípravek na vnější stranu jídla. Při jídlech jako je ovoce a zelenina se doporučuje tyto pokrmy nejprve navlhčit vodou a až potom posypat práškem, čímž dosáhneme, že Nidora se na potraviny nalepí.

Hodnocení

 Zkušenosti zákazníků jsou, co se týče Nidory často kritické. . Pokud nejste spokojeni s výsledky, resp. s Nidorou se Vám nedaří zhubnout, prodejci nabízejí garanci vrácení peněz, která se častokrát nekoná. Je sporné jaké množství prášku máte použít na jídlo, protože při malém nebo velkém množství se zpomaluje účinek hubnutí. Nic se přesně nedefinuje …

Upozornění

Při větším množství prášku Nidora nehrozí žádné vedlejší účinky. Skladujte na chladném a suchém místě. Načatý balíček se doporučuje zkonzumovat do 30-40 dnů. Přípravek není náhradou za pestrou a různorodou stravu.

Vedlejší účinky

Není známo, že při užívání Nidory by se objevily nežádoucí účinky.

Pokud jste se rozhodli při tento přípravek, budeme velmi rádi pokud se s námi podělíte o vaše zkušenosti.

5/5 - (1 vote)

Leave a Reply