LKVB6-logo

LKVB6

LKVB6 svým jedinečným složením  podporuje paměť, hubnutí a celou řadu činností, které se dějí v našem těle . Co se týče hubnutí, zajišťuje rozpouštění podkožního tuku. Jde o to, že v našem těle se nacházejí enzymy, které tuk ukládají a enzymy, které ho odbourávají, uvolňují, ale tento přípravek vašemu tělu dodá potřebné množství těch enzymů, které tuk odbourávají. Je to však s LKVB6 opravdu tak?

Obsah článku

 1. Účinky
 2. Složení
 3. Cena a balení
 4. Hodnocení
 5. Upozornění

Charakteristika LKVB6

LKVB6 nemá velmi zvučné jméno a asi se chvílemi zapotíte, dokud o něm někomu řeknete. To však není problém, možná vám pomůže, co jednotlivá písmena znamenají. Jsou to jednotlivé složky přípravku, a sice Lecitin, Kelp, Vinegar extract (extrakt z jablečného octa) a B6.

Pokud vám to stále nic neříká, pomůže určitě krátká charakteristika. Je to přírodní přípravek, který pozitivně ovlivňuje látkovou výměnu, tedy pomáhá zrychlit metabolismus, je vhodný při léčbě ekzémů, podporuje správné fungování orgánů a celého organismu. Dá se říci, že lidé si ho kupují zejména kvůli jeho blahodárným účinkem na tělo. Hubnutí můžete považovat za příjemný bonus.

Účinky

 • podporuje hubnutí,
 • snižuje hladinu LDL cholesterolu,
 • odstraňuje škodlivé bakterie ve střevech,
 • posiluje trávení a krevní oběh,
 • podporuje tvorbu svalové hmoty,
 • podporuje funkci štítné žlázy,
 • zpomaluje nebo zcela zastavuje padání vlasů,
 • posiluje paměť a nervy,
 • podporuje imunitní systém.

Složení

Vitamín B6 – pomáhá produkovat L-karnitin v játrech, který je nezbytnou součástí spalování tuku. Vitamín B6 hraje důležitou roli v metabolismu. Najdeme ho iv mase, v mléčných výrobcích, v celozrnných produktech a v kvasnicích. Při jeho nedostatku vznikají záněty kůže, záněty ústní dutiny, vyskytuje se nespavost, nervové poruchy a podobně.

Lecitin – nebo směs fosfolipidů je velmi důležitou složkou výživy člověka. Podílí se na rozpouštění škodlivých usazenin cholesterolu, působí proti vysoké hladině špatného cholesterolu (LDL), zabraňuje tukové degeneraci, cirhóze a onemocněním jater, zabraňuje ztučnění jater při větším příjmu tuků v jídle. Zkracuje regenerační dobu po silovém výkonu.

Kelp – přirozeným způsobem dodává tělu jód, čímž pomáhá štítné žláze. Podporuje trávení, likviduje hnilobné bakterie ve střevním systému. Obsahuje alginát sodný, který odplavuje z těla olovo.

Jablečný ocet – obsahuje draslík, vápník, fosfor. Redukuje hladinu cukru v krvi, zpomaluje hromadění tuků a tím urychluje hubnutí, snižuje hladinu LDL cholesterolu, pročišťuje játra a pomáhá cirkulaci krve atd.

Přidané látky: fosforečnan vápenatý (nosič), kyselina stearová (nosič), mikrokrystalická celulóza (stabilizátor), stearan hořečnatý (protispékavá látka)

Balení a cena LKVB6

lkvb6

LKVB6 90 tobolek, balení určené na dobu 6 měsíců můžete najít ve více internetových obchodech, cena se pohybuje od 450 kč za balení, plus poštovné podle pravidel e-shopu, ze kterého nakupujete.

Internet je jediná možnost, jak se k produktu dostat, v lékárně ho neprodávají. Avšak alespoň se nezakoktáte při jeho dotazování.

Dávkování

Běžně se doporučuje užívat 1 tabletku denně, dokonce 1 za dva dny, při postupném zvýšení dávky jsou to 3-4 tabletky denně. Pro správnou účinnost se doporučuje užívat přípravek minimálně 2-3 měsíce. Není zakázáno přípravek užívat i několik let za sebou, pokud vám skutečně pomáhá.

Hodnocení

Podívejme se na přípravek LKVB6. Má výborné rostlinné složení, které podporuje zdraví člověka ve všech sférách, cena je přijatelná, ale co říkají reálné zkušenosti?

Užívání betavitalinu ze sebou nese nejen pozitivní zkušenosti, ale i negativní. Co se týče hubnutí a úbytku na váze, častěji se setkáme s negativními ohlasy ve smyslu pokud i člověk hubne, jde spíše o proces nepatrný a pomalý  Na druhé straně většina lidí si ho pochvaluje spíše pro jeho preventivní nebo léčivé účinky, které můžeme spojit s tzv. detoxikací. Zato však výrazně zlepšuje procesy spojené s hubnutím, například snižuje cholesterol. Pokud hledáte vhodný prostředek na hubnutí, výborným řešením je Reduxs.

Upozornění

Přípravek LKVB6 je registrován jako doplněk stravy a tudíž není náhradou pestré stravy. Nevhodný pro děti do 3 let. Vhodný pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte maximální denní dávku. Neužívejte po překročení minimální trvanlivosti uvedeném na obalu. Uskladněte mimo dosah dětí. Skladujte na suchém místě při teplotě do 25 ° C.

Nežádoucí účinky

Při užívání přípravku LKVB6 nebyly zaznamenány vedlejší účinky.

3.3/5 - (15 votes)

One Response

 1. Renáta Klicperová 25. mája 2016

Leave a Reply